Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
#GrodziecRun
1 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 10 km #GrodziecRun L opłacono
#OnkologiaNaCeglanej
2 Bryłka Radosław Katowice Bieg 5 km #OnkologiaNaCeglanej XL opłacono
3 Nowak Katarzyna Sosnowiec Bieg 5 km #OnkologiaNaCeglanej S opłacono
4 Gorgoń Ewa Sosnowiec Bieg 5 km #OnkologiaNaCeglanej S opłacono
#TEAM DKMS
5 Pawlak Sławomir Katowice Bieg 5 km #TEAM DKMS XXL opłacono
40-latek Tychy
6 Muszyńska Joanna Tychy Marsz NW 5 km 40-latek Tychy XS opłacono
@rodzicsportowca
7 Sojka Joanna Siemianowice Bieg 5 km @rodzicsportowca M opłacono
ADS Masna
8 Szkarłat Anna Katowice Bieg 5 km ADS Masna L
Amator
9 Lawnik Urszula Czerwionka-Leszczyny Marsz NW 5 km Amator XL opłacono
BB Team
10 Barć Basia Jaworzno Marsz NW 5 km BB Team L opłacono
BSFZ
11 Skowroński Szymon Tychy Bieg 10 km BSFZ L opłacono
BWM
12 Pawełczyk Adam Katowice Bieg 5 km BWM S
Biegamy z oszczepem
13 Winkler Agnieszka Katowice Bieg 5 km Biegamy z oszczepem M
CKS Budowlani Częstochowa
14 GRAJCAR ŁUKASZ GRAJCAR KONOPISKA Bieg 10 km CKS Budowlani Częstochowa M
CSiR MOS Dąbrowa Górnicza
15 Chromik Szymon Będzin Bieg 5 km CSiR MOS Dąbrowa Górnicza L opłacono
Calisthenic Team Lubliniec
16 Wajda Ewelina Lubliniec Bieg 5 km Calisthenic Team Lubliniec S opłacono
Cidry Lotajom
17 Kulawik Magdalena Bytom Marsz NW 5 km Cidry Lotajom L opłacono
Crossfit Sparta Rage
18 Luboń Jarosław Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km Crossfit Sparta Rage XXL
Czeladzki Duch Harpagana
19 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 5 km Czeladzki Duch Harpagana L opłacono
Da Vinci Team
20 WĄSIK Kacper KATOWICE Bieg 5 km Da Vinci Team XS opłacono
21 WĄSIK JAKUB CZELADŹ Bieg 5 km Da Vinci Team XL opłacono
22 JURCZAK KATARZYNA CZELADŹ Marsz NW 5 km Da Vinci Team M opłacono
Daleko Jeszcze?
23 Wiśniewska Martyna Studzienice Bieg 5 km Daleko Jeszcze? M opłacono
Eko-okna Runners
24 Warcholińska Anna Racibórz Marsz NW 5 km Eko-okna Runners XXL
GAMA KATOWICE
25 Gulajski Mariusz Katowice Bieg 5 km GAMA KATOWICE L opłacono
Gitfit
26 Zych Sylwia Dąbrowa Górnicza Marsz NW 5 km Gitfit XL
Grandpagang
27 Trela Andrzej Trela Piaski Bieg 10 km Grandpagang M opłacono
Grupa Biegowa Giszowiec
28 Malkusz Damian Katowice Bieg 5 km Grupa Biegowa Giszowiec L opłacono
HDK PCK BASIA
29 Jeliński Andrzej Mysłowice Bieg 5 km HDK PCK BASIA XL opłacono
HURAGAN Ligota
30 Czapski Krzysztof KATOWICE Bieg 5 km HURAGAN Ligota M opłacono
31 CZAPSKA EWA Katowice Bieg 5 km HURAGAN Ligota M opłacono
Hajime Gliwice
32 Dragon Karolina Gliwice Bieg 10 km Hajime Gliwice M opłacono
Huragan Ligota
33 Samul Karolina Sosnowiec Bieg 5 km Huragan Ligota M opłacono
Huragan Ligota
34 Żywica Dorota Katowice Bieg 5 km Huragan Ligota L opłacono
Husaria Race Team
35 Długosz Paweł Siemianowice Bieg 5 km Husaria Race Team XXL opłacono
KIWKa biega
36 Wilk Anna Katowice Bieg 5 km KIWKa biega XXL opłacono
KIWKa biega...
