Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Activ Centrum | |||||||||
1 | Plata Agnieszka | Włocławek | Grupa ZŁOTA | Activ Centrum | opłacono on-line | ||||
Biegam bo żona każe | |||||||||
2 | Bednarek Artur | Solec Kujawski | Grupa SREBRNA | Biegam bo żona każe | opłacono on-line | ||||
Biegam dla Zdrowia | |||||||||
3 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Grupa DIAMENTOWA | Biegam dla Zdrowia | opłacono on-line | ||||
Biegam za mężem | |||||||||
4 | Bednarek Magdalena | Solec Kujawski | Grupa SREBRNA | Biegam za mężem | opłacono on-line | ||||
Biegam z tym co żona mu każe biegać | |||||||||
5 | Madurajski Marcin | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Biegam z tym co żona mu każe biegać | opłacono on-line | ||||
Boginie Bieżni | |||||||||
6 | Mirosławska Magdalena | Słupca | Grupa SREBRNA | Boginie Bieżni | opłacono on-line | ||||
Bydgoski Klub Morsów | |||||||||
7 | Sulkowska Weronika | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
8 | Sulkowska Jadwiga | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
9 | Sztolin Sylwia | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
10 | Sztolin Jacek | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
11 | BURNICKI MARIUSZ | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
12 | Zielińska Małgorzata | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
13 | Prentki Adam | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
14 | Dziża-Koniczyńska Zuzanna | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Bydgoski Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
Calisthenics Academy | |||||||||
15 | Gołębiewski Łukasz | Bydgoszcz | Grupa DIAMENTOWA | Calisthenics Academy | |||||
Chołe Kłóliki | |||||||||
16 | Błaszkiewicz Marzena | BORÓWNO | Grupa BRĄZOWA | Chołe Kłóliki | opłacono on-line | ||||
DEAF i #B3K | |||||||||
17 | Potrzebowski Marek | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | DEAF i #B3K | opłacono on-line | ||||
18 | Potrzebowska Agata | Bydgoszcz | Grupa DIAMENTOWA | DEAF i #B3K | opłacono on-line | ||||
Decathlon Team Inowrocław | |||||||||
19 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Grupa DIAMENTOWA | Decathlon Team Inowrocław | opłacono on-line | ||||
Deep Forest | |||||||||
20 | Jaroszewski Jan | Tryszczyn | Grupa DIAMENTOWA | Deep Forest | opłacono on-line | ||||
21 | Jaroszewska Anna | Tryszczyn | Grupa SREBRNA | Deep Forest | opłacono on-line | ||||
Fordonrunners | |||||||||
22 | Wojtysiak Dorota | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Fordonrunners | opłacono on-line | ||||
Fundacja JeKo - Azyl dla Jeży | |||||||||
23 | Woźniacka Azyl dla Jeży | SOLEC KUJAWSKI | Grupa SREBRNA | Fundacja JeKo - Azyl dla Jeży | opłacono on-line | ||||
Gumisie | |||||||||
24 | Szlosek Sebastian | Toruń | Grupa DIAMENTOWA | Gumisie | opłacono on-line | ||||
25 | Szlosek Zbigniew | Toruń | Grupa DIAMENTOWA | Gumisie | opłacono on-line | ||||
Hardcorowe Wychylylybymy | |||||||||
26 | Szałkowska Agnieszka | Bydgoszcz | Grupa DIAMENTOWA | Hardcorowe Wychylylybymy | opłacono on-line | ||||
Ikmf Włocławek | |||||||||
27 | Plata Sebastian | Włocławek | Grupa ZŁOTA | Ikmf Włocławek | opłacono on-line | ||||
Jeziorki Aktywna Wieś | |||||||||
28 | Zdrada Aneta | Solec Kujawski | Grupa ZŁOTA | Jeziorki Aktywna Wieś | opłacono on-line | ||||
KM UMK Toruń | |||||||||
29 | Leciak Michał | Toruń | Grupa DIAMENTOWA | KM UMK Toruń | opłacono on-line | ||||
30 | Podbielska Alina | Toruń | Grupa DIAMENTOWA | KM UMK Toruń | opłacono on-line | ||||
KapiTeam | |||||||||
31 | Zieliński Robert | Solec Kujawski | Grupa ZŁOTA | KapiTeam | opłacono on-line | ||||
Kapiteam | |||||||||
32 | Zielińska Justyna | SOLEC KUJAWSKI | Grupa ZŁOTA | Kapiteam | opłacono on-line | ||||
MIELCAR TEAM | |||||||||
33 | Mielcarski Michal | Solec Kujawski | Grupa ZŁOTA | MIELCAR TEAM | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
34 | Talar Aleksandra | Warszawa | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
35 | Ossowska Ewa | Zblewo | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo/z lodu urwani | |||||||||
36 | Fojut Marcin | Bytonia | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo/z lodu urwani | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo / z lodu urwani | |||||||||
37 | Fojut Beata | Bytonia | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo / z lodu urwani | opłacono on-line | ||||
