5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skalska-Amendy Izabela mrągowo 5km opłacono
2 Chodukiewicz Jan Kwidzyn 5km opłacono
3 Archacki Patryk Archacki Piecki 5km opłacono
4 Szymański Adam Warszawa 5km opłacono
5 ŚLUBECKI TOMASZ KĘTRZYN 5km opłacono
6 Brodzik Mariusz Ostrołęka 5km
7 Stelmach Piotr Klaudyn 5km opłacono
8 Godzieba Marek Barczewo 5km opłacono
9 Łosiak Michał Łosiak Biskupiec 5km opłacono
10 Polewaczyk Tomasz Łyse 5km
11 ZAMORSKI TOMASZ LIDZBARK WARMIŃSKI 5km
12 Dzikowski Mariusz Gronowo 5km opłacono
13 Wyskwar Anna Giżycko 5km
14 Romankiewicz Maciej Pisz 5km
15 Parciak Wiktor Mrągowo 5km opłacono
16 Wiśniewski Damian Mrągowo 5km opłacono
17 Łatienkow Karolina Olsztyn 5km opłacono
18 Krupiński Bogumił Olsztyn 5km opłacono
19 Olender Anna Mragowo 5km 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY opłacono
20 Banachowska Paulina Biała Piska 5km 15 Brygada Zmechanizowana opłacono
21 Iwaszko Urszula Wydminy 5km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
22 Soliwoda Jacek Kętrzyn 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
23 Janczewska Aneta Orzysz 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
24 Jagiełło Paweł Giżycko 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
25 Sobocińska Ewelina Orzysz 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
26 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
27 Jurewicz Dariusz Gołdap 5km 15 Gołdapski Pułk Przecwlotniczy
28 Sikorski Krystian Bartoszyce 5km 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana opłacono
29 Jachna Dariusz Bartoszyce 5km 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana opłacono
30 Kupibida Paweł Olsztyn 5km 4.W-M BOT
31 Kiszła Wojciech Wydminy 5km 6 Brygada Powietrznodesantowa
32 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński 5km 9 warmiński pułk rozpoznawczy , OSiR LIDZBARK WARMIŃSKI
33 Głąb Krzysztof Lidzbark Warmiński 5km 9 warmiński pułk rozpoznawczy , OSiR LIDZBARK WARMIŃSKI
34 Jakacki Sylwester Bartoszyce 5km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
35 Furgała Piotr Bartoszyce 5km Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono
36 Sikorska Nina Bartoszyce 5km Bartoszycka grupa biegowa Endorfiny opłacono
37 Bielenica Beata Wydminy 5km BBL WYDMINY
38 Kozak Monika Giżycko 5km BBL Wydminy opłacono
39 Didjurgeit Wiktor Biskupiec 5km Biskupiec Biega
40 Kujawa Paweł Biskupiec 5km Biskupiec Biega opłacono
41 Hirsz Kamil Hirsz Lodz 5km Celironman
42 Kowalczyk Anna Kętrzyn 5km Drużyna ML opłacono
43 Roicka Magdalena Roicka Olsztyn 5km Egger opłacono
44 Poleacek Eugen Biskupiec 5km Electrogrup PL opłacono
45 Walczak Krzysztof Gdynia 5km ElektroniczneZapisy.pl Team
46 Sojko Iwona Giżycko 5km Gizycko
47 Rzosiński Paweł Bartoszyce 5km Jednostka Strzelecka 1028 Gietrzwałd opłacono
48 Kasiński Oskar Lidzbark Warmiński 5km Klub biegacza Lidzbark Warmiński
49 Rożnowska Anna Lidzbark Warmiński 5km KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI/ BIEGAM BO LUBIE LIDZBARK WARMIŃSKI opłacono
50 sadowski zygmunt mrągowo 5km Klub Biegacza Mrągowo opłacono
51 Jarosińska Liwia Jarosińska Maradki 5km Klub Biegacza Mrągowo/Egger opłacono
52 Kurpiewska Dorota Pisz 5km Klub Morsów w Piszu opłacono
53 Bogusz Justyna Mrągowo 5km Kuropatwa Team/ KB Mrągowo opłacono
54 karniłowicz dawid Gołdap 5km LA OSiR Gołdap
55 Bukwaś Tomasz Gołdap 5km LA OSiR Gołdap
56 Chmiel Remigiusz Gołdap 5km Łowcy Przygód Gołdap opłacono
57 Hryszko Paweł Białystok 5km MKS "Juvenia" Białystok opłacono
58 Kaczmarczyk Justyna Białystok 5km MKS "Juvenia" Białystok opłacono
59 Bobiński Jerzy Kamionek 5km MORSY SZCZYTNO #RESET opłacono
60 Kochańska Aneta Kochańska szczytno 5km MORSY SZCZYTNO #RESET opłacono
61 Zieliński Tomasz Olsztyn 5km MTZ BHP
62 NIKOŁAJÓW Adam WARSZAWA 5km Oddział Zabezpieczenia
63 Imielska Izabela Iłża 5km Oddział Zabezpieczenia GSt
64 Jachimowicz Dorota Jeziorany 5km OSiR Lidzbark Warmiński
65 Serafin Łukasz Dźwierzuty 5km OSP Dźwierzuty
66 Kulas Piotr Krutyń 5km OSP KRUTYŃ
67 Hrynko Jacek Białystok 5km PRO366 opłacono
68 Garska Joanna Bytów 5km Świat Płytek u Kryspina
69 Garski Kryspin Bytów 5km Świat Płytek u Kryspina
70 Królak Agnieszka Węgorzewo 5km Team Kopeć
71 Tkacz Jacek Olsztyn 5km Team Kopeć opłacono
72 Zielińska Magdalena Olsztyn 5km Team Kopeć
73 królak przemek Węgorzewo 5km Team Kopeć 15 BZ opłacono
74 Krawczyk Jan Korsze 5km Wybiegamy To! opłacono


Wyświetleń: 10472

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