37 KRZYSZTOWCZYK JOANNA Sosnowiec Bieg 5 km KIWKa biega... M opłacono
Katowice 49
38 Górnik Jerzy katowice Marsz NW 5 km Katowice 49 L opłacono
Katowicki Nordic Walking
39 Arendt Zdzisław Katowice Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking L opłacono
40 Kubeczko Krzysztof Mysłowice Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking L opłacono
41 Stefaniak Emilia Sosnowiec Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking S opłacono
42 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking M opłacono
Katowicki Nordic Walking
43 Słupianek Paweł Katowice Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking M opłacono
Klub Sportowy Gminy Psary
44 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg 5 km Klub Sportowy Gminy Psary M opłacono
Kto to wymyślił
45 Kasperska Justyna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Kto to wymyślił S opłacono
46 Dobkowska-Szefer Daria Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Kto to wymyślił S opłacono
Lake Runners
47 Norek-Ciszak Beata Tychy Bieg 10 km Lake Runners M opłacono
Lecymy Durś
48 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś XXL opłacono
49 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś S opłacono
50 WILK GRAŻYNA PIEKARY ŚLĄSKIE Marsz NW 5 km Lecymy Durś L
Lecymy Durś
51 Bożewicz Ewa Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś M opłacono
Lokomotiv Moskwa
52 Kwasny Wojciech Piekary śląskie Bieg 5 km Lokomotiv Moskwa XL
Lokomotiw Moskwa
53 Wojtasiński Dawid Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Lokomotiw Moskwa L opłacono
54 Kwaśny Klaudia Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Lokomotiw Moskwa S
Lotom bo Lubia
55 Jakubowski Piotr Myslowice Bieg 5 km Lotom bo Lubia L
M2M Badania Kliniczne
56 Mania Aleksandra Katowice Bieg 5 km M2M Badania Kliniczne S opłacono
57 Żuchowicz Monika Katowice Bieg 10 km M2M Badania Kliniczne M opłacono
58 Peszka Michał Katowice Bieg 5 km M2M Badania Kliniczne L opłacono
59 Żuchowicz Elżbieta Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km M2M Badania Kliniczne S opłacono
Malczusia Team
60 Malczewska Anna Gliwice Bieg 5 km Malczusia Team L opłacono
Malumani
61 Krawczyk Adam Ruda Śląska Bieg 5 km Malumani XL opłacono
Mk team
62 Raczek Klauda Katowice Bieg 5 km Mk team XS opłacono
63 Toporek Henryk Siemianowice śląskie Bieg 5 km Mk team L opłacono
64 Kapica Małgorzata Siemianowice śląskie Bieg 5 km Mk team S opłacono
65 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg 5 km Mk team M opłacono
Mosir tkkf saturn Czeladź
66 ptaś jolanta czeladz Marsz NW 5 km Mosir tkkf saturn Czeladź L
NORDICUS Strzybnic
67 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnic L
Nessi Team
68 Kania Agnieszka Łaziska Górne Marsz NW 5 km Nessi Team S opłacono
Night Runners Pyskowice
69 Kloza Iwona Pyskowice Bieg 5 km Night Runners Pyskowice M opłacono