38 | Rolińska Barbara | Zblewo | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo / z lodu urwani | opłacono on-line | ||||
39 | Roliński Cezary | Zblewo | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo / z lodu urwani | opłacono on-line | ||||
Morsy zblewo | |||||||||
40 | Kukla Arkadiusz | Zblewo | Grupa ZŁOTA | Morsy zblewo | opłacono on-line | ||||
41 | Bednarek Agnieszka | Zblewo | Grupa ZŁOTA | Morsy zblewo | opłacono on-line | ||||
Orlen Running Team | |||||||||
42 | Krzewina Paweł | Włocławek | Grupa DIAMENTOWA | Orlen Running Team | opłacono on-line | ||||
PKO BP | |||||||||
43 | Jabłoński MICHAŁ | BYDGOSZCZ | Grupa DIAMENTOWA | PKO BP | opłacono on-line | ||||
Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | |||||||||
44 | Piwoński Robert | Toruń | Grupa ZŁOTA | Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | opłacono on-line | ||||
Pizza LOVERS | |||||||||
45 | Kaźmierczak Aureliusz | Bydgoszcz | Grupa BRĄZOWA | Pizza LOVERS | opłacono on-line | ||||
46 | Chlebosz Sylwia | Bydgoszcz | Grupa BRĄZOWA | Pizza LOVERS | opłacono on-line | ||||
47 | Krutul Maria | Morzewiec | Grupa BRĄZOWA | Pizza LOVERS | opłacono on-line | ||||
48 | Bryl Paweł | Sicienko | Grupa BRĄZOWA | Pizza LOVERS | opłacono on-line | ||||
49 | Słojewska Dorota | Bydgoszcz | Grupa BRĄZOWA | Pizza LOVERS | opłacono on-line | ||||
Polimex Profil | |||||||||
50 | Latoń Waldemar | Solec Kujawski | Grupa SREBRNA | Polimex Profil | opłacono on-line | ||||
ProTerm | |||||||||
51 | Olszewski Arkadiusz | WŁOCŁAWEK | Grupa BRĄZOWA | ProTerm | opłacono on-line | ||||
52 | Wadas Adrian | WŁOCŁAWEK | Grupa BRĄZOWA | ProTerm | opłacono on-line | ||||
53 | Wadas Monika | WŁOCŁAWEK | Grupa BRĄZOWA | ProTerm | opłacono on-line | ||||
54 | Zaborowski Rafał | Lubień Kujawski | Grupa BRĄZOWA | ProTerm | opłacono on-line | ||||
Rozbiegana Kruszwica | |||||||||
55 | Trzeciak Dorota | Kruszwica | Grupa DIAMENTOWA | Rozbiegana Kruszwica | opłacono on-line | ||||
SPC | |||||||||
56 | Wiśniewski Maksymilian | Toruń | Grupa SREBRNA | SPC | opłacono on-line | ||||
57 | Wiśniewski Włodzimierz | Toruń | Grupa SREBRNA | SPC | opłacono on-line | ||||
Solbet | |||||||||
58 | Winklewski Krzysztof | Solec Kujawski | Grupa DIAMENTOWA | Solbet | opłacono on-line | ||||
Soleccy Biegacze | |||||||||
59 | Stomski Krzysztof | Solec Kujawski | Grupa DIAMENTOWA | Soleccy Biegacze | opłacono on-line | ||||
Soleccy biegacze | |||||||||
60 | Wojtecki Łukasz | Solec Kujawski | Grupa ZŁOTA | Soleccy biegacze | opłacono on-line | ||||
61 | Zagozdzon Wioleta | Solec Kujawski | Grupa ZŁOTA | Soleccy biegacze | opłacono on-line | ||||
Sto Twarzy Grzybiarzy | |||||||||
62 | Konkolewski Krystian | Nowe | Grupa DIAMENTOWA | Sto Twarzy Grzybiarzy | |||||
63 | Rogowski Mateusz Rogowski | Nowe | Grupa DIAMENTOWA | Sto Twarzy Grzybiarzy | |||||
T.S Opatrunki | |||||||||
64 | Butrym Adam | Toruń | Grupa SREBRNA | T.S Opatrunki | opłacono on-line | ||||
TBKM WILK Solec Kujawski | |||||||||
65 | Guździoł Jarosław | Solec kujawski | Grupa ZŁOTA | TBKM WILK Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
TSŻ TORUŃ | |||||||||
66 | Jeziorek Dawid | Toruń | Grupa SREBRNA | TSŻ TORUŃ | opłacono on-line | ||||
Tartak Bydgoszcz | |||||||||
67 | Kośmieja Arkadiusz | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Tartak Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
68 | Krupiński Mateusz | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Tartak Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
69 | Jurek Karolina | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | Tartak Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
70 | Burda Daniel | Solec Kujawski | Grupa SREBRNA | Tartak Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
71 | Pietrzak Małgorzata | Solec Kujawski | Grupa SREBRNA | Tartak Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
Team | |||||||||
72 | kaczmarek jarek | szczutki | Grupa SREBRNA | Team | opłacono on-line | ||||
TurboGroszki.run | |||||||||
73 | Łukawski Damian | Inowrocław | Grupa DIAMENTOWA | TurboGroszki.run | opłacono on-line | ||||
74 | Wajchert Łukasz | Inowrocław | Grupa DIAMENTOWA | TurboGroszki.run | opłacono on-line | ||||
United Runners | |||||||||
75 | Gabrychowicz Patryk | Toruń | Grupa DIAMENTOWA | United Runners | opłacono on-line | ||||
76 | Wasilewski Adrian | Toruń | Grupa DIAMENTOWA | United Runners | opłacono on-line | ||||
VegMeg | |||||||||
