10 km - VII Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Rok ur Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Służba Mundurowa WOSZK Małżeństwa DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 256 GRONOSTAJ GRZEGORZ M 1 1974 M 40-49 WROCŁAW WROCŁAWSKIE ITEN/OPERA SOFT 10km 0:35:04 17.11 [km/h] 0:03:30 [min/km]
2 235 SULEWSKI KRZYSZTOF M 2 1985 M 30-39 BARCZEWO FINISZ MORĄG 0 10km 0:35:51 16.74 [km/h] 0:03:35 [min/km]
3 232 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M 3 1981 M 30-39 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0 10km 0:38:20 15.65 [km/h] 0:03:50 [min/km]
4 241 KRZYŻANOWSKI KAROL M 4 1972 M 40-49 1 RAJGRÓD MARATONKA GRAJEWO 0 10km 0:39:05 15.35 [km/h] 0:03:55 [min/km]
5 264 RÓŻAŃSKI KRYSTIAN M 5 1983 M 30-39 1 EŁK TEAM KOPEĆ 0 10km 0:39:08 15.33 [km/h] 0:03:55 [min/km]
6 196 LIŚKIEWICZ ROMAN M 6 1969 M 50-59 1 KĘTRZYN WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ Służba mundurowa LIŚKIEWICZ 10km 0:39:13 15.30 [km/h] 0:03:55 [min/km]
7 214 SMOLIŃSKI RAFAŁ M 7 1990 M 0-29 1 PRZASNYSZ KS PRZAŚNIK PRZASNYSZ / PSP PRZASNYSZ Służba mundurowa 0 10km 0:39:14 15.29 [km/h] 0:03:55 [min/km]
8 234 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M 8 1973 M 40-49 2 OLSZTYN 0 Służba mundurowa 10km 0:39:59 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km]
9 206 ORŁOWSKI TOMASZ M 9 1986 M 30-39 2 MORĄG FINISZ MORĄG ORŁOWSCY 10km 0:40:14 14.91 [km/h] 0:04:01 [min/km]
10 194 LIS SEBASTIAN M 10 1987 M 30-39 3 MRĄGOWO 0 10km 0:40:40 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km]
11 255 ADAMIAK PAWEŁ M 11 2001 M 0-29 2 WÓJTOWO 0 10km 0:40:47 14.71 [km/h] 0:04:05 [min/km]
12 218 WDOWIAK WOJCIECH M 12 1973 M 40-49 3 OLSZTYN WDOWIAK&FRIENDS 0 10km 0:40:55 14.66 [km/h] 0:04:06 [min/km]
13 154 BARTCZAK MARCIN M 13 1982 M 30-39 4 BISZTYNEK DRUŻYNA ML 0 10km 0:41:30 14.46 [km/h] 0:04:09 [min/km]
14 16 JAKACKI SYLWESTER M 14 1984 M 30-39 5 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 10km 0:41:45 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km]
15 164 DYLAK GRZEGORZ M 15 1973 M 40-49 4 MRĄGOWO 0 10km 0:41:56 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km]
16 162 DRĘŻEK KRZYSZTOF M 16 1965 M 50-59 2 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 0 10km 0:42:41 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km]
17 199 MAJER JAKUB M 17 1983 M 30-39 6 WARSZAWA MAJER 10km 0:43:09 13.90 [km/h] 0:04:19 [min/km]
18 155 BIELSKI TOMEK M 18 1973 M 40-49 5 GOŁDAP WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ Służba mundurowa 0 10km 0:43:16 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km]
19 185 KIŚLUK JAREK M 19 1968 M 50-59 3 MIKOŁAJKI TEAM KOPEĆ 0 10km 0:43:27 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
20 209 PASZKO KAMIL M 20 1990 M 0-29 3 FLORCZAKI FINISZ MORĄG 0 10km 0:44:03 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
21 262 DERENCZ JOANNA K 1 1993 K 0-29 GOŁDAP 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAP Służba mundurowa 10km 0:44:19 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km]
22 242 KULAS MIROSŁAW M 21 1973 M 40-49 6 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 0 10km 0:44:20 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
23 249 BOJAROWSKI PIOTR M 22 1967 M 50-59 4 DĄBRÓWNO TEAM KOPEĆ 0 10km 0:44:21 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
24 240 TOMASZUN MONIKA K 2 1971 K 40-49 WĘGORZEWO ATL. SINALUNGA TOMASZUN 10km 0:44:25 13.51 [km/h] 0:04:27 [min/km]
