10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaczmarczyk Slawomir Serock 10km KACZMARCZYK TEAM
2 Różański Krystian Ełk 10km Team Kopeć
3 górniak monika szczytno 10km
4 Jurczyk Joanna Gronowo 10km Egger Runs
5 URBANIAK AGNIESZKA SZCZYTNO 10km
6 Urbaniak Tomasz Szczytno 10km
7 Załęcki Michał Załęcki Warszawa 10km LOTOS Running Team
8 Dembowski Mariusz Lidzbark 10km H+H Polska
9 Borzym Łukasz Kędzierzyn-Koźle 10km
10 Oborski Ryszard Mrągowo 10km
11 Bojarowski Piotr Dąbrówno 10km Team Kopeć
12 Kulas Mirosław Krutyń 10km OSP KRUTYŃ
13 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo 10km Klub Biegacza Mrągowo
14 Zdunek Mariusz Warszawa 10km ROXY
15 Szok Karol Szok Ryn 10km
16 Frank Michał LEGIONOWO 10km
17 Sulewski Krzysztof Barczewo 10km Finisz Morąg
18 Kuczkowski Ryszard Kieźliny 10km opłacono
19 Hyjek Karol Giżycko 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
20 Pozdrawiam Mariusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia
21 Fedejko Mirosław Olsztyn 10km SKAZANI NA SUKCES opłacono
22 Haraf Michał Bartoszyce 10km opłacono
23 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10km Buchalter Elbląg opłacono
24 Szuba Zofia Kałęczyn 10km opłacono
25 Zieja Kasia Olsztyn 10km SKAZANI NA SUKCES opłacono
26 Pik Paulina Bartoszyce 10km
27 remiszewski zbigniew BARANOWO 10km KACZMARCZYK TEAM
28 Ostromecka Anna Bartoszyce 10km URWIS BIEGA opłacono
29 Łajkowski Marek Bartoszyce 10km opłacono
30 Milanowski Grzegorz Augustów 10km Biegam bo chcę
31 Filipiak Jan Piecki 10km opłacono
32 FILIPIAK Grzegorz Targowo 10km Osp Targowo opłacono
33 FILIPIAK MAGDALENA Targowo 10km Osp Targowo opłacono
34 Grobelny Marcin Rogóż 10km opłacono
35 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG 10km Finisz Morąg opłacono
36 ORŁOWSKA PAULINA MORĄG 10km Finisz Morąg opłacono
37 Paszko Kamil Florczaki 10km Finisz Morąg opłacono
38 Ducher Longin MORĄG 10km Finisz Morąg opłacono
39 Bonk Bartosz Olsztyn 10km Pszczółkowski Team opłacono
40 Diaczek Halina Giżycko 10km opłacono
41 Cegielski Marcin Szczytno 10km Aikido/Morsy Szczytno # Reset opłacono
42 PIECZARKA Dariusz Olsztyn 10km KUROPATWA TEAM opłacono
43 Markowicz Zenon Barczewo 10km opłacono
44 Kędziora Łukasz Mragowo 10km opłacono
45 bajc Marzena lidzbark warmiski 10km Klub biegacza Lidzbark Warmiński
46 Kiśluk Jarek Mikołajki 10km Team Kopeć opłacono
47 Bartczak Marcin Bisztynek 10km Drużyna ML opłacono
48 Moroz Elżbieta Kętrzyn 10km opłacono
49 Moroz Andrzej Kętrzyn 10km opłacono
50 Kaczmarczyk Inga Radom 10km KACZMARCZYK TEAM opłacono
51 Kaczmarczyk Adam Radom 10km KACZMARCZYK TEAM opłacono
52 KUCHARSKI KAROL ZAKRZÓWEK WIES 10km Zabiegany Skaryszew
53 Kaczmarczyk Andrzej Warpuny 10km KACZMARCZYK TEAM opłacono
54 Balcewicz Kamil Mrągowo 10km opłacono
55 Tomaszun Marek Węgorzewo 10km Atl. Sinalunga
56 Tomaszun Monika Węgorzewo 10km Atl. Sinalunga
57 Chudzik Aleksandra Dźwierzuty 10km
58 Majer Jakub Warszawa 10km opłacono
59 Majer Bogusława Warszawa 10km Vege Runners opłacono
60 Wdowiak Wojciech Olsztyn 10km Wdowiak&Friends opłacono
61 Jerulank Wiesław Grajewo 10km Maratonka Grajewo opłacono
62 Kmieciński Szymon Kmieciński Bartąg 10km opłacono
63 Dylak Grzegorz Mrągowo 10km opłacono
64 Kalinowski Jarosław Ostrołęka 10km opłacono
65 Draszczyk Marcin Toruń 10km Rebel Runners opłacono
66 Bojanowski Tomasz Bojanowski Rańsk 10km
67 Gabinecka Monika Leoncin 10km opłacono
68 Gabinecki Jarosław Leoncin 10km opłacono
69 PUSIO Adam Gdańsk 10km opłacono
70 Liśkiewicz Beata Kętrzyn 10km GF ACER opłacono
71 Traszkuć Anna Mrągowo 10km opłacono
72 Mucha Jan Wipsowo 10km opłacono
73 Smoliński Rafał Przasnysz 10km KS Przaśnik Przasnysz / PSP Przasnysz opłacono
74 Bałazy Marcin Szczytno 10km Goście z Galaktyki Arkana opłacono
75 Bielski Tomasz Gołdap 10km Straż Graniczna Gołdap opłacono
76 Lis Sebastian Mrągowo 10km opłacono
77 Fiedorczyk Janusz Ełk 10km opłacono
78 Kuleszka Anna Węgorzewo 10km Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
79 Kordek Jarosław SZCZYTNO 10km MORSY SZCZYTNO#RESET opłacono
80 Bojanowski Tomasz Rańsk 10km Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie opłacono
81 Gronski Roman Giżycko 10km Masters Giżycko opłacono
82 Balcer Marcin Ciechanów 10km 5MBOT
83 Kozlowski Edward Łyse 10km Morsy łyse opłacono
84 Wojnowski Jarosław Kętrzyn 10km Drużyna ML
85 Krzyżanowski Karol Rajgród 10km Maratonka Grajewo
86 Drężek Krzysztof Grajewo 10km Maratonka Grajewo opłacono
87 Kędzia Edyta Gdańsk 10km Grupa Biegowa 65
88 Kozłowski Zbigniew Kamieniec 10km Ofiary Kamieńca opłacono


Wyświetleń: 6834

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