77 | Kamper Małgorzata | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | VegMeg | opłacono on-line | ||||
WATAHA BYDGOSZCZ | |||||||||
78 | Januszkiewicz Kornelia | Bydgoszcz | Grupa BRĄZOWA | WATAHA BYDGOSZCZ | opłacono on-line | ||||
Wataha Bydgoszcz | |||||||||
79 | Krysiak Aleksandra | Nakło nad Notecią | Grupa BRĄZOWA | Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
80 | han agnieszka | białe błota | Grupa BRĄZOWA | Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
81 | han sławomir | białe błota | Grupa BRĄZOWA | Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
82 | szrajda monika | osówiec | Grupa BRĄZOWA | Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
83 | Walentyn Danuta | Bydgoszcz | Grupa BRĄZOWA | Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
84 | Kochowicz Anna | Zielonka | Grupa BRĄZOWA | Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
85 | Kubowicz-Kamińska Hania | Niemcz | Grupa BRĄZOWA | Wataha Bydgoszcz | |||||
86 | Misiak Agata | Solec Kujawski | Grupa ZŁOTA | Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
Zakręcone Dziki | |||||||||
87 | Deron Łukasz | Karolewo | Grupa SREBRNA | Zakręcone Dziki | opłacono on-line | ||||
Zakręcone Dziki | |||||||||
88 | PAWSKI HUBERT | KONCZEWICE | Grupa SREBRNA | Zakręcone Dziki | opłacono on-line | ||||
89 | Krzywdziński Józef | Toruń | Grupa SREBRNA | Zakręcone Dziki | opłacono on-line | ||||
90 | Gryta Karol | Wudzynek | Grupa SREBRNA | Zakręcone Dziki | opłacono on-line | ||||
91 | Suszek Kasia | Sienno | Grupa SREBRNA | Zakręcone Dziki | opłacono on-line | ||||
92 | Dąbrowska-Szwaja Aleksandra | Chełmża | Grupa SREBRNA | Zakręcone Dziki | opłacono on-line | ||||
93 | PAWSKA DANUTA PAWSKA | CHEŁMŻA | Grupa SREBRNA | Zakręcone Dziki | opłacono on-line | ||||
94 | Kucharski Krzysztof | Kończewice | Grupa SREBRNA | Zakręcone Dziki | opłacono on-line | ||||
95 | Kucharska Dorota | Kończewice | Grupa SREBRNA | Zakręcone Dziki | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
96 | Plichta Grzegorz | Pinczyn | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
97 | Rekowska Marta | Pinczyn | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
98 | Walukiewicz Katarzyna | Szczecin | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
99 | Bizon Adam | Toruń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
100 | Kalotka Krzysztof | Toruń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
101 | Matuszak Monika | Bydgoszcz | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
102 | Rosłońska Kinga | Bydgoszcz | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
103 | Winiecki Patryk | Bydgoszcz | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
104 | Narożniak Martyna | Mogilno | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
105 | Krzyżanowska Aneta | Włocławek | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
106 | Mikołajczewska Izabela | Włocławek | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
107 | Żuchowska Justyna | włocławek | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
108 | Świderska Natalia | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
109 | Cipkowski Tomasz | Orzechówko | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
110 | Nowacka Aneta | Toruń | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
111 | Sajur Sylwia | Bydgoszcz | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
112 | Piasecki Michał Piasecki | Solec Kujawski | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
113 | Górski Marian | Solec Kujawski | Grupa DIAMENTOWA | opłacono | |||||
114 | Lato Sławek | Murowaniec | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
115 | Rembowski Jerzy | Puszczykowo | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
116 | Rembowska Natalia | Mosina | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
117 | Rychcik Andrzej | Toruń | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
118 | Drzycimski Andrzej | Solec Kujawski | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
119 | Włodarczyk Dominik | Toruń | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
120 | Barczewska Monika | Bydgoszcz | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
121 | Uss Mariusz | Solec Kujawski | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
122 | Brzóskiewicz Rafał | Toruń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
123 | Nalewajk Dorota | Bydgoszcz | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
