III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zawadzka-Deręgowska Małgorzata Władysławowo MARSZ opłacono
2 Łęgocki Andrzej Gdynia BIEG opłacono
3 Ceynowa Izabela Reda BIEG opłacono
4 Bisewska Wiktoria Puck BIEG
5 Dorobczyński Marek Chałupy BIEG opłacono
6 Lewińska Lucyna Mosty MARSZ opłacono
7 Lewiński Tomasz Mosty MARSZ opłacono
8 Lewiński Mikołaj Mosty BIEG opłacono
9 Głombiowska Agnieszka Puck MARSZ
10 Mickiewicz Ilona Wejherowo BIEG opłacono
11 Eliasz Dawid Hel MARSZ
12 Potrykus Anna Połchowo BIEG opłacono
13 Oreszke Alicja Karwia MARSZ opłacono
14 Skurtys Cezary Reda BIEG
15 Skurtys Dagmara Reda MARSZ
16 Koralewska Balbina Władysławowo BIEG opłacono
17 Janiak Dominika Gdynia BIEG opłacono
18 Kwiatkowska Tatiana Gdańsk BIEG opłacono
19 Romanowska Maria Reda BIEG opłacono
20 Dettlaff Włodek Władysławowo BIEG opłacono
21 Dettlaff Arek Władysławowo BIEG opłacono
22 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo MARSZ opłacono
23 Dettlaff Krysia Władysławowo BIEG opłacono
24 Dettlaff Natalia Władysławowo BIEG opłacono
25 Dettlaff Rafał Werblinia BIEG opłacono
26 Semmerling Wioleta Smolno BIEG opłacono
27 Okoń Sandra Smolno BIEG opłacono
28 Schmidt Agnieszka Puck BIEG opłacono
29 Ceynowa Marta Smolno MARSZ opłacono
30 Ceynowa Michał Smolno MARSZ opłacono
31 Semmerling Patrycja Smolno MARSZ opłacono
32 Okoń Wiktoria Smolno MARSZ opłacono
33 Potrykus Tomasz Połchowo MARSZ opłacono
34 Potrykus Urszula Połchowo BIEG opłacono
35 Janusch Dawid Połchowo BIEG opłacono
36 Kuźba Ewelina Reda MARSZ opłacono
37 Zygajdowski Kazimierz Kwidzyn BIEG opłacono
38 Kuźba Przemysław Reda MARSZ opłacono
39 Kuźba Wojciech Reda MARSZ opłacono
40 Budzisz Joanna Kuźnica MARSZ opłacono
41 Zygajdowska Joanna Kwidzyn BIEG opłacono
42 Labudda Elżbieta Starzyno BIEG
43 Turzyńska Beata Gdynia BIEG
44 Szomborg Mariusz Chłapowo BIEG opłacono
45 Dorobczyńska Sylwia Chałupy BIEG opłacono
46 Bezdel Anna Puck BIEG
47 Milejski Piotr Władysławowo MARSZ opłacono
48 Belecka Katarzyna Tczew MARSZ opłacono
49 Belecki Sławomir Tczew MARSZ opłacono
50 Lewińska Dominika Władysławowo BIEG opłacono
51 Klebba Andrzej Mrzezino BIEG
52 Cieślak Bartosz Żelistrzewo BIEG opłacono
53 Chudzik Beata Władysławowo BIEG opłacono
54 Boza Beata Gdynia BIEG Padł Na Ryj Team opłacono
55 Miłkowska Jolanta Gdynia MARSZ team deaf
56 Byczk Bartek Domatowo BIEG - opłacono
57 Niemiec Marek Gdynia BIEG ACTIV EAGLES PRO
58 Borzyszkowska Jolanta Puck MARSZ BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
59 Elmiś Grzegorz Hel BIEG Biegacz Portowy Hel opłacono
60 Zalewski Waldemar Władysławowo BIEG Biegam Sobie opłacono
61 Konkel Andrzej Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
62 Hincka Jacek Gnieżdżewo BIEG Biegamy Razem Władysławowo
63 Hincka Marzena Gnieżdżewo BIEG Biegamy Razem Władysławowo
64 Oreszke Jan Karwia BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
65 Nowak Dariusz Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
66 Mach Izabela Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
67 Mach Alicja Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
68 Gojke Dawid Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
69 Zielke Małgorzata Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
70 Janowicz Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
71 Konkel Edyta Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
72 Wittbrodt Joanna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
73 Kortas Marcin Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
74 Buczkowski Damian Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
75 Buczkowski Wojciech Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
76 Kollek Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono
77 Jamróz Renata Gdynia BIEG Big Yelow Food Adventure Team opłacono
78 Więcielewska Joanna Gdynia BIEG BigYellowFoot Adventure Team opłacono
79 Górska-Stucka Anna Władysławowo BIEG BRW Władysławowo opłacono
80 Winiarska Aleksandra Władysławowo BIEG BRW Władysławowo opłacono
81 Winiarski Aleksander Władysławowo BIEG BRW Władysławowo opłacono
82 Mielczarek Agnieszka Człuchów BIEG Człuchów
83 Ładowski Wojciech Władysławowo BIEG Drops Team opłacono
84 Ładowski Kacper Władysławowo BIEG Drops Team opłacono
85 Toporek Aleksandra Gdynia MARSZ Elite Team
86 Toporek Paulina Gdynia MARSZ Elite Team
87 Szymerowska Joanna Rekowo Górne BIEG Elite Team
88 Kankowska Justyna Luzino BIEG GKS KASZUBI LUZINO opłacono
89 Kankowska Dominika Luzino BIEG GKS KASZUBI LUZINO opłacono
90 Bollin Wiesława Władysławowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono
91 Czerski Krzysztof Chłapowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono
92 Patalas Angelika Chłapowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono
93 Licau Paweł Władysławowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono
94 Jaffke Jarosław Łebcz BIEG Jaffi z Łebcza opłacono
95 Kroll Rafal Wladyslawowo BIEG KORNA BIEGA opłacono
96 Niemczyk Krzysztof Skarszewy MARSZ Morsy Skarszewy opłacono
97 Miąskowski Zbigniew Skarszewy MARSZ Morsy Skarszewy opłacono
98 Gruszeczka Mateusz Gdynia BIEG Parkrun Grudziądz opłacono
99 Redzimski Wojciech Pępowo BIEG PRZYJACIELE W BIEGU opłacono
100 Górecka-Mitoraj Justyna Chojnice BIEG PRZYJACIELE W BIEGU opłacono


Wyświetleń: 4940

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