Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW | GDAŃSK | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
2 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
3 | Łazarz Jacek | Białystok | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
4 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
5 | Bokun Emilia | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
6 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
7 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
8 | Lankauf Krystian | Wejherowo | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
9 | Czapiewski Krzysztof | Warszawa | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
10 | Moroz Kacper | Słupsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
11 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
12 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
13 | Zieliński Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
14 | Własów Olga | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
15 | Moroz Czesław | Słupsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
16 | morawska renata | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
17 | Stukan Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
18 | Białous Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
19 | Wrzosek Daniel | Sopot | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
20 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
21 | Gajewski Rafał | Mosty | Polska | Start pływaków | ||
22 | Czerep Cezary | Skowarcz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
23 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
24 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
25 | Krause Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
26 | Gałkowski Radosław | Nowy Staw | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
27 | Fediuk Karol | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
28 | Warsza Piotr | Warszawa | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
29 | Pakura Piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
30 | Kwidziński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
31 | Zwolińska Beata | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
32 | Kazłowski Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
33 | Całus Mirosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
34 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
35 | Śliwka Jarosław | GDANSK | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
36 | Dziaduła Jarosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
37 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
38 | Busko Pawel | Charbrowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
39 | Busko Zofia | Charbrowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
40 | fudro konrad | Słupsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
41 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
42 | Mazerant Maciej | Łódź | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
43 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
44 | Gehrke Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
45 | Kowalska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
46 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
47 | Wenta Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
48 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
49 | Konstantynowicz Alicja | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
50 | Micał Lidia | Kętrzyn | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
51 | Mikołajczak Mateusz | Rumia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
52 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
53 | Blew Marcin | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
54 | Nawrocki Przemek | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
55 | Liszewski Jolanta | Gdansk | Polska | Start pływaków | ||
56 | Leszczyński Maciej Leszczyński | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
57 | Nawrocka Aleksandra | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
58 | Skowron Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
59 | Skrzypnik Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
60 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
61 | Bohdziewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
62 | Cimoszko Piotr | gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
63 | Lewandowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
64 | Salwin Michał | Gdynia | Polska | Start pływaków | Atena SA. | opłacono on-line |
65 | BIANKOWSKI PIOTR | Rumia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | BIANKOWSKITEAM | opłacono |
66 | Stankiewicz katarzyna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Biega ZiE! | opłacono on-line |
67 | Kąkol Kacper | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Biegowy_świr | opłacono |
68 | Kalinowska-Biegała Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up | opłacono on-line |
69 | Biegała Marek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up - Europell | |
70 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | opłacono on-line |
71 | Pakura Karolina | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | DREAM TRI TEAM | opłacono |
72 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Dziadkowy Klub Sportowy | |
73 | Skutkiewicz Joanna | Sopot | Polska | Start pływaków | Endure Team | opłacono on-line |
74 | Suski Robert | Gdynia | Polska | Start pływaków | Gdyńskie WOPR | opłacono on-line |
75 | Bauza Piotr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Grupa Piotra | opłacono on-line |
76 | Stasiak Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Hellmann | opłacono on-line |
77 | nietupski marcin | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | james | opłacono on-line |
78 | Laskowski Kamil | Tczew | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | opłacono |
79 | Majsterkiewicz Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | opłacono |
80 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
81 | Kędzior Mateusz | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
82 | Vokhminov Vladimir | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
83 | Kotlarski Marcin Kotlarski | Leszno | Polska | Start pływaków | KAWALERSKI KOTLARA TEAM | opłacono on-line |
84 | Stefański Krystian | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Kocham ANIĘ | opłacono on-line |
85 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Start pływaków | KS Delfin Gdynia | opłacono on-line |
86 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | LKS Zorza Gdynia | |
87 | Bystry Jarosław | Częstochowa | Polska | Start pływaków | Mako | opłacono on-line |
88 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | MAL WOPR Malbork | opłacono on-line |
89 | Adamiak Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | Malwin | |
90 | Patoka Konrad | Malbork | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | MalWOPR Malbork | opłacono |
91 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA GDYNIA | opłacono on-line |
92 | Bakuniak Hanna Bakuniak | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | MKP SZCZECIN | opłacono on-line |
93 | Krassowski Cyprian | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | MOSiR Sopot | opłacono on-line |
94 | Łoboda Tymoteusz | Mława | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
95 | Zielińska Maria | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
96 | Ciemiewska Marcelina | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
97 | Janicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start pływaków | MTS Kwidzyn | opłacono on-line |
98 | Woźniak Hubert Woźniak | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | Muks "piętnastka" Bydgoszcz | opłacono on-line |
99 | Iwaszkiewicz Jadwiga | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | niezrzeszona | |
100 | Koperski Andrzej | Berlin | Niemcy | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Niezrzeszony |
Wyświetleń: 11330