70 Kloza Mariusz Pyskowice Bieg 5 km Night Runners Pyskowice L opłacono
Optyka K.M. Szczerba
71 ŁĄCZYK BARBARA CZELADŹ Marsz NW 5 km Optyka K.M. Szczerba L
72 ŁĄCZYK JERZY CZELADŹ Marsz NW 5 km Optyka K.M. Szczerba XL
Ostry T.A.T.A.r
73 Tyrchan Tomasz Katowice Bieg 5 km Ostry T.A.T.A.r M opłacono
PWC SERVICE DELIVERY CENTER
74 CZARNY AGNIESZKA KATOWICE Bieg 10 km PWC SERVICE DELIVERY CENTER S opłacono
PoWoli do Celu
75 Wojciech Jarosław Wola Bieg 10 km PoWoli do Celu L
Pogoria Morsuje
76 Morawska Aleksandra Sosnowiec Marsz NW 5 km Pogoria Morsuje L
Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych
77 Wieczorek Katarzyna Będzin Bieg 5 km Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych M opłacono
Press Glass Biegamy i wspieramy
78 Rudzińska Ewa Tychy Bieg 5 km Press Glass Biegamy i wspieramy S opłacono
Press Glass biegamy i wspieramy
79 Nenko Monika Lędziny Bieg 5 km Press Glass biegamy i wspieramy M opłacono
RMF4RT GLADIATORS
80 Czerech Łukasz Będzin Bieg 5 km RMF4RT GLADIATORS XL opłacono
Rebellion of Free Runners
81 Bajor Aneta Żory Bieg 10 km Rebellion of Free Runners L
Rodzic Sportowca
82 Dubas Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Rodzic Sportowca L opłacono
Rodzinka Run Team
83 Nowak Patrycja Katowice Bieg 5 km Rodzinka Run Team S opłacono
84 Świdergoł Piotr Katowice Bieg 10 km Rodzinka Run Team L opłacono
Run Foreign Run
85 Skiba Katarzyna świętochłowice Bieg 10 km Run Foreign Run XS opłacono
Rybnicki Klub Nordic Walking
86 Piotrowska Krystyna Rybnik Marsz NW 5 km Rybnicki Klub Nordic Walking XL opłacono
87 Żymełka Janina Rybnik Marsz NW 5 km Rybnicki Klub Nordic Walking XL opłacono
88 szajer Jadwiga Rybnik Marsz NW 5 km Rybnicki Klub Nordic Walking XL opłacono
89 Gawełczyk Maria Rybnik Marsz NW 5 km Rybnicki Klub Nordic Walking L opłacono
90 Ucher Henryk Rybnik Marsz NW 5 km Rybnicki Klub Nordic Walking L opłacono
91 Mroczek Urszula Rybnik Marsz NW 5 km Rybnicki Klub Nordic Walking XL opłacono
92 Ucher Aniela Rybnik Marsz NW 5 km Rybnicki Klub Nordic Walking XXL opłacono
SARATFILMS
93 Machała Dariusz Katowice Bieg 10 km SARATFILMS M opłacono
STADION ŚLĄSKI
94 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marsz NW 5 km STADION ŚLĄSKI S
Siemianowicki Klub Kyokushin Karate
95 Kasperski Wojciech Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowicki Klub Kyokushin Karate L opłacono
Silesia Marathon Team
96 Nawrocki Przemek Katowice Bieg 10 km Silesia Marathon Team M
Slow jogging Gliwice
97 Rojek-Ledwoch Marzena Wojkowice Bieg 5 km Slow jogging Gliwice L opłacono
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
98 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" S opłacono
TIMOTHY
99 Dziwak Dariusz Katowice Bieg 10 km TIMOTHY M opłacono
Team Papry
100 Kruczek Monika Kruczek Tychy Bieg 10 km Team Papry S opłacono
