Kanał Brama Czasu
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa Drużyny Dziecko Do zapłaty
1 Adamski Bartosz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
2 Bossardt Dorota Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
3 Bossardt Marzena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
4 Buława Karol Włocławek 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Karolaki NIE opłacono
5 Chaciński Karol Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
6 Czechowska Marzena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
7 Czechowski Bartosz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
8 Czechowski Jakub Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
9 Derezińska Jolanta Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
10 Dereziński Krzysztof Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
11 Dziennik Kamila Łabiszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Zagubione NIE opłacono
12 Hames-Teske Joanna Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
13 Januszkiewicz Anna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
14 Januszkiewicz Kornelia Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
15 Jaskulska Teresa Strzelewo 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Jaskułki NIE opłacono
16 Jaskulski Piotr Strzelewo 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Jaskułki NIE opłacono
17 Junczewska Magdalena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Dzikie kuny NIE
18 Jurek Artur Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
19 Kochowicz Anna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
20 Koczorowski Daniel Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
21 Koreciński Mirosław Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
22 Kowalska Zuzanna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Klub Przyjaciół Żółwi Ninja Galopujące Żółwie NIE opłacono
23 Kowalski Tomasz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Klub Przyjaciół Żółwi Ninja Galopujące Żółwie NIE opłacono
24 Kozak Adrian Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Gry Kozackie NIE opłacono
25 Kroll Adam Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Dzikie Kuny NIE opłacono
26 Krysiak Aleksandra Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
27 Krysiak Krzysztof Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
28 Krzemińska Magdalena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
29 Kucmann Żaneta Nakło 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
30 Lewicki Dariusz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
31 Lewicki Szymon Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
32 Lichocki Marcin Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli We are on fire NIE opłacono
33 Lis Marta Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Dzikie Kuny NIE opłacono
34 Mazur Igor Nakło 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK opłacono
35 Mazur Joanna Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
36 Mazur Karol Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
37 Mazur Krystian Nakło 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
38 Mazur Lena Nakło 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK opłacono
39 Mazur Maria Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK opłacono
40 Mazur Nadia Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK opłacono
41 Mazur Patryk Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
42 Mazur Sylwia Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
43 Mazur Wiktoria Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK opłacono
44 Milczarek-Kozak Katarzyna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Gry Kozackie NIE opłacono
45 Myler Jakub Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
46 Niezbecki Dawid Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
47 Nowowiejski Jakub Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
48 Pluta Jerzy Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Pluto NIE opłacono
49 Pluta Renata Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Pluto NIE opłacono
50 Sierant Anna Warszawa 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli A&G NIE opłacono
51 Skrzypiński Nikodem Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
52 Skrzypiński Piotr Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
53 Śmietana Piotr Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz wataha bydgoszcz NIE
54 Sobieralski Alex Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
55 Staniszewska Aleksandra Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Dzikie Kuny NIE opłacono
56 Strzyżewski Dariusz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
57 Strzyżewski Marcel Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
58 Strzyżowska Monika Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
59 Strzyżowski Nikodem Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz TAK opłacono
60 Strzyżowski Paweł Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
61 Studzińska Michalina Krążkowo 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Zagubione NIE opłacono
62 szrajda monika osówiec 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli wataha bydgoszcz NIE
63 Szulc Marlena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE opłacono
64 Szymańska Lidka Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
65 Szymański Bogdan Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
66 Teske Mikołaj Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK opłacono
67 Teske Rafał Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
68 Tubisz Marcin Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
69 Tyszlukiewicz Danuta Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Bez Nazwy NIE opłacono
70 Tyszlukiewicz Włodzimierz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Bez Nazwy NIE opłacono
71 Uslu Gozde Warszawa 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli A&