25 192 KUCZKOWSKI RYSZARD M 23 1966 M 50-59 5 KIEŹLINY 0 10km 0:44:49 13.39 [km/h] 0:04:29 [min/km]
26 203 MROZICKI PAWEŁ M 24 1976 M 40-49 7 MRĄGOWO WOSZK Służba mundurowa WOSZK 0 10km 0:45:11 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
27 175 GRONSKI ROMAN M 25 1954 M 60+ 1 GIŻYCKO MASTERS GIŻYCKO 0 10km 0:45:21 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
28 239 TOMASZUN MAREK M 26 1965 M 50-59 6 WĘGORZEWO ATL. SINALUNGA TOMASZUN 10km 0:45:33 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
29 178 JADESZKO MICHAŁ M 27 1994 M 0-29 4 SZCZYTNO WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ Służba mundurowa 0 10km 0:45:38 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
30 180 KACZMARCZYK ADAM M 28 1978 M 40-49 8 RADOM KACZMARCZYK TEAM Służba mundurowa KACZMARCZYK 10km 0:45:43 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
31 219 WEJKUĆ DAWID M 29 2002 M 0-29 5 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0 10km 0:45:53 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
32 213 BOJANOWSKI TOMASZ M 30 1997 M 0-29 6 RAŃSK 0 10km 0:46:05 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km]
33 165 FEDEJKO MIROSŁAW M 31 1983 M 30-39 7 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES Służba mundurowa 0 10km 0:46:14 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
34 177 HYJEK KAROL M 32 1983 M 30-39 8 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0 10km 0:46:21 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
35 248 POZDRAWIAM MARIUSZ M 33 1958 M 60+ 2 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 0 10km 0:46:32 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km]
36 201 MOROZ ANDRZEJ M 34 1977 M 40-49 9 KĘTRZYN MOROZ 10km 0:46:33 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km]
37 198 MAJER BOGUSŁAWA K 3 1983 K 30-39 WARSZAWA VEGE RUNNERS MAJER 10km 0:46:45 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
38 224 BORZYM ŁUKASZ M 35 1980 M 30-39 9 KĘDZIERZYN-KOŹLE 0 10km 0:46:48 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
39 237 LEWANDOWSKI MARIUSZ M 36 1985 M 30-39 10 MRĄGOWO 0 10km 0:47:11 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km]
40 222 OBORSKI RYSZARD M 37 1974 M 40-49 10 MRĄGOWO 0 10km 0:47:16 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km]
41 181 KACZMARCZYK ANDRZEJ M 38 1975 M 40-49 11 WARPUNY KACZMARCZYK TEAM 0 10km 0:47:19 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
42 188 KOWALEWSKA IWONA K 4 1985 K 30-39 1 GOŁDAP WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ Służba mundurowa 0 10km 0:47:51 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
43 250 SZOK KAROL M 39 1985 M 30-39 11 RYN 0 10km 0:48:02 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
44 212 RYCHTER WIESŁAW M 40 1954 M 60+ 3 ELBLĄG BUCHALTER ELBLĄG 0 10km 0:48:03 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
45 228 REMISZEWSKI ZBIGNIEW M 41 1968 M 50-59 7 BARANOWO KACZMARCZYK TEAM 0 10km 0:48:15 12.44 [km/h] 0:04:50 [min/km]
46 186 KMIECIŃSKI SZYMON M 42 1987 M 30-39 12 BARTĄG Służba mundurowa 0 10km 0:48:24 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km]
47 260 ZDUNEK MARIUSZ M 43 1982 M 30-39 13 WARSZAWA ROXY 0 10km 0:48:26 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
48 152 BALCEWICZ KAMIL M 44 1978 M 40-49 12 MRĄGOWO 0 10km 0:48:33 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
49 220 WOJNA JAROSŁAW M 45 1978 M 40-49 13 KĘTRZYN DRUŻYNA ML Służba mundurowa 0 10km 0:48:59 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
