Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Harasim Emila Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono on-line
2 Siniarski Łukasz Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
3 Harasim Bożena Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono on-line
4 Rogowska Maja Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
5 Łuczkiewicz Tomasz Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
6 Łuczkiewicz Lilianna Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
7 Łuczkiewicz Filip Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
8 Łuczkiewicz Dominik Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
9 Friede Paweł Przechlewo Trasa rowerowa TR opłacono on-line
10 Schlutt Agnieszka Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
11 Gostomczyk Karol Studzienice Duży Stolem TP 50 km opłacono on-line
12 Schlutt Gabriel Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
13 Zieliński Andrzej Gdynia Średni Stolem TP25 km opłacono
14 Panek Barbara Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
15 Panek Ireneusz Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
16 Białogłowy Wojciech Gdynia Średni Stolem TP25 km opłacono on-line
17 Włoch Paweł Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
18 Siniarski Błażej Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
19 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Mały Stolem TP12 km
20 NOWACKI Kamil Bolesławice Mały Stolem TP12 km
21 Parzybut Artur Pniewy Mały Stolem TP12 km opłacono on-line
22 Kopacz Piotr Gdynia Duży Stolem TP 50 km opłacono
23 Kot Adam Gdańsk Trasa rowerowa TR opłacono on-line
24 Dargacz Waldemar Niestępowo Trasa rowerowa TR opłacono
25 Michalak Krzysztof Człuchów Duży Stolem TP 50 km opłacono
26 Wojtalik Adrian Słupsk Średni Stolem TP25 km opłacono on-line
27 Ćwirko Sławomir Słupsk Duży Stolem TP 50 km opłacono
28 Dziamara Jaroslaw Przechlewo Trasa rowerowa TR opłacono
29 Kołtonowski Michał Damno Mały Stolem TP12 km
30 Kołtonowski Mateusz Damno Mały Stolem TP12 km
31 Gradek Monika Człuchów Duży Stolem TP 50 km opłacono
32 Waleńczak Tomasz Gdynia Trasa rowerowa TR opłacono on-line
33 Gorzstila Justyna Redzikowo Mały Stolem TP12 km
34 Kołtonowska Honorata Damno Mały Stolem TP12 km
35 Podsiadło Monika Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
36 Podsiadło Marek Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
37 Podsiadło Antoni Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
38 Żebrowska Katarzyna Trzcianka Trasa rowerowa TR opłacono on-line
39 Kropidłowski Krzysztof Główczyce Trasa rowerowa TR - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
40 Borucki Ryszard Zoruchowo Trasa rowerowa TR - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
41 Paluchowski Tomasz Głuchołazy Duży Stolem TP 50 km
42 Sibiński Krystian Główczyce Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce AMICUSY
43 Bohdanowicz Magdalena Żelkowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 AMICUSY
44 Zielińska Maja Klęcino Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 AMICUSY opłacono
45 Żłobińska Urszula Główczyce Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce AMICUSY
46 Kula Kacper Główczyce Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce AMICUSY
47 Szefler Dawid Słupsk Mały Stolem TP12 km Bracia
48 Szefler Marek Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Bracia
49 Cała Bartosz Bytów Mały Stolem TP12 km Cała Team opłacono
50 Cała Małgorzata Bytów Mały Stolem TP12 km Cała Team opłacono
51 Cała Dawid Bytów Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Cała Team opłacono
52 Cała Lena Bytów Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Cała Team opłacono
53 Janowski Robert Szczecin Duży Stolem TP 50 km Całanaprzód
54 Żegliński Grzegorz Szczecin Duży Stolem TP 50 km Całanaprzód
