Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa drużyny | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bertrand Aleksandra | Robakowo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
2 | Bertrand Elena | Robakowo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
3 | Bertrand Ivo | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
4 | Bertrand Marcin | Robakwo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
5 | Bertrand Melania | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
6 | Bertrand Nadia | Robakowo | Polska | start drużynowy | ELENADIA | ELENADIA | |
7 | Bertrand Sebastian | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
8 | Browarczyk Benon | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
9 | Browarczyk Teresa | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
10 | Chełminiacka Magdalena | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Milena | Milena | |
11 | Chełmniacka Milena | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Milena | Milena | |
12 | Chełmniacki Marcin | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Milena | Milena | |
13 | Chmielewska Estera | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
14 | Chmielewski Ireneusz | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
15 | Dopke Piotr | Reda | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
16 | Dopke Renata | Reda | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
17 | Gebhardt Agata | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
18 | Gebhardt Radosław | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
19 | Grubba Antonina | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | IGI TEAM | IGI TEAM | |
20 | Grubba Marcin | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | IGI TEAM | IGI TEAM | |
21 | Guth ARKADIUSZ | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
22 | Guth Emila | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
23 | Guth KACPER | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
24 | GUTH STEFAN | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
25 | Jasińska Iwona | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
26 | Jasiński Jakub | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
27 | Jasiński Mateusz | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
28 | Jędrzejewska Emma | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
29 | Jędrzejewska Kaja | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
30 | Jędrzejewski Wojciech | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | PERI TEAM | PERI TEAM | |
31 | Kafel Agnieszka | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
32 | Kafel Krzysztof | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
33 | Kafel Maria | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
34 | Kafel Martyna | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
35 | Kafel Tomasz | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
36 | Kafel Wojciech | Luzino | Polska | start drużynowy | Kafelki | Kafelki | |
37 | Kamerke Agata | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
38 | Kamerke Justyna | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
39 | Kamerke Łukasz | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
40 | Kamerke Ola | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
41 | Kiedrowska Paula | Luzino | Polska | start drużynowy | Melania | Melania | |
42 | Kilar Oliwia | Koszalin | Polska | start drużynowy | Kilar Team Koszalin | Kilar Team Koszalin | |
43 | KILAR Tomasz | Koszalin | Polska | start drużynowy | Kilar Team Koszalin | Kilar Team Koszalin | |
44 | Klass Honorata | Kębłowo | Polska | start drużynowy | O'Klasski | O'Klasski | |
45 | Klass Maciej | Kębłowo | Polska | start drużynowy | O'Klasski | O'Klasski | |
46 | Klass Waldemar | Kębłowo | Polska | start drużynowy | O'Klasski | O'Klasski | |
47 | Kondratko Bogusława | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
48 | Kondratko Martyna | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
49 | Kondratko Michał | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
50 | Kondratko Paweł | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
51 | Kondratko Weronika | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Bożepole Małe | Bożepole Małe | |
52 | Konkel Filip | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
53 | Konkol Andrzej | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
54 | Konkol Jakub | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
55 | Konkol Justyna | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
56 | Konkol Małgorzata | Luzino | Polska | start drużynowy | Kamerki | Kamerki | |
57 | Konkol Roman | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
58 | Kudelski Leon | Łęczyce | Polska | start drużynowy | Kudelscy | Kudelscy | |
59 | Kudelski Piotr | Łęczyce | Polska | start drużynowy | Kudelscy | Kudelscy | |
60 | Maszota Brygida | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
61 | Maszota Daniel | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
62 | Maszota Izabela | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
63 | Maszota Janusz | Strzebielino | Polska | start drużynowy | Trio-Masz | Trio-Masz | |
64 | Maszota Marzena | Strzebielino | Polska | start drużynowy | Trio-Masz | Trio-Masz | |
65 | Maszota Przemysław | Rozłazino | Polska | start drużynowy | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina | |
66 | Maszota Szymon | Strzebielino | Polska | start drużynowy | Trio-Masz | Trio-Masz | |
67 | Miotke Sebastian | Wejherowo | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
68 | Mizyk-Sikora Katarzyna | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | Sikorki | Sikorki | |
69 | Paruszewska Agnieszka | Reda | Polska | start drużynowy | Buła i spóła | Buła i spóła | |
70 | Pouch Martyna | REda | Polska | start drużynowy | Buła i spóła | Buła i spóła | |
71 | Ptach Dawid | Strzebielino Osiedle | Polska | start drużynowy | Strzebielino | Strzebielino | |
72 | Ptach Katarzyna | Strzebielino Osiedle | Polska | start drużynowy | Strzebielino | Strzebielino | |
73 | Sadaj Estera | Wejherowo | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
74 | Schimmelpfennig Nikodem | Strzebielino Osiedle | Polska | start drużynowy | Niki | Niki | |
75 | SELONKA ILONA | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
76 | SELONKA JACEK | Domatówko | Polska | start drużynowy | NITRO | NITRO | |
77 | Sikora Leszek | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | Sikorki | Sikorki | |
78 | Sikora Mateusz | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | Sikorki | Sikorki | |
79 | Staniek Adrian | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
80 | Staniek Katarzyna | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | Rzeczna 7 Team | Rzeczna 7 Team | |
81 | Strągowska Monika | Luzino | Polska | start drużynowy | Pszczółki | Pszczółki | |
82 | Szumlańska Aleksandra | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | Azja | |
83 | Szumlańska Elena | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | AZJA | |
84 | Szumlańska Liliana | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | AZJA | |
85 | Szumlańska Patrycja | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | AZJA | |
86 | Szumlański Paweł | Luzino | Polska | start drużynowy | AZJA | AZJA | |
87 | Tasior Paweł | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | |||
88 | Tasior Piotr | Bożepole Wielkie | Polska | start drużynowy | |||
89 | Walder Mateusz | Reda | Polska | start drużynowy | Fred team | Fred team | |
90 | Wejher Maria | Puck | Polska | start drużynowy | Wejherki | Wejherki | |
91 | Wejher Michał | Puck | Polska | start drużynowy | Wejherki | Wejherki | |
92 | Wejher Sławomir | Puck | Polska | start drużynowy | Wejherki | Wejherki | |
93 | Wittke Małgorzata | Gdynia | Polska | start drużynowy | Wittke | Wittke | |
94 | Wittke Mariola | Gdynia | Polska | start drużynowy | Wittke | Wittke | |
95 | Zyskowska Sandra | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | GANDI TEAM | GANDI TEAM | |
96 | Zyskowska Sara | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | GANDI TEAM | GANDI TEAM | |
97 | Zyskowski Dariusz | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | GANDI TEAM | GANDI TEAM | |
98 | Zysowski Leon | Bożepole Małe | Polska | start drużynowy | GANDI TEAM | GANDI TEAM |
Wyświetleń: 8414