124 | Nalewajk Paweł | Bydgoszcz | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
125 | Łukowicz Krzysztof | Solec Kujawski | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
126 | Zdrenka Dennis | Solec Kujawski | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
127 | Gizela Andrzej | Toruń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
128 | Czerwiński Filip | Wiecanowo | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
129 | Nowopolska Klaudia | Stawiska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
130 | Krutul Agnieszka | Morzewiec | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
131 | Krutul Maciej | Morzewiec | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
132 | Bączkowska Alicja | Nowa Wieś Wielka | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
133 | Kosińska Anna | Nowa Wieś Wielka | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
134 | Szychowski Mariusz | Toruń | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
135 | Gizela Marcin | toruń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
136 | Chojnacki Witold | toruń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
137 | Malinowski Tomasz | Toruń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
138 | Jakubowska Lucyna | toruń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
139 | Peroń Martyna | Świecie | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
140 | Kosiedowski Jacek | Niemcz | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
141 | Drosdowski Sebastian | Świecie | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
142 | Drosdowska Klara | Świecie | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
143 | Siminska Monika | Słońsko | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
144 | Skibski Maciej | Świecie | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
145 | Stucki Marek | Sulnowo | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
146 | Stucka Dorota | Sulnowo | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
147 | Jagieło Radek | Inowrocław | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
148 | Wiśniewska Małgorzata | Dobrcz | Grupa SREBRNA | ||||||
149 | Andrzejewska Sylwia | Bydgoszcz | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
150 | Piotrowska Katarzyna | Bydgoszcz | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
151 | Wroniszewski Karol | Dzikowo | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
152 | Wroniszewska Marta | Dzikowo | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
153 | Rumiński Michał | Dzikowo | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
154 | Rumińska Milena | Dzikowo | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
155 | Zawiślak Natalia | Toruń | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
156 | Potaczek Monika | Toruń | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
157 | Noskowiak-Bajno Alicja | Bórowno | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
158 | Głowacka Mariola | Koszuty Parcele 4 | Grupa SREBRNA | opłacono | |||||
159 | Piskorska Marta | Solec Kujawski | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
160 | Nowak Aleksandra | Solec Kujawski | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
161 | Manikowska Marta | Ciążeń | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
162 | Cyrankowski Mateusz | Golub Dobrzyń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
163 | Sieczka Paweł | Włocławek | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
164 | Cybulski Sebastian Cybulski | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
165 | Rafeld Wojciech | Bydgoszcz | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
166 | Machowska Marta | Solec kujawski | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
167 | Glanc Katarzyna | solec kujawski | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
168 | Gdaniec Lidia | Toruń | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
169 | Górecka Edyta | Nowa Wieś | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
170 | Heidak Piotr | Bydgoszcz | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
171 | Trela Jolanta | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
172 | Budnik Izabela | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | ||||||
173 | Wiśniewski Krzysztof | Inowrocław | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