50 158 BONK BARTOSZ M 46 1986 M 30-39 14 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Służba mundurowa 0 10km 0:49:15 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
51 226 FRANK MICHAŁ M 47 1983 M 30-39 15 LEGIONOWO Służba mundurowa 0 10km 0:49:23 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
52 207 OSTROMECKA ANNA K 5 1987 K 30-39 2 BARTOSZYCE URWIS BIEGA 0 10km 0:49:31 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km]
53 238 KACZMARCZYK SLAWOMIR M 48 1983 M 30-39 16 SEROCK KACZMARCZYK TEAM 0 10km 0:49:34 12.10 [km/h] 0:04:57 [min/km]
54 259 CZARTORYSKA SYLWIA K 6 1978 K 40-49 1 ŁOMŻA NASTĘPNY KROK 10km 0:49:46 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km]
55 176 HARAF MICHAŁ M 49 1990 M 0-29 7 BARTOSZYCE Służba mundurowa 0 10km 0:50:03 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km]
56 246 KANIA JACEK M 50 1978 M 40-49 14 WROCŁAW - 10km 0:50:37 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
57 163 DUCHER LONGIN M 51 1960 M 50-59 8 MORĄG FINISZ MORĄG 0 10km 0:50:54 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
58 263 ZAPADKA STANISŁAW M 52 1955 M 60+ 4 MRĄGOWO - 10km 0:51:02 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
59 153 BAŁAZY MARCIN M 53 1976 M 40-49 15 SZCZYTNO GOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA 0 10km 0:51:02 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
60 182 KACZMARCZYK INGA K 7 1979 K 40-49 2 RADOM KACZMARCZYK TEAM KACZMARCZYK 10km 0:51:07 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
61 233 WITAK MICHAŁ M 54 1980 M 30-39 17 WARSZAWA 0 10km 0:51:15 11.71 [km/h] 0:05:08 [min/km]
62 184 KĘDZIORA ŁUKASZ M 55 1982 M 30-39 18 MRAGOWO 0 10km 0:51:31 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]
63 244 GORCZEWSKA RENATA K 8 1970 K 40-49 3 RYBARZOWICE KS ISKRA RYBARZOWICE GORCZEWSCY 10km 0:51:40 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
64 208 PARZYCH JOANNA K 9 1976 K 40-49 4 MRĄGOWO WOSZK WOSZK 0 10km 0:51:54 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km]
65 253 SZRAMOWSKI ŁUKASZ M 56 1984 M 30-39 19 BARCZEWO BSB BARZEWO BIEGA 10km 0:51:56 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
66 168 FILIPIAK JAN M 57 1968 M 50-59 9 PIECKI 0 10km 0:51:58 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
67 173 GAJDA JACEK M 58 1970 M 40-49 16 MRAGOWO WOSZK Służba mundurowa WOSZK 0 10km 0:52:04 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
68 225 CHUDZIK ALEKSANDRA K 10 1999 K 0-29 1 DŹWIERZUTY 0 10km 0:52:33 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
69 174 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW M 59 1970 M 40-49 17 KAMIENIEC OFIARY KAMIEŃCA 0 10km 0:52:41 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
70 217 TRASZKUĆ ANNA K 11 1980 K 30-39 3 MRĄGOWO 0 10km 0:52:46 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
71 251 KUPAJ ROMUALD M 60 1965 M 50-59 10 BARTOSZYCE ENDORFINY 10km 0:52:57 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
72 231 ADAMSKI JACEK M 61 1975 M 40-49 18 GIŻYCKO 0 Służba mundurowa 10km 0:53:11 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
73 170 FYDRYCH DANIEL M 62 1979 M 40-49 19 MRĄGOWO WOSZK Służba mundurowa WOSZK 0 10km 0:53:15 11.27 [km/h] 0:05:20 [min/km]
74 258 RYDZANOWSKI TOMASZ M 63 1966 M 50-59 11 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA EGGER RYDZANOWSCY 10km 0:54:18 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
