Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Mały Stolem TP12 km
2 NOWACKI Kamil Bolesławice Mały Stolem TP12 km
3 Cała Bartosz Bytów Mały Stolem TP12 km Cała Team opłacono
4 Cała Małgorzata Bytów Mały Stolem TP12 km Cała Team opłacono
5 Cała Dawid Bytów Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Cała Team opłacono
6 Cała Lena Bytów Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Cała Team opłacono
7 Kujawski Robert Człuchów Duży Stolem TP 50 km Dzika Świnia
8 Michalak Krzysztof Człuchów Duży Stolem TP 50 km opłacono
9 Gradek Monika Człuchów Duży Stolem TP 50 km opłacono
10 Kołtonowski Michał Damno Mały Stolem TP12 km
11 Kołtonowski Mateusz Damno Mały Stolem TP12 km
12 Kołtonowska Honorata Damno Mały Stolem TP12 km
13 Nejman Robert Dretyń Średni Stolem TP25 km Robale opłacono on-line
14 Nejman Monika Dretyń Średni Stolem TP25 km Robale opłacono on-line
15 Żak Paweł Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Maczuga Dzbana opłacono on-line
16 Walczak Jędrzej Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Im gorzej tym lepiej + Pyza opłacono on-line
17 Kot Adam Gdańsk Trasa rowerowa TR opłacono on-line
18 Jaroszewska Monika Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Im gorzej tym lepiej + Pyza opłacono on-line
19 Grodecki Łukasz Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Cobra Team opłacono
20 Tuliszka Jarosław Gdynia Średni Stolem TP25 km Dresy na Stresy opłacono
21 Sienkiewicz Władsław Gdynia Duży Stolem TP 50 km Sam w lesie opłacono
22 Lewosz Krzysztof GDYNIA Trasa rowerowa TR Sztywny Klekot opłacono on-line
23 Zieliński Andrzej Gdynia Średni Stolem TP25 km opłacono
24 Białogłowy Wojciech Gdynia Średni Stolem TP25 km opłacono on-line
25 Kopacz Piotr Gdynia Duży Stolem TP 50 km opłacono
26 Czajka Mariusz Gdynia Duży Stolem TP 50 km KInO REKIN opłacono on-line
27 Waleńczak Tomasz Gdynia Trasa rowerowa TR opłacono on-line
28 Żłobiński Mariusz Główczyce Średni Stolem TP25 km - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
29 Miler Daria Główczyce Średni Stolem TP25 km - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
30 Miler Kinga Główczyce Średni Stolem TP25 km - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
31 Sibiński Krystian Główczyce Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce AMICUSY
32 Żłobińska Urszula Główczyce Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce AMICUSY
33 Kula Kacper Główczyce Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce AMICUSY
34 Kropidłowski Krzysztof Główczyce Trasa rowerowa TR - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
35 Paluchowski Tomasz Głuchołazy Duży Stolem TP 50 km
36 Arabas Piotr Jankowo Gdańskie Średni Stolem TP25 km QUO VADIS? opłacono
37 Zielińska Maja Klęcino Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 AMICUSY opłacono
38 Ciućka Tomek Koszalin Średni Stolem TP25 km Szwędacze Koszalin opłacono
39 Ciućka Mateusz Koszalin Średni Stolem TP25 km Szwędacze Koszalin opłacono
40 Sawaniewski Rafał Malbork Duży Stolem TP 50 km Karrrramba opłacono
41 Karkut Dariusz MIASTKO Trasa rowerowa TR MTS HAMER opłacono
42 ZNACZKO PAWEŁ MOROWO Średni Stolem TP25 km PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
43 ZNACZKO Wojtek MOROWO Średni Stolem TP25 km PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
44 Dargacz Waldemar Niestępowo Trasa rowerowa TR opłacono
45 Parzybut Artur Pniewy Mały Stolem TP12 km opłacono on-line
46 Parzybut Jan Pniewy Duży Stolem TP 50 km Postep team opłacono on-line
47 Wrona Marek Pruszcz Gdański Średni Stolem TP25 km Leśny Dziad opłacono
48 Telepski Michał Pruszcz Gdański Duży Stolem TP 50 km Maczuga Dzbana opłacono on-line
49 Friede Paweł Przechlewo Trasa rowerowa TR opłacono on-line
50 Friede Daniel Przechlewo Trasa rowerowa TR Frytka Dawaj opłacono
51 Nowakowska Aleksandra Przechlewo Trasa rowerowa TR Frytka Dawaj
