Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Charkiewicz Monika Straszyn Start 5km opłacono on-line
2 Stańco Mariola Rumia Start 5km opłacono on-line
3 Szladewski Oskar Gdańsk Start 5km opłacono on-line
4 sankowska sandra Rumia Start 5km opłacono on-line
5 Hintzke Julia Gdańsk Start 5km opłacono on-line
6 Uzarska Ewa Gdynia Start 5km opłacono on-line
7 Freitag Rafał Luzino Start 5km opłacono on-line
8 Wiszniewska Zyta Gdańsk Start 5km opłacono on-line
9 Turzyńska Beata Gdynia Start 5km
10 Kowalska Agnieszka Reda Start 5km opłacono on-line
11 Grubba Krzysztof Wejherowo Start 5km opłacono on-line
12 Deik Elżbieta Przyjaźń Start 5km opłacono on-line
13 Busłowicz Katarzyna Choczewo Start 5km opłacono on-line
14 Czech Keira Reda Start 400 m (dzieci do lat 7) opłacono on-line
15 Gazarkiewicz Dorota Rumia Start 5km opłacono on-line
16 Szreder Bożena Rumia Start 5km opłacono on-line
17 Derheld Dorota Gdynia Start 5km opłacono on-line
18 Priebe Damian Reda Start 5km opłacono on-line
19 Lewanczyk Krzysztof Gdańsk Start 5km opłacono on-line
20 Kuźma Mateusz KOWALE Start 5km opłacono on-line
21 Świat Beata Gdynia Start 5km opłacono on-line
22 Lewanczyk-Muszyńska Daria Gdańsk Start 5km opłacono on-line
23 Derkowska Dorota Derkowska Gdynia Start 5km opłacono on-line
24 Klass Marta Gościcino Start 5km opłacono on-line
25 Pogorzelski Damian Rumia Start 5km opłacono on-line
26 Hoeft Iwona gdynia Start 5km opłacono on-line
27 Puzdrowski Daniel Gowino Start 5km opłacono on-line
28 Matysiak Oliwier Czachówek Start 400 m (dzieci do lat 7) opłacono on-line
29 SIKORSKA ALEKSANDRA WEJHEROWO Start 5km opłacono on-line
30 Puzdrowski Krzysztof Gowino Start 5km opłacono on-line
31 Erlich Iwona Wejherowo Start 5km opłacono on-line
32 Chachowska Martyna Rumia Start 5km opłacono on-line
33 Rzezak Aleksandra Reda Start 5km opłacono on-line
34 Idziaszek Agnieszka Olsztyn Start 5km
35 Ćwiklińska Iwona GDYNIA Start 5km opłacono on-line
36 Pańka Marcin Elbląg Start 5km
37 Kurzynowska Klaudia Reda Start 5km
38 Knitter Mateusz Gdynia Start 400 m (dzieci do lat 7) opłacono on-line
39 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Start 5km opłacono on-line
40 Rydlewicz Justyna Tuchom Start 5km opłacono on-line
41 Sulek Karolina Rumia Start 5km opłacono on-line
42 Pasek Patrycja Koszalin Start 5km opłacono on-line
43 Bieganska Sandra Gdansk Start 5km opłacono on-line
44 Myk Natalia Rumia Start 5km
45 Meyer Anna Lębork Start 5km
46 Romanowska Maria Reda Start 5km opłacono on-line
47 Steinka Krzysztof Widlino Start 5km opłacono on-line
48 Okroj Marta Rumia Start 5km opłacono on-line
49 Hejmowska Barbara Widlino Start 5km opłacono on-line
50 Treder Patrycja Rumia Start 5km opłacono on-line
51 Dmowska Agnieszka Wejherowo Start 5km opłacono on-line
52 Michałowska Gosia Olsztyn Start 5km
53 Dmowski Robert Wejherowo Start 5km opłacono on-line
54 Szubartowicz Marek Gdynia Start 5km opłacono on-line
55 Dmowski Konrad Wejherowo Start 5km opłacono on-line
56 Szladewski Konrad Elbląg Start 5km
57 Potrykus Kacper Kębłowo Start 5km opłacono on-line
58 Buczek Monika Gdańsk Start 5km
59 Heinowska Maja Gdynia Start 5km opłacono on-line
60 KURPIEWSKA MONIKA KURPIEWSKA GDAŃSK Start 5km opłacono on-line
61 Dmowski Tymon Wejherowo Start 5km opłacono on-line
62 Schwan Agnieszka Rumia Start 5km opłacono on-line
63 Trzcinska Monika Trzcinska Skowarcz, Start 5km opłacono on-line
64 Kręcidło Anna Wejherowo Start 5km opłacono on-line
65 Kużdżał Lucyna Gdynia Start 5km opłacono on-line
66 Gruchała Marek Skowarcz Start 5km opłacono on-line
67 Trzcinska Olga Skowarcz Start 5km opłacono on-line
68 Gwizdała Aleksandra Gdynia Start 5km opłacono on-line
69 Pajor Kasia Gdynia Start 5km opłacono on-line
70 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Start 5km opłacono on-line
71 Zwatykanicz Martyna Gdynia Start 5km opłacono on-line
72 Flemming Michał gdynia Start 5km opłacono on-line
73 Czoska Przemysław Gdynia Start 5km opłacono on-line
74 Mroske Oliwia Wejherowo Start 5km opłacono on-line
75 Czoska Anna Pogórze Start 5km opłacono on-line
76 Zwatykanicz Ewa Gdynia Start 5km
77 Kryger Joanna Mostt Start 400 m (dzieci do lat 7) opłacono on-line
78 Wnuk Emilia Wnuk Gdynia Start 5km opłacono on-line
79 Modzelewska Patrycja Modzelewska reda Start 5km
80 Paczkowski WOJCIECH WEJHEROWO Start 400 m (dzieci do lat 7) opłacono on-line
81 Modzelewska Patrycja Reda Start 5km opłacono on-line
82 Szymaszek Aleksandra Rumia Start 5km opłacono on-line
83 Rudek Małgorzata Rumia Start 5km opłacono on-line
84 Cieślukowska Agata Gdynia Start 5km opłacono on-line
85 Glogowska Maja Gdynia Start 5km
86 Rudek Ola Rumia Start 5km opłacono on-line
87 Heyka Jarosław Lębork Start 5km opłacono on-line
88 Góźdź Edyta RUMIA Start 5km opłacono on-line
89 Leszczyńska Milana Gdańsk Start 5km opłacono on-line
90 Rumina Allan Gdynia Start 5km
91 Czaplińska Daria Wejherowo Start 5km opłacono on-line
92 Kozioł Joanna Kozioł Rumia Start 5km opłacono on-line
93 Kuchler Małgorzata Gdynia Start 5km opłacono on-line
94 Radecka Ilona Gdańsk Start 5km opłacono on-line
95 Górniak Jarosław Pogórze Start 5km opłacono on-line
96 Żygowska Aleksandra Gdynia Start 5km opłacono on-line
97 Bladowski Mikołaj Reda Start 5km opłacono on-line
98 Bladowska Katarzyna Reda Start 5km opłacono on-line
99 Bagrowski Tomasz Gdańsk Start 5km opłacono on-line
100 Halman Mirosława Luzino Start 5km opłacono on-line


Wyświetleń: 7050

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