75 202 MOROZ ELŻBIETA K 12 1972 K 40-49 5 KĘTRZYN MOROZ 10km 0:54:36 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
76 197 ŁAJKOWSKI MAREK M 64 1985 M 30-39 20 BARTOSZYCE 0 10km 0:54:39 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
77 211 PUSIO ADAM M 65 1992 M 0-29 8 GDAŃSK 0 10km 0:55:07 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
78 193 LEŚNIEWSKI JAN M 66 1948 M 60+ 5 ELBLĄG EL AKTYWNI 0 10km 0:55:16 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km]
79 204 MUCHA JAN M 67 1959 M 60+ 6 WIPSOWO 0 10km 0:55:21 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
80 169 FILIPIAK MAGDALENA K 13 1975 K 40-49 6 TARGOWO OSP TARGOWO 0 10km 0:55:23 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
81 167 FILIPIAK GRZEGORZ M 68 1974 M 40-49 20 TARGOWO OSP TARGOWO 0 10km 0:55:23 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
82 247 OSIECKI GRZEGORZ M 69 1951 M 60+ 7 KISIELICE 0 10km 0:56:05 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
83 200 MARKOWICZ ZENON M 70 1951 M 60+ 8 BARCZEWO 0 10km 0:56:06 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
84 205 ORŁOWSKA PAULINA K 14 1991 K 0-29 2 MORĄG FINISZ MORĄG ORŁOWSCY 10km 0:56:06 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
85 160 DIACZEK HALINA K 15 1968 K 50-59 1 GIŻYCKO 0 10km 0:56:13 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
86 227 JURCZYK JOANNA K 16 1984 K 30-39 4 GRONOWO EGGER RUNS 0 10km 0:56:17 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
87 223 BAJC MARZENA K 17 1972 K 40-49 7 LIDZBARK WARMISKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 0 10km 0:56:22 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
88 243 NIEMCZYK BOGDAN M 71 1957 M 60+ 9 MYSŁOWICE UL KAI 10km 0:56:42 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
89 187 KORDEK JAROSŁAW M 72 1976 M 40-49 21 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO#RESET Służba mundurowa 0 10km 0:56:47 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km]
90 159 CEGIELSKI MARCIN M 73 1976 M 40-49 22 SZCZYTNO AIKIDO/MORSY SZCZYTNO # RESET 0 10km 0:56:47 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km]
91 229 URBANIAK AGNIESZKA K 18 1990 K 0-29 3 SZCZYTNO 0 10km 0:56:50 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
92 230 URBANIAK TOMASZ M 74 1987 M 30-39 21 SZCZYTNO 0 10km 0:56:50 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
93 161 DRASZCZYK MARCIN M 75 1981 M 30-39 22 TORUŃ REBEL RUNNERS 0 10km 0:57:14 10.48 [km/h] 0:05:43 [min/km]
94 257 RYDZANOWSKA ŻANETA K 19 1974 K 40-49 8 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA RYDZANOWSCY 10km 0:57:35 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
95 245 GORCZEWSKI PAWEŁ M 76 1970 M 40-49 23 RYBARZOWICE KS ISKRA RYBARZOWICE GORCZEWSCY 10km 0:57:37 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
96 215 SZUBA ZOFIA K 20 1953 K 60+ 1 KAŁĘCZYN 0 10km 0:57:55 10.36 [km/h] 0:05:48 [min/km]
97 179 JERULANK WIESŁAW M 77 1958 M 60+ 10 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 0 10km 0:58:44 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
98 172 GABINECKI JAROSŁAW M 78 1979 M 40-49 24 LEONCIN GABINECCY 10km 0:58:57 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
99 254 OLSZEWSKA AGNIESZKA K 21 1982 K 30-39 5 OLSZTYN - 10km 0:58:59 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km]
100 195 LIŚKIEWICZ BEATA K 22 1972 K 40-49 9 KĘTRZYN GF ACER LIŚKIEWICZ 10km 1:00:03 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
