Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamiec Marek Słupsk Start W.P.K. Słoń Team Ustka opłacono on-line
2 Bajda Piotr Połczyno Start UM Władysławowo opłacono on-line
3 Bezdel Anna Puck Start
4 Bielińska Joanna Kartuzy Start opłacono on-line
5 Bieliński Piotr Kartuzy Start opłacono on-line
6 Bisewska Wiktoria Puck Start opłacono on-line
7 Bojke Leszek Domatówko Start opłacono on-line
8 Bolin Józef Władysławowo Start opłacono on-line
9 Bullmann Dawid Werblinia/Świecino Start LKS Puck/ RCI Gdynia opłacono on-line
10 Ceszke Błażej Strzelno Start Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
11 Chojnacka Natalia Lisewo Start Krokowa biega/ OSP Krokowa opłacono on-line
12 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Start opłacono on-line
13 Cybula Paweł Kazimierz Start opłacono on-line
14 Czaja Piotr Puck Start opłacono on-line
15 Czarnecka Agata Puck Start opłacono on-line
16 Czarnecki Krzysztof Puck Start opłacono on-line
17 Dawidowski Roman Puck Start opłacono on-line
18 DERC Arkadiusz PUCK Start JW 3936 opłacono on-line
19 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Start OSP GNIEŻDŻEWO opłacono on-line
20 Dettlaff Sławomir Połczyno Start opłacono on-line
21 Dorobczyński Marek Chałupy Start Korona biega
22 Dydymska Monika Rumia Start opłacono on-line
23 Dydymski Krzysztof Rumia Start opłacono on-line
24 Gaborek Marcelina Kamionka Wielka Start Klub Biegowy Kamionka Wielka opłacono on-line
25 Gaffke Henryk Żarnowiec Start KING OSCAR Gniewino opłacono on-line
26 GAFFKE JANUSZ starzynski dwor Start opłacono on-line
27 Gaffke Paulina Żarnowiec Start AWFiS Gdańsk opłacono on-line
28 Groenwald Dariusz Połczyno Start ISKRA Połczyno opłacono on-line
29 Groenwald Mikołaj Połczyno Start ISKRA Połczyno opłacono on-line
30 Halmann Mirek Wejherowo Start PGB sportowa paczka
31 Hewelt Maciej Gdańsk Start UKS Azymut 45 Gdynia opłacono on-line
32 Hewelt Mateusz Puck Start Rebels Legion Team opłacono on-line
33 Jaffke Jarosław Łebcz Start Jaffi z Łebcza opłacono on-line
34 Janowicz Anna Władysławowo Start Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
35 Jednachowski Artur Darzlubie Start Darzlubskie Dziki opłacono on-line
36 Jednachowski Krzysztof Puck Start opłacono on-line
37 Jednachowski Marcin Puck Start Darzlubskie Dziki opłacono on-line
38 KACZMARSKI TOMASZ GDYNIA Start
39 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Start Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
40 Kaleta Tomasz Goszczyno Start Krokowa biega opłacono on-line
41 Kankowaka Dominika Luzino Start GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
42 Kankowska Justyna Luzino Start GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
43 Kankowski Paweł Luzino Start GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
44 Karwowska Danuta Mosty Start Kosakowski Klub HDK opłacono on-line
45 Karwowski Krystian Mosty Start opłacono on-line
46 Kałaska Radosław Rewa Start opłacono on-line
47 Klebba Andrzej Mrzezino Start Motywatornia Team
48 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Start Kaszebe Łebcz opłacono on-line
49 Klein Andrzej Gdańsk Start opłacono on-line
50 Kobierzyński Paweł Władysławowo Start Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
51 Kollek Anna Władysławowo Start Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono on-line
52 Konkel Andrzej Władysławowo Start Biegamy Razem Władysławowo
53 Koralewski Tomasz Swarzewo Start opłacono on-line
54 Korth Tomasz Odargowo Start Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
55 Kościelski Mariusz Gdynia Start COM-DKM opłacono on-line
56 Kreft Daniel Rekowo Górne Start Team Kreft opłacono on-line
57 Kreft Krzysztof Reda Start Team Kreft opłacono on-line
58 Król Benedykt Werblinia Start UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
59 Kujawski Grzegorz Puck Start opłacono on-line
60 Kwiatkowski Michał wejherowo Start opłacono on-line
61 Labudda Wojciech Puck Start LKS PUCK opłacono on-line
62 Labun Zenon Mrzezino Start opłacono on-line
63 Lademann Maciej Darzlubie Start opłacono on-line
64 Lange Damian Świnoujście Start Son’s of Poseidon opłacono on-line
65 Lewińska Dominika Władysławowo Start opłacono on-line
66 Lider Radłowska małgorzata Puck Start opłacono on-line
67 Lunk Krzysztof Puck Start LIVESTRONG opłacono on-line
68 MAJNA Kazimierz Gdynia Start Parkrun Gdynia opłacono on-line
69 Marczyńska Iwona Wejherowo Start Maja TEAM opłacono on-line
70 Milewczyk Katarzyna Swarzewo Start opłacono on-line
71 Milewczyk Rafał Wejherowo Start opłacono on-line
72 Mislisz Piotr Osłonino Start opłacono on-line
73 Mokłowicz Piotr Wejherowo Start Znikajace punkty
74 Mollin Bartlomiej Strzelno Start KP PSP Puck opłacono on-line
75 Moska Dawid Wejherowo Start opłacono on-line
76 Mudlaf Krystian Wejherowo Start opłacono on-line
77 Műller Jarosław Rumia Start opłacono on-line
78 Muttka Karolina Odargowo Start Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
79 Niedbała Ireneusz Wejherowo Start opłacono on-line
80 Nikrant Bartłomiej Leśniewo Start TeamElwart
81 Nikrant Dawid Domatowo Start opłacono on-line
82 Okroj Arek Reda Start Team Kreft opłacono on-line
83 Owczarek Katarzyna Kosakowo Start opłacono on-line
84 Parchem Paweł Mieroszyno Start opłacono on-line
85 Pawłowska Maria Gdynia Start opłacono on-line
86 Pawłowski Andrzej gdynia Start opłacono on-line
87 Pecz Igor Żelistrzewo Start Korona Biega opłacono on-line
88 Pecz Piotr Żelistrzewo Start korona biega opłacono on-line
89 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo Start opłacono on-line
90 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Start opłacono on-line
91 Pilc-Bojke Ewelina Żelistrzewo Start opłacono on-line
92 Plotzki Piotr Wejherowo Start Asior team opłacono on-line
93 Pustówka Marcin Gdynia Start opłacono on-line
94 Radłowski Mariusz Puck Start opłacono on-line
95 Redzimski Adam Gdynia Start
96 Rekwardt Zdzisław Rzucewo Start opłacono on-line
97 Roraf Magdalena Celbowo Start Team Kreft opłacono on-line
98 Skosolas Agnieszka Mosty Start opłacono on-line
99 Skosolas Janusz Mosty Start opłacono on-line
100 Śliwiński Andrzej Kosakowo Start Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK opłacono on-line


Wyświetleń: 5269

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