174 | Łoniewski Michał | Inowrocław | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
175 | Olechnowicz Tomasz | Bydgoszcz | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
176 | Werkowska Justyna | Bydgoszcz | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
177 | Murawski Robert | Toruń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
178 | Kwiecińska Katarzyna | Solec Kujawski | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
179 | Gryglewicz Donata | Torun | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
180 | Schab-Drożdżyńska Joanna | Ciele | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
181 | Lach Paweł | Bydgoszcz | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
182 | Lach Bogumiła | Bydgoszcz | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
183 | Lewandowska Małgorzata | Lipie | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
184 | Chylewski Adrian | Łążynek | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
185 | Repelowicz Szymon | Toruń | Grupa ZŁOTA | ||||||
186 | Baliński Szymon | Toruń | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
187 | Wiśniewski Szymon | Toruń | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
188 | Brzozowski Szymon | Toruń | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
189 | Maison Magdalena | Kruszyn Krajeński | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
190 | Kamiński Grzegorz | Solec Kujawski | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
191 | Jasiak Joanna | Solec Kujawski | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
192 | Hoffman Jarosław Hoffman | Bydgoszcz, Polen | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
193 | Peplińska Joanna | Świecie | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
194 | Targaczewska Agnieszka | Świecie | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
195 | Lempkowska Joanna | Zblewo | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
196 | Lempkowski Przemysław | Zblewo | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
197 | Rzętkowski Artur | Solec Kujawski | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
198 | Nowińska Sylwia | Solec kujawski | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
199 | Pawłowski Artur | Włocławek | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
200 | Gościak Łukasz | Toruń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
201 | Bogdanów Karolina | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
202 | Wiśniewski Leszek | Bydgoszcz | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
203 | KOWALSKI Jacek | Bydgoszcz | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
204 | Kurzeja Paweł | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
205 | Bandurska Karolina | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
206 | Chlebosz Sylwia | Solec Kujawski | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
207 | Wendt Grzegorz | Solec Kujawski | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |||||
208 | Dłoniak Mateusz | Bydgoszcz | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
209 | Stimma Alicja | Serock | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
210 | Woźniecki Andrzej | Toruń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
211 | Stimma Anna | Serock | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
212 | Man Beata | solec kujawski | Grupa BRĄZOWA | ||||||
213 | Tomaszewski Krzysztof | Torun | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
214 | Wolak Piotr | Solec Kujawski | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
215 | Gracz Adam | Solec Kujawski | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
216 | Repelowicz Mikołaj | Toruń | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
217 | Matuszewska Agnieszka | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
218 | Stachowiak Dawid | Toruń | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
219 | Żuchowski Paweł | Toruń | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |||||
220 | Czaja Jarosław | Bydgoszcz | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |||||
221 | Deptuła Dominika | Bydgoszcz | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |||||
222 | Lutowski Wojciech | Solec Kujawski | Grupa ZŁOTA | ||||||
team naklo | |||||||||
223 | Gondek Krzysztof | Naklo nad Notecią | Grupa DIAMENTOWA | team naklo | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17139