101 261 KOWALCZYK GRZEGORZ M 79 1976 M 40-49 25 GLIWICE ENDURO KOWAL I SPÓŁKA 10km 1:00:26 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
102 221 ZIEJA KASIA K 23 1981 K 30-39 6 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 0 10km 1:00:27 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
103 189 KOZLOWSKI EDWARD M 80 1957 M 60+ 11 ŁYSE MORSY ŁYSE Służba mundurowa 0 10km 1:01:29 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
104 171 GABINECKA MONIKA K 24 1977 K 40-49 10 LEONCIN GABINECCY 10km 1:01:33 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
105 166 FIEDORCZYK JANUSZ M 81 1957 M 60+ 12 EŁK 0 10km 1:01:47 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
106 236 KOZŁOWSKI MATEUSZ M 82 2003 M 0-29 9 PISZ 0 10km 1:03:12 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km]
107 183 STAŃCZAK JÓZEF M 83 1949 M 60+ 13 WODZISŁAW ŚLĄSKI 0 10km 1:05:28 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
108 190 KOZŁOWSKI PIOTR M 84 1967 M 50-59 12 PISZ WOSZK Służba mundurowa WOSZK 0 10km 1:08:19 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
- 151 AMBROŻKO JAN M - 1938 M 60+ - OLSZTYN 0 10km DNS - [km/h] [min/km]
- 156 BIELSKI TOMASZ M - 1973 M 40-49 - GOŁDAP STRAŻ GRANICZNA GOŁDAP Służba mundurowa 0 10km DNS - [km/h] [min/km]
- 157 BOJANOWSKI TOMASZ M - 1997 M 0-29 - RAŃSK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SZCZYTNIE Służba mundurowa 0 10km DNS - [km/h] [min/km]
- 191 GROBELNY MARCIN M - 1982 M 30-39 - ROGÓŻ Służba mundurowa 0 10km DNS - [km/h] [min/km]
- 210 PIECZARKA DARIUSZ M - 1972 M 40-49 - OLSZTYN KUROPATWA TEAM 0 10km DNS - [km/h] [min/km]
- 216 SZULKOWSKI PRZEMYSŁAW M - 1988 M 30-39 - SZCZYTNO Służba mundurowa 0 10km DNS - [km/h] [min/km]

5 km - VII Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub Służba Mundurowa Małżeństwa DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 92 OŁOWSKI JAKUB M 1 WYDMINY KRAM SA 5km 0:17:22 17.27 [km/h] 0:03:28 [min/km]
2 55 WRONOWSKI RAFAŁ M 2 BANIE MAZURSKIE 11 MPA Służba mundurowa 0 5km 0:17:29 17.16 [km/h] 0:03:30 [min/km]
3 63 OLKOWSKI RAFAŁ M 3 LIDZBARK WARMIŃSKI 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY , OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI Służba mundurowa 0 5km 0:17:43 16.93 [km/h] 0:03:33 [min/km]
4 28 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M 4 OLSZTYN Służba mundurowa 0 5km 0:17:48 16.85 [km/h] 0:03:34 [min/km]
5 43 SIKORSKI KRYSTIAN M 5 BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa SIKORSCY 5km 0:18:20 16.36 [km/h] 0:03:40 [min/km]
6 88 POLEWACZYK TOMASZ M 6 ŁYSE 0 5km 0:19:53 15.09 [km/h] 0:03:59 [min/km]
7 60 KISZŁA WOJCIECH M 7 WYDMINY 6 BRYGADA POWIETRZNODESANTOWA Służba mundurowa 0 5km 0:20:02 14.98 [km/h] 0:04:00 [min/km]
8 56 GŁĄB KRZYSZTOF M 8 LIDZBARK WARMIŃSKI 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY , OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI Służba mundurowa 0 5km 0:20:07 14.91 [km/h] 0:04:01 [min/km]
9 20 KACZMARCZYK JUSTYNA K 1 BIAŁYSTOK MKS "JUVENIA" BIAŁYSTOK 0 5km 0:20:19 14.77 [km/h] 0:04:04 [min/km]
10 12 HRYSZKO PAWEŁ M 9 BIAŁYSTOK MKS "JUVENIA" BIAŁYSTOK 0 5km 0:20:19 14.77 [km/h] 0:04:04 [min/km]
11 72 BUTKIEWICZ PIOTR M 10 BRANIEWO JW2980 Służba mundurowa 5km 0:20:31 14.62 [km/h] 0:04:06 [min/km]
12 80 KARNIŁOWICZ DAWID M 11 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 0 5km 0:20:36 14.56 [km/h] 0:04:07 [min/km]