Tinsy
101 Foks Ewa Katowice Bieg 5 km Tinsy S opłacono
Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne
102 Datta-Adamczak Magdalena Sosnowiec Marsz NW 5 km Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne M opłacono
103 Herczak Grzegorz Sosnowiec Marsz NW 5 km Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne L opłacono
WIRUSY
104 Muskała Mateusz Sosnowiec Marsz NW 5 km WIRUSY XL opłacono
WKURW_TEAM
105 Moskwa Przemysław Tychy Bieg 5 km WKURW_TEAM L opłacono
Warsztat Formy
106 Wata Marta Tychy Bieg 5 km Warsztat Formy S opłacono
Warta Runners
107 Mysiak Arkadiusz Chorzów Bieg 10 km Warta Runners XS opłacono
Wataha- Łączy nas bieganie
108 Charusta Martyna Targanice Bieg 5 km Wataha- Łączy nas bieganie M opłacono
Wirusy
109 Łoszajć Justyna Sosnowiec Marsz NW 5 km Wirusy XXL opłacono
110 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg 5 km Wirusy S opłacono
YelloBike
111 Musiał Marcin Katowice Bieg 10 km YelloBike L opłacono
112 Borek Paulina Katowice Bieg 5 km YelloBike S
_BRAK NAZWY_
113 Figurowicz Jessica Zbrosławice Bieg 5 km S opłacono
114 Piskorowski Pawel Gdynia Bieg 5 km M opłacono
115 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 5 km M opłacono
116 Nowak Damian Będzin Bieg 5 km L opłacono
117 Tokarz Jacek Imielin Bieg 10 km S opłacono
118 Łopata Michał Łopata Chorzów Bieg 10 km L opłacono
119 Maj Ewa Sosnowiec Bieg 10 km M
120 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Bieg 10 km XS opłacono
121 Godek Patryk Rzeszów Bieg 5 km M opłacono
122 Matyjaszczyk Agata Katowice Marsz NW 5 km M opłacono
123 Rytwinska-Kusztal Paulina Katowice Bieg 10 km S opłacono
124 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów Bieg 5 km M
125 Pęczak Tomasz Katowice Bieg 10 km XL opłacono
126 Kuzia Katarzyna Katowice Bieg 5 km S
127 Wydrzyński Marek Katowice Bieg 5 km L opłacono
128 Mrowka Mateusz Tychy Bieg 10 km M opłacono
129 Kopiczko Łukasz Rybnik Bieg 10 km XL opłacono
130 Gajerska Marta Tarnowskie Góry Bieg 5 km S opłacono
131 Duda Anna Katowice Bieg 5 km M opłacono
132 Herzyk Jarek Katowice Bieg 10 km L opłacono
133 Pilch Katarzyna Siemianowice Śl Bieg 5 km M
134 Gajda Sylwia Tychy Marsz NW 5 km L opłacono
135 Krukowska Monika Sosnowiec Bieg 5 km XL opłacono
136 Bartyzel Maria Bartyzel Tychy Bieg 10 km M opłacono
137 Gałecki Tomasz Katowice Bieg 5 km M opłacono
138 Jurecki Jakub Katowice Bieg 10 km L opłacono
139 Pinocy Dawid Knurów Bieg 10 km XL opłacono
140 Leszczyńska Katarzyna Knurów Bieg 5 km M opłacono
141 Pinocy Mariola Knurów Bieg 5 km M opłacono
142 Kozioł Rafał Sosnowiec Bieg 10 km M opłacono
143 Kępa Józef Katowice Bieg 10 km M opłacono
144 Skórska Małgorzata Katowice Marsz NW 5 km S opłacono
145 Kozioł Edyta Sosnowiec Marsz NW 5 km S opłacono
146 Hadryan Andrzej Imielin Bieg 10 km S opłacono
147 gruszka marian Mysłowice Bieg 5 km M opłacono