55 Grodecki Łukasz Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Cobra Team opłacono
56 Tuliszka Jarosław Gdynia Średni Stolem TP25 km Dresy na Stresy opłacono
57 Lesniewski Daniel Słupsk Mały Stolem TP12 km Drużyna L opłacono
58 Leśniewska Anna Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Drużyna L opłacono
59 Kujawski Robert Człuchów Duży Stolem TP 50 km Dzika Świnia
60 Friede Daniel Przechlewo Trasa rowerowa TR Frytka Dawaj opłacono
61 Nowakowska Aleksandra Przechlewo Trasa rowerowa TR Frytka Dawaj
62 Walczak Jędrzej Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Im gorzej tym lepiej + Pyza opłacono on-line
63 Jaroszewska Monika Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Im gorzej tym lepiej + Pyza opłacono on-line
64 Jarmuł Jolanta Słupsk Średni Stolem TP25 km Kanapowe Misie opłacono on-line
65 Jarmuł Emilia Słupsk Średni Stolem TP25 km Kanapowe Misie opłacono on-line
66 Jarmuł Maja Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Kanapowe Misie opłacono on-line
67 Sawaniewski Rafał Malbork Duży Stolem TP 50 km Karrrramba opłacono
68 Czajka Mariusz Gdynia Duży Stolem TP 50 km KInO REKIN opłacono on-line
69 Ziatyk Maciek Siemianice Mały Stolem TP12 km Koalass opłacono
70 Ziatyk Kazik Siemianice Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Koalass opłacono
71 Młynek Alicja Siemianice Mały Stolem TP12 km Koalass opłacono
72 Dolna Justyna Wejherowo Średni Stolem TP25 km księgowa na gigancie opłacono
73 Wrona Marek Pruszcz Gdański Średni Stolem TP25 km Leśny Dziad opłacono
74 Krzaczkowska Izabela Stężyca Mały Stolem TP12 km LynxTeAm Stężyca opłacono
75 Krzaczkowski Michał Stężyca Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 LynxTeAm Stężyca opłacono
76 Krzaczkowska Hanna Stężyca Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 LynxTeAm Stężyca opłacono
77 Krzaczkowski Paweł Stężyca Mały Stolem TP12 km LynxTeAm Stężyca opłacono
78 Żak Paweł Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Maczuga Dzbana opłacono on-line
79 Telepski Michał Pruszcz Gdański Duży Stolem TP 50 km Maczuga Dzbana opłacono on-line
80 Jarmuł Bartek Słupsk Średni Stolem TP25 km Maruda i syn opłacono on-line
81 Jarmuł Piotr Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Maruda i syn opłacono on-line
82 Karkut Dariusz MIASTKO Trasa rowerowa TR MTS HAMER opłacono
83 Piwoński Robert Słupsk Mały Stolem TP12 km Night Runners Słupsk opłacono
84 Miron Katarzyna Slupsk Mały Stolem TP12 km Night Runners Słupsk opłacono
85 Żłobiński Mariusz Główczyce Średni Stolem TP25 km - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
86 ZNACZKO PAWEŁ MOROWO Średni Stolem TP25 km PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
87 Miler Daria Główczyce Średni Stolem TP25 km - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
88 Miler Kinga Główczyce Średni Stolem TP25 km - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
89 ZNACZKO Wojtek MOROWO Średni Stolem TP25 km PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
90 Parzybut Jan Pniewy Duży Stolem TP 50 km Postep team opłacono on-line
91 Arabas Piotr Jankowo Gdańskie Średni Stolem TP25 km QUO VADIS? opłacono
92 Nejman Robert Dretyń Średni Stolem TP25 km Robale opłacono on-line
93 Nejman Monika Dretyń Średni Stolem TP25 km Robale opłacono on-line
94 Sienkiewicz Władsław Gdynia Duży Stolem TP 50 km Sam w lesie opłacono
95 Białas Arkadiusz Słupsk Średni Stolem TP25 km STOPA Słupsk opłacono on-line
96 Skorupski Robert Słupsk Średni Stolem TP25 km STOPA Słupsk
97 Kaczmarek Stanisław Sękowo Duży Stolem TP 50 km Szach Sękowo opłacono on-line
98 Lewosz Krzysztof GDYNIA Trasa rowerowa TR Sztywny Klekot opłacono on-line
99 Ciućka Tomek Koszalin Średni Stolem TP25 km Szwędacze Koszalin opłacono
100 Ciućka Mateusz Koszalin Średni Stolem TP25 km Szwędacze Koszalin opłacono


Wyświetleń: 6562

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