13 46 SOBOCIŃSKA EWELINA K 2 ORZYSZ 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0 5km 0:20:54 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
14 6 CHMIEL REMIGIUSZ M 12 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0 5km 0:20:59 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km]
15 27 KRÓLAK PRZEMEK M 13 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ 15 BZ Służba mundurowa KRÓLAK 5km 0:21:00 14.29 [km/h] 0:04:12 [min/km]
16 29 KUJAWA PAWEŁ M 14 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 0 5km 0:21:04 14.24 [km/h] 0:04:13 [min/km]
17 91 BIELENICA BEATA K 3 WYDMINY BBL WYDMINY 0 5km 0:21:13 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km]
18 17 KRAWCZYK JAN M 15 KORSZE WYBIEGAMY TO! Służba mundurowa 0 5km 0:21:29 13.96 [km/h] 0:04:18 [min/km]
19 58 JACHIMOWICZ DOROTA K 4 JEZIORANY OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 0 5km 0:21:53 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
20 67 ZIELIŃSKI TOMASZ M 16 OLSZTYN MTZ BHP 0 5km 0:22:01 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]
21 74 SYCZEW RAFAŁ M 17 MRĄGOWO FINISZ MORĄG Służba mundurowa 5km 0:22:08 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km]
22 47 SOLIWODA JACEK M 18 KĘTRZYN 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0 5km 0:22:14 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
23 75 SŁUŻAŁA GRZEGORZ M 19 KĘTRZYN Służba mundurowa 0 5km 0:22:31 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
24 42 SIKORSKA NINA K 5 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY SIKORSCY 5km 0:22:36 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
25 4 BOGUSZ JUSTYNA K 6 MRĄGOWO KUROPATWA TEAM/ KB MRĄGOWO 0 5km 0:23:16 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km]
26 93 PRZEPERSKA BEATA K 7 MRĄGOWO 0 5km 0:23:16 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km]
27 89 KULAS PIOTR M 20 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 0 5km 0:23:26 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km]
28 61 KUPIBIDA PAWEŁ M 21 OLSZTYN 4.W-M BOT Służba mundurowa 0 5km 0:23:40 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
29 25 KOZAK MONIKA K 8 GIŻYCKO BBL WYDMINY 0 5km 0:23:45 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
30 82 FEDORCZUK MAREK M 22 KUNICE MATNER RUNING TEAM FEDORCZUK 5km 0:23:48 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km]
31 66 KALINOWSKI JAROSŁAW M 23 OSTROŁĘKA Służba mundurowa 0 5km 0:23:55 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
32 76 KRÓLAK AGNIESZKA K 9 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ KRÓLAK 5km 0:23:56 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
33 85 JAREMA KRZYSZTOF M 24 MALBORK 22 BLT Służba mundurowa 5km 0:24:04 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
34 23 KOCHAŃSKA ANETA K 10 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET 0 5km 0:24:05 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
35 50 ŚLUBECKI TOMASZ M 25 KĘTRZYN Służba mundurowa 0 5km 0:24:07 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km]
36 15 JAGIEŁŁO PAWEŁ M 26 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0 5km 0:24:16 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
37 35 PIECZKO SZYMON M 27 MRĄGOWO 0 5km 0:24:39 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
38 73 ŻYNIEWSKI PRZEMYSŁAW M 28 MORĄG FINISZ MORĄG 5km 0:24:51 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
39 32 ŁOSIAK MICHAŁ M 29 BISKUPIEC 0 5km 0:25:00 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