148 Rokosz Aleksandra Katowice Bieg 5 km L opłacono
149 Płóciennik Patrycja Płóciennik Katowice Bieg 10 km S opłacono
150 Górski Tomasz Będzin Bieg 5 km XL opłacono
151 Kozicki Tomasz Bytom Bieg 10 km L opłacono
152 Kępa Jacek Mysłowice Bieg 10 km M opłacono
153 Antończyk-Szewczyk Katarzyna Katowice Bieg 5 km S opłacono
154 Szypowski Roman Katowice Bieg 5 km L opłacono
155 Grzybek Kordian Imielin Bieg 10 km L opłacono
156 Nocoń Ola Nocoń Imielin Bieg 10 km M opłacono
157 Machowiak Adam Katowice Bieg 5 km M opłacono
158 Ptoszek Daria Katowice Bieg 5 km M opłacono
159 Polechoński Piotr Świerklaniec Bieg 10 km M opłacono
160 Michalski Norbert Warszawa Bieg 5 km L opłacono
161 Jaguszewska Małgorzata Gliwice Bieg 10 km M opłacono
162 Młynarczyk Elżbieta BRZEG Bieg 5 km M
163 Kałka Maria Siemianowice Śląskie Bieg 5 km S opłacono
164 Błanik Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km M opłacono
165 Brewka Agnieszka Brewka Siemianowice Śląskie Bieg 5 km XS opłacono
166 Pietrzyńska-Flak Katarzyna Chorzów Marsz NW 5 km M
167 Kozioł Bernadeta Gliwice Marsz NW 5 km L opłacono
168 Mądry Zdzisław Częstochowa Marsz NW 5 km L opłacono
169 Mitek Anna Mikołów Marsz NW 5 km M opłacono
170 Horzela Małgorzata Mikołów Marsz NW 5 km XXL opłacono
171 Siemińska Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km M
172 Helios Aleksandra Tychy Bieg 5 km L
173 Przyłęcka-Hussar Agnieszka Katowice Bieg 5 km XS opłacono
174 SZPERNALOWSKI GRZEGORZ BYTOM Bieg 5 km M opłacono
175 Frąckowiak Mateusz Piekary Śląskie Bieg 5 km XL opłacono
176 Wochnik Justyna Katowice Bieg 5 km S opłacono
177 Wochnik Marek Katowice Bieg 5 km L opłacono
178 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km S opłacono
179 tlałka beata CIĘCINA Bieg 5 km M opłacono
180 Staszak Rafał Chrzanów , Balin Bieg 10 km L opłacono
181 Moritz-Piątek Katarzyna Katowice Bieg 10 km M opłacono
182 Szuster Wojciech Pszczyna Bieg 10 km M opłacono
183 Kapica Rafał Katowice Bieg 10 km M opłacono
184 Wojciechowicz Monika Węgierska Górka Bieg 5 km M opłacono
185 Pytel Renata Pielgrzymowwice Bieg 10 km S opłacono
186 Wiesner Tomasz Katowice Marsz NW 5 km XL
187 Wiesner Stanisława Katowice Marsz NW 5 km M
188 Gwiżdż Sebastian Piekary Śląskie Bieg 5 km M opłacono
189 Kamiński Dawid Katowice Bieg 10 km L opłacono
190 Staniszewska-Colik Magdalena Tychy Bieg 5 km L
191 Gawlikowska Agnieszka Naklo Bieg 10 km S opłacono
192 Świątek Edyta Katowice Bieg 5 km L opłacono
193 Mańczak Maciej Katowice Bieg 5 km L opłacono
194 KAPUŚCIK BEATA KATOWICE Bieg 5 km M opłacono
195 SOLARZ MARIOLA SOLARZ KATOWICE Bieg 5 km M opłacono
196 Sierant Michal Kraków Bieg 10 km L opłacono
197 Kuczowic Magdalena Katowice Bieg 5 km S opłacono
198 Kuczowic Franciszek Katowice Bieg 5 km XL opłacono
199 Feliks Andrzej Katowice Marsz NW 5 km XXL opłacono
200 Bizuga Łukasz Sosnowiec Bieg 5 km L opłacono