52 Dziamara Jaroslaw Przechlewo Trasa rowerowa TR opłacono
53 Gorzstila Justyna Redzikowo Mały Stolem TP12 km
54 Kaczmarek Stanisław Sękowo Duży Stolem TP 50 km Szach Sękowo opłacono on-line
55 Ziatyk Maciek Siemianice Mały Stolem TP12 km Koalass opłacono
56 Ziatyk Kazik Siemianice Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Koalass opłacono
57 Młynek Alicja Siemianice Mały Stolem TP12 km Koalass opłacono
58 Miron Katarzyna Slupsk Mały Stolem TP12 km Night Runners Słupsk opłacono
59 Harasim Emila Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono on-line
60 Harasim Bożena Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono on-line
61 Łuczkiewicz Tomasz Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
62 Łuczkiewicz Lilianna Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
63 Łuczkiewicz Filip Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
64 Jarmuł Jolanta Słupsk Średni Stolem TP25 km Kanapowe Misie opłacono on-line
65 Łuczkiewicz Dominik Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
66 Jarmuł Emilia Słupsk Średni Stolem TP25 km Kanapowe Misie opłacono on-line
67 Jarmuł Bartek Słupsk Średni Stolem TP25 km Maruda i syn opłacono on-line
68 Szymański Tomek Słupsk Średni Stolem TP25 km TORF opłacono on-line
69 Jarmuł Maja Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Kanapowe Misie opłacono on-line
70 Kazimierczyk Paweł Słupsk Średni Stolem TP25 km TORF opłacono on-line
71 Białas Arkadiusz Słupsk Średni Stolem TP25 km STOPA Słupsk opłacono on-line
72 Jarmuł Piotr Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Maruda i syn opłacono on-line
73 Bereżańska Agnieszka Słupsk Mały Stolem TP12 km Wspamiałe Zuchy opłacono
74 Kłapkowska Daria Słupsk Mały Stolem TP12 km Wspaniałe Zuchy opłacono
75 Wojtalik Adrian Słupsk Średni Stolem TP25 km opłacono on-line
76 Lesniewski Daniel Słupsk Mały Stolem TP12 km Drużyna L opłacono
77 Leśniewska Anna Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Drużyna L opłacono
78 Szefler Dawid Słupsk Mały Stolem TP12 km Bracia
79 Ćwirko Sławomir Słupsk Duży Stolem TP 50 km opłacono
80 Szefler Marek Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Bracia
81 Piwoński Robert Słupsk Mały Stolem TP12 km Night Runners Słupsk opłacono
82 Skorupski Robert Słupsk Średni Stolem TP25 km STOPA Słupsk
83 Kiełkowska Sylwia Słupsk Mały Stolem TP12 km Wspaniałe Zuchy opłacono on-line
84 Bieńko Laura słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Wspaniałe Zuchy opłacono on-line
85 Podsiadło Monika Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
86 Podsiadło Marek Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
87 Podsiadło Antoni Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
88 Krzaczkowska Izabela Stężyca Mały Stolem TP12 km LynxTeAm Stężyca opłacono
89 Krzaczkowski Michał Stężyca Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 LynxTeAm Stężyca opłacono
90 Krzaczkowska Hanna Stężyca Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 LynxTeAm Stężyca opłacono
91 Krzaczkowski Paweł Stężyca Mały Stolem TP12 km LynxTeAm Stężyca opłacono
92 Gostomczyk Karol Studzienice Duży Stolem TP 50 km opłacono on-line
93 Janowski Robert Szczecin Duży Stolem TP 50 km Całanaprzód
94 Żegliński Grzegorz Szczecin Duży Stolem TP 50 km Całanaprzód
95 Niepomnik Maciej Tadzino Mały Stolem TP12 km Zeberki opłacono
96 Niepomnik Alicja Tadzino Mały Stolem TP12 km Zeberki opłacono
97 Niepomnik Antonia Tadzino Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Zeberki opłacono
98 Żebrowska Katarzyna Trzcianka Trasa rowerowa TR opłacono on-line
99 Dolna Justyna Wejherowo Średni Stolem TP25 km księgowa na gigancie opłacono
100 Borucki Ryszard Zoruchowo Trasa rowerowa TR - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono


Wyświetleń: 4158

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