40 70 ZAKRZEWSKI TOMASZ M 30 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 5km 0:25:03 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km]
41 87 KALINOWSKI KRZYSZTOF M 31 OSTROŁĘKA 17 WIELKOPOLSKA BRYGADA Służba mundurowa 5km 0:25:08 11.94 [km/h] 0:05:02 [min/km]
42 94 GONTARZ ROBERT M 32 BRANIEWO 0 5km 0:25:09 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km]
43 64 ROMANKIEWICZ MACIEJ M 33 PISZ 0 5km 0:25:14 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
44 95 NAKIELSKI KONRAD M 34 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 5km 0:25:20 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
45 39 ROŻNOWSKA ANNA K 11 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI/ BIEGAM BO LUBIE LIDZBARK WARMIŃSKI 0 5km 0:25:22 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
46 9 FURGAŁA PIOTR M 35 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 5km 0:25:26 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
47 30 KURPIEWSKA DOROTA K 12 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 0 5km 0:25:27 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
48 10 GODZIEBA MAREK M 36 BARCZEWO 0 5km 0:25:33 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
49 8 DZIKOWSKI MARIUSZ M 37 GRONOWO 0 5km 0:26:02 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
50 34 PARCIAK WIKTOR M 38 MRĄGOWO 0 5km 0:26:53 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km]
51 5 BOJANOWSKA ANNA K 13 RAŃSK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SZCZYTNIE 0 5km 0:27:27 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
52 13 IWASZKO URSZULA K 14 WYDMINY 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0 5km 0:27:31 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
53 59 JARONIEC DARIUSZ M 39 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0 5km 0:27:36 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
54 48 STELMACH PIOTR M 40 KLAUDYN Służba mundurowa 0 5km 0:27:43 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km]
55 84 KLIMEK PIOTR M 41 MRĄGOWO 0 0 5km 0:27:45 10.81 [km/h] 0:05:33 [min/km]
56 78 BRODZIK MARIUSZ M 42 OSTROŁĘKA 0 5km 0:27:50 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
57 49 SZYMAŃSKI ADAM M 43 WARSZAWA 0 5km 0:28:30 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
58 79 BUŁAJEWSKI STANISŁAW M 44 MRĄGOWO URZĄD 5km 0:28:31 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
59 40 RZOSIŃSKI PAWEŁ M 45 BARTOSZYCE JEDNOSTKA STRZELECKA 1028 GIETRZWAŁD 0 5km 0:29:11 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
60 77 SOJKO IWONA K 15 GIŻYCKO GIZYCKO 0 5km 0:29:18 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
61 7 CHODUKIEWICZ JAN M 46 KWIDZYN 0 5km 0:29:24 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
62 62 NIKOŁAJÓW ADAM M 47 WARSZAWA ODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA Służba mundurowa 0 5km 0:29:48 10.07 [km/h] 0:05:58 [min/km]
63 33 OLENDER ANNA K 16 MRAGOWO 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY Służba mundurowa 0 5km 0:29:48 10.07 [km/h] 0:05:58 [min/km]
64 57 IMIELSKA IZABELA K 17 IŁŻA ODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA GST Służba mundurowa 0 5km 0:29:48 10.07 [km/h] 0:05:58 [min/km]
65 3 BOBIŃSKI JERZY M 48 KAMIONEK MORSY SZCZYTNO #RESET 0 5km 0:30:07 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
66 81 FEDORCZUK KATARZYNA K 18 KUNICE MATNER RUNING TEAM FEDORCZUK 5km 0:30:10 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