201 Poloczek Anna Świętochłowice Bieg 5 km M
202 Śmietana Katarzyna Rybnik Bieg 5 km S
203 Krzemień Bartłomiej Katowice Bieg 5 km S
204 Kowalczyk Żaneta Sosnowiec Bieg 5 km M opłacono
205 Pinocy-Mańdok Joanna Imielin Bieg 10 km L
206 Linca Marzena Zabrze Bieg 5 km S
207 Kamola Monika Kamola Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km M opłacono
208 Siwirska-Wójcik Renata Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km S opłacono
209 Weistand Monika Mysłowice Bieg 5 km L opłacono
210 Krupińska Katarzyna Katowice Bieg 5 km M opłacono
211 Maszczyńska-Skalik Ania Tychy Bieg 5 km L
212 Seweryn Joanna Zawiercie Bieg 5 km L opłacono
213 Paprota Agnieszka Katowice Bieg 5 km S opłacono
214 Brudek Grzegorz Brudek Gliwice Bieg 10 km XL opłacono
215 Kopeć-Brudek Magdalena Gliwic Bieg 5 km S opłacono
216 Lepszy Magdalena Piekary Śląskie Bieg 5 km M opłacono
217 Musiał Józef Chorzów Marsz NW 5 km XL opłacono
218 Musiał Michał Chorzów Marsz NW 5 km M opłacono
219 PIGAN AGATA MYSŁOWICE Bieg 5 km S opłacono
220 Tyc Monika Czechowice dziedzice Bieg 10 km M
221 Cała Katarzyna Katowice Bieg 5 km M opłacono
222 Wiener Marcin Katowice Bieg 5 km L
223 Kowalczyk Barbara Katowice Bieg 5 km L opłacono
224 Kubiczek Anna Kubiczek Brzeszcze Bieg 5 km S opłacono
225 Tarapata Agnieszka Katowice Bieg 5 km S opłacono
226 Witkowska Maria Katowice Bieg 5 km S opłacono
227 GOJNY JOANNA MIKOŁÓW Bieg 5 km S opłacono
228 KARLIŃSKA ANNA CHORZÓW Bieg 5 km S opłacono
229 Zaniewska Anna Chorzów Bieg 5 km L opłacono
230 Bojanowski Błażej Katowice Bieg 5 km L opłacono
231 Furtok Marcin Tychy Bieg 5 km L
232 Lewandowska Karolina Lewandowska Tychy Bieg 5 km M
233 MAŁKA IRENA gliwice Marsz NW 5 km XL
234 Małka Marian Gliwice Marsz NW 5 km M
235 Wrońska Beata Chorzów Bieg 10 km S opłacono
236 Cywińska-Małota Monika Katowice Bieg 10 km S opłacono
237 Lech Dominika Mysłowice Bieg 5 km S
238 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5 km L
239 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg 5 km S
240 CIESIELSKA Sylwia Siemianowice Śląskie Marsz NW 5 km M opłacono
241 CIESIELSKI ADRIAN Siemianowice Śląskie Bieg 10 km XL opłacono
242 Sitko Paweł Bytom Bieg 5 km L
243 Heba Agnieszka Katowice Marsz NW 5 km M opłacono
244 Zelek Natalia Katowice Bieg 5 km S
245 Berezowski Tomasz Katowice Bieg 10 km L opłacono
246 Kreft Sylwia Bytom Bieg 5 km XL
247 Łapska-Sobota Aneta Chorzów Bieg 5 km M opłacono
248 Michla Anna Bytom Bieg 5 km L
249 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara Marsz NW 5 km XXL opłacono
250 Pichit Maciek Rybnik Bieg 10 km L opłacono
251 Kruczek Artur Tychy Bieg 10 km L opłacono
252 Olbrich Barbara Świętochłowice Bieg 5 km M opłacono
253 Frączek Marta Radzionków Bieg 5 km M
254 Frączek Anna Radzionków Bieg 5 km M
255 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg 5 km M
