III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adrian Katarzyna Władysławowo MARSZ Siłownia Supergym Puck
2 Belecka Katarzyna Tczew MARSZ opłacono
3 Belecki Sławomir Tczew MARSZ opłacono
4 Bezdel Anna Puck BIEG
5 Bisewska Wiktoria Puck BIEG
6 Bollin Wiesława Władysławowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono
7 Borzyszkowska Jolanta Puck MARSZ BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
8 Boza Beata Gdynia BIEG Padł Na Ryj Team opłacono
9 Buczkowski Damian Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
10 Buczkowski Wojciech Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
11 Budzisz Joanna Kuźnica MARSZ opłacono
12 Byczk Bartek Domatowo BIEG - opłacono
13 Bystram Aleksandra Puck BIEG Tri Sea Mewa Władysławowo opłacono
14 Ceynowa Izabela Reda BIEG opłacono
15 Ceynowa Marta Smolno MARSZ opłacono
16 Ceynowa Michał Smolno MARSZ opłacono
17 Chudzik Beata Władysławowo BIEG opłacono
18 Cieślak Bartosz Żelistrzewo BIEG opłacono
19 Czerski Krzysztof Chłapowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono
20 Dettlaff Arek Władysławowo BIEG opłacono
21 Dettlaff Krysia Władysławowo BIEG opłacono
22 Dettlaff Natalia Władysławowo BIEG opłacono
23 Dettlaff Rafał Werblinia BIEG opłacono
24 Dettlaff Włodek Władysławowo BIEG opłacono
25 Dorobczyńska Sylwia Chałupy BIEG opłacono
26 Dorobczyński Marek Chałupy BIEG opłacono
27 Dydak Dawid Zawiercie BIEG Team Deaf running
28 Eliasz Dawid Hel MARSZ
29 Elmiś Grzegorz Hel BIEG Biegacz Portowy Hel opłacono
30 Gojke Dawid Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
31 Gomółka-Bigus Monika Gdynia MARSZ Step by Step Trójmiasto opłacono
32 Górecka-Mitoraj Justyna Chojnice BIEG PRZYJACIELE W BIEGU opłacono
33 Górska-Stucka Anna Władysławowo BIEG BRW Władysławowo opłacono
34 Gruszeczka Mateusz Gdynia BIEG Parkrun Grudziądz opłacono
35 Głombiowska Agnieszka Puck MARSZ
36 Hewelt Mateusz Puck BIEG Rebels Legion Team opłacono
37 Hincka Jacek Gnieżdżewo BIEG Biegamy Razem Władysławowo
38 Hincka Marzena Gnieżdżewo BIEG Biegamy Razem Władysławowo
39 Jaffke Agnieszka Łebcz BIEG Team Jaffke opłacono
40 Jaffke Jarosław Łebcz BIEG Jaffi z Łebcza opłacono
41 Jaffke Patrycja Łebcz BIEG Team Jaffke opłacono
42 Jamróz Renata Gdynia BIEG Big Yelow Food Adventure Team opłacono
43 Janiak Dominika Gdynia BIEG opłacono
44 Janowicz Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
45 Janusch Dawid Połchowo BIEG opłacono
46 Kankowska Dominika Luzino BIEG GKS KASZUBI LUZINO opłacono
47 Kankowska Justyna Luzino BIEG GKS KASZUBI LUZINO opłacono
48 Klebba Andrzej Mrzezino BIEG
49 Kollek Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono
50 Konkel Andrzej Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
51 Konkel Edyta Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
52 Koralewska Balbina Władysławowo BIEG opłacono
53 Kortas Marcin Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
54 Kołaczyńska Monika Pogórze MARSZ Step by Step Trójmiasto
55 Kreft Maciej Puck BIEG Tri Sea Mewa Władysławowo/7 PBOT opłacono
56 Kroll Rafal Wladyslawowo BIEG KORNA BIEGA opłacono
57 Kuźba Ewelina Reda MARSZ opłacono
58 Kuźba Przemysław Reda MARSZ opłacono
59 Kuźba Wojciech Reda MARSZ opłacono
60 Kwiatkowska Tatiana Gdańsk BIEG opłacono
61 Labudda Elżbieta Starzyno BIEG
62 Lewińska Dominika Władysławowo BIEG opłacono
63 Lewińska Lucyna Mosty MARSZ opłacono
64 Lewiński Mikołaj Mosty BIEG opłacono
65 Lewiński Tomasz Mosty MARSZ opłacono
66 Licau Paweł Władysławowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono
67 Mach Alicja Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
68 Mach Izabela Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
69 Miąskowski Zbigniew Skarszewy MARSZ Morsy Skarszewy opłacono
70 Mickiewicz Ilona Wejherowo BIEG opłacono
71 Mielczarek Agnieszka Człuchów BIEG Człuchów
72 Milejski Piotr Władysławowo MARSZ opłacono
73 Miłkowska Jolanta Gdynia MARSZ team deaf
74 Niemczyk Krzysztof Skarszewy MARSZ Morsy Skarszewy opłacono
75 Niemiec Marek Gdynia BIEG ACTIV EAGLES PRO
76 Nowak Dariusz Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
77 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo MARSZ opłacono
78 Okoń Sandra Smolno BIEG opłacono
79 Okoń Wiktoria Smolno MARSZ opłacono
80 Oreszke Alicja Karwia MARSZ opłacono
81 Oreszke Jan Karwia BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
82 Panek Aneta Gdynia MARSZ Step by Step Trójmiasto opłacono
83 Patalas Angelika Chłapowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono
84 Potrykus Anna Połchowo BIEG opłacono
85 Potrykus Tomasz Połchowo MARSZ opłacono
86 Potrykus Urszula Połchowo BIEG opłacono
87 Redzimski Wojciech Pępowo BIEG PRZYJACIELE W BIEGU opłacono
88 Romanowska Maria Reda BIEG opłacono
89 Schmidt Agnieszka Puck BIEG opłacono
90 Semmerling Patrycja Smolno MARSZ opłacono
91 Semmerling Wioleta Smolno BIEG opłacono
92 Skurtys Cezary Reda BIEG
93 Skurtys Dagmara Reda MARSZ
94 Szomborg Mariusz Chłapowo BIEG opłacono
95 Szymerowska Joanna Rekowo Górne BIEG Elite Team
96 Toporek Aleksandra Gdynia MARSZ Elite Team
97 Toporek Paulina Gdynia MARSZ Elite Team
98 Turzyńska Beata Gdynia BIEG
99 Więcielewska Joanna Gdynia BIEG BigYellowFoot Adventure Team opłacono
100 Winiarska Aleksandra Władysławowo BIEG BRW Władysławowo opłacono


Wyświetleń: 4906

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