67 19 JAROSIŃSKA LIWIA K 19 MARADKI KLUB BIEGACZA MRĄGOWO/EGGER 0 5km 0:30:13 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
68 36 POLEACEK EUGEN M 49 BISKUPIEC ELECTROGRUP PL 0 5km 0:30:14 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
69 31 ŁATIENKOW KAROLINA K 20 OLSZTYN 0 5km 0:30:22 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
70 71 METERA ŁUKASZ M 50 NOWA WIEŚ LĘBORSKA MOSG LKB LĘBORK Służba mundurowa 5km 0:30:34 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
71 38 ROICKA MAGDALENA K 21 OLSZTYN EGGER 0 5km 0:30:48 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
72 90 ADAMCZYK FELIKS M 51 SZCZECIN 0 5km 0:31:14 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
73 24 KOWALCZYK ANNA K 22 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 0 5km 0:31:15 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km]
74 41 SADOWSKI ZYGMUNT M 52 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0 5km 0:31:28 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
75 65 KLOPOTOWSKA EWA K 23 MRĄGOWO 0 5km 0:32:11 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
76 1 ARCHACKI PATRYK M 53 PIECKI Służba mundurowa 0 5km 0:32:21 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
77 69 OLENDER SYLWIA K 24 WARSZAWA 0 5km 0:32:27 9.24 [km/h] 0:06:29 [min/km]
78 83 WYSKWAR ANNA K 25 GIŻYCKO Służba mundurowa 0 5km 0:33:33 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km]
79 51 TKACZ JACEK M 54 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 0 5km 0:34:53 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km]
80 86 MAZUR TADEUSZ M 55 MRĄGOWO 0 5km 0:35:15 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km]

DRUŻYNY 10 km

LP DRUŻYNA/KATEGORIA Zawodnik1 Zawodnik2 Zawodnik3 Zawodnik4 Czas 1 Czas 2 Czas 3 Czas 4 Razem Ilość zawodników
1 WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ LIŚKIEWICZ ROMAN BIELSKI TOMEK JADESZKO MICHAŁ KOWALEWSKA IWONA 0:39:13 0:43:16 0:45:38 0:47:51 2:55:58 4
2 FINISZ MORĄG SULEWSKI KRZYSZTOF ORŁOWSKI TOMASZ PASZKO KAMIL ORŁOWSKA PAULINA 0:35:51 0:40:14 0:44:03 0:56:06 2:56:14 4
3 KACZMARCZYK TEAM KACZMARCZYK ADAM KACZMARCZYK ANDRZEJ REMISZEWSKI ZBIGNIEW KACZMARCZYK INGA 0:45:43 0:47:19 0:48:15 0:51:07 3:12:24 4
4 WOSZK MROZICKI PAWEŁ ( PARZYCH JOANNA GAJDA JACEK FYDRYCH DANIEL 0:45:11 0:51:54 0:52:04 0:53:15 3:22:24 4

MAŁŻEŃSTWA 10 km

LP DRUŻYNA/KATEGORIA Zawodnik1 Zawodnik2 Czas 1 Czas 2 Razem Ilość zawodników
1 MAJER MAJER JAKUB MAJER BOGUSŁAWA 0:43:09 0:46:45 1:29:54 2
2 TOMASZUN TOMASZUN MONIKA TOMASZUN MAREK 0:44:25 0:45:33 1:29:58 2
3 ORŁOWSCY ORŁOWSKI TOMASZ ORŁOWSKA PAULINA 0:40:14 0:56:06 1:36:20 2
4 KACZMARCZYK KACZMARCZYK ADAM KACZMARCZYK INGA 0:45:43 0:51:07 1:36:50 2
5 LIŚKIEWICZ LIŚKIEWICZ ROMAN LIŚKIEWICZ BEATA 0:39:13 1:00:03 1:39:16 2
6 MOROZ MOROZ ANDRZEJ MOROZ ELŻBIETA 0:46:33 0:54:36 1:41:09 2
7 GORCZEWSCY GORCZEWSKA RENATA GORCZEWSKI PAWEŁ 0:51:40 0:57:37 1:49:17 2
8 RYDZANOWSCY RYDZANOWSKI TOMASZ RYDZANOWSKA ŻANETA 0:54:18 0:57:35 1:51:53 2
9 GABINECCY GABINECKI JAROSŁAW GABINECKA MONIKA 0:58:57 1:01:33 2:00:30 2

MAŁŻEŃSTWA 5 km

LP DRUŻYNA/KATEGORIA Zawodnik1 Zawodnik2 Czas 1 Czas 2 Razem Ilość zawodników
1 SIKORSCY SIKORSKI KRYSTIAN (M - 1992) SIKORSKA NINA (K - 1994) 0:18:20 0:22:36 0:40:56 2
2 KRÓLAK KRÓLAK PRZEMEK (M - 1978) KRÓLAK AGNIESZKA (K - 1980) 0:21:00 0:23:56 0:44:56 2
3 FEDORCZUK FEDORCZUK MAREK (M - 1969) FEDORCZUK KATARZYNA (K - 1973) 0:23:48 0:30:10 0:53:58 2

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