256 Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz KATOWICE Marsz NW 5 km XL
257 Zakrzewski Adam Katowice Bieg 5 km L opłacono
258 JÓZEF Edward KATOWICE Bieg 5 km L opłacono
259 Zabłocka Bernadeta Ruda Śląska Bieg 5 km S
260 Krupa Robert Radzionków, pow. tarnogórski Bieg 5 km L opłacono
261 Sznajder Monika Chorzów Bieg 5 km L opłacono
262 Pietruszka Klaudia Sosnowiec Marsz NW 5 km XL
263 Łopuszyńska Anna Brzeszcze Bieg 5 km M opłacono
264 Pyzik Aleksandra Katowice Bieg 5 km S opłacono
265 Król Żaneta Świętochłowice Bieg 10 km S opłacono
266 Kwiatkowska Martyna Chorzów Bieg 10 km XS opłacono
267 Figura Arkadiusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km M opłacono
268 Pełka Aneta Brzeszcze Bieg 5 km S opłacono
269 Kukla Jowita Imielin Marsz NW 5 km M opłacono
270 Kazimierski Leszek Tychy Marsz NW 5 km XL opłacono
271 Kazimierska Dorota Tychy Marsz NW 5 km XL opłacono
272 Solecka Magdalena Katowice Marsz NW 5 km M
273 Koślacz Katarzyna Tychy Bieg 5 km S opłacono
274 Polechońska Katarzyna Świerklaniec Bieg 10 km M
275 Antolik Iwona Świętochłowice Marsz NW 5 km M opłacono
276 Pytel Aleksandra Imielin Bieg 10 km S
277 Pawlak Renata Świętochłowice Bieg 5 km M opłacono
278 Szostok Natalia Łaziska Górne Marsz NW 5 km M opłacono
279 Kudyniuk Marcin Katowice Bieg 10 km M opłacono
280 Skolud Anna Chorzów Bieg 5 km XS opłacono
281 KOPF ALEKSANDRA SOSNOWIEC Marsz NW 5 km M opłacono
282 Lech Aleksander Mysłowice Marsz NW 5 km XL opłacono
283 Frydrysiak Sylwia Katowice Marsz NW 5 km S opłacono
284 Plebańczyk Bartłomiej Sosnowiec Bieg 5 km XL opłacono
285 Szota Karina Szota Katowice Marsz NW 5 km L opłacono
286 Plebańczyk Justyna Sosnowiec Bieg 5 km S opłacono
287 Danek Grażyna Mysłowice Marsz NW 5 km M opłacono
288 Kasperczyk Joanna Siemianowice Śląskie Marsz NW 5 km M opłacono
289 Maciejewska Monika Siemianowice Śląskie Marsz NW 5 km M opłacono
290 Skwarek Sandra Ruda Śląska Bieg 5 km S opłacono
291 Szłapa Marta Brzeszcze Bieg 5 km XS opłacono
292 Suszczyk Monika Mysłowice Bieg 5 km M opłacono
293 Pawlus Ewelina Brzeszcze Bieg 5 km XS opłacono
294 Sieka Magdalena MYSŁOWICE Bieg 5 km S opłacono
295 Cetnar Ewelina Cetnar Katowice Bieg 5 km XL opłacono
296 Gąsior Katarzyna Pawłowice Bieg 5 km M
297 Pawlusińska Jowita CZELADŹ Marsz NW 5 km M opłacono
298 ANDRZEJKIEWICZ ANETA CZELADŹ Marsz NW 5 km XL opłacono
299 Baj Monika Ruda Śląska Marsz NW 5 km M opłacono
300 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Bieg 5 km L
301 Król Krystyna Sosnowiec Marsz NW 5 km L
302 WĘGRZYŃSKA EWA WĘGRZYŃSKA Sosnowiec Marsz NW 5 km XL opłacono
303 Wójcik Anna Katowice Marsz NW 5 km S
304 Panuś Artur Katowice Bieg 5 km L opłacono
305 Pieczyk Monika Katowice Bieg 10 km XS opłacono
306 Hądzlik Katarzyna Katowice Bieg 5 km S opłacono
307 Kluska Kazimierz Katowice Marsz NW 5 km M opłacono
308 Wodarz Bernadeta Bytom Marsz NW 5 km M opłacono
309 Białas Anna Bytom Marsz NW 5 km M opłacono
310 Adamaszek Iwona Mikołów Marsz NW 5 km M opłacono
311 Szpak Damian Tychy Bieg 10 km M opłacono
312 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Marsz NW 5 km L opłacono
313 Kleina Anna Elbląg Bieg 5 km M opłacono
314 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 5 km L opłacono
315 Zięba Patrycja Będzin Bieg 5 km M opłacono
316 Bober Wojciech Rogów Bieg 5 km XL
317 Kaczmarczyk Dorota Zabrze Bieg 5 km S opłacono
318 Śledź Iwona świętochłowice Bieg 5 km L opłacono
319 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz NW 5 km L opłacono
320 Wacławik Marek Tychy Bieg 5 km XXL opłacono
321 Malotta Konrad Siemianowice Śląskie Bieg 5 km M opłacono
322 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg 5 km XS
323 Trojanowski Wojciech Bytom Bieg 5 km M
324 Nyderek Gabriela MYSŁOWICE Bieg 5 km L opłacono
325 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg 5 km L opłacono
326 Lorenc Anna Czeladź Bieg 5 km L opłacono
327 HAJZYK ALEKSANDRA RACIBÓRZ Marsz NW 5 km M
328 Duży Aleksandra Katowice Bieg 5 km S opłacono
329 Schab Paweł Cieszyn Bieg 10 km L opłacono
330 Więckowska Urszula Katowice Bieg 5 km S opłacono
331 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km L
332 Szyguła Anna Katowice Bieg 5 km M opłacono
333 Olszak Anna Mysłowice Bieg 5 km M opłacono
334 Irytowska Renata Knurów Bieg 5 km XXL opłacono
335 Górecka-Oziębło Magda Chorzów Bieg 5 km L
336 Bogucka Kamila Katowice Bieg 5 km XL
337 Głąb Mariola Gliwice Bieg 5 km L
338 Ślosorz Rafal Katowice Bieg 5 km S opłacono
339 Mirończuk Jadwiga KATOWICE Bieg 10 km M opłacono
340 Mirończuk Agata KATOWICE Bieg 10 km S opłacono
341 Wawrzyniak Mariola Sosnowiec Bieg 5 km L
342 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km L
343 Seifert Mariusz Mysłowice Bieg 5 km L opłacono
344 Długa Aleksandra LĘDZINY Bieg 5 km M opłacono
cross świony
345 Szerszeń Adam Chorzów Bieg 5 km cross świony L
346 Kunka Magdalena Chorzów Bieg 5 km cross świony S
347 Kunka Sonia Chorzów Bieg 5 km cross świony M
csc adventure academy
348 Wower Maria Katowice Marsz NW 5 km csc adventure academy L
nierzeszony
349 Mielcarek Leszek Bytom Marsz NW 5 km nierzeszony L opłacono
parkrun Katowice
350 Pstraś Leszek Katowice Bieg 5 km parkrun Katowice M opłacono
351 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg 5 km parkrun Katowice L opłacono
352 Olszewski Artur Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km parkrun Katowice M opłacono
wolna
353 Pawełczyk Agnieszka Katowice Bieg 5 km wolna XS
Śląsk RUNNERS
354 Chomczyk Michal Siemianowice śląskie Bieg 5 km Śląsk RUNNERS XL opłacono
355 Chomczyk Kasia Siemianowice Bieg 5 km Śląsk RUNNERS M opłacono


Wyświetleń: 18211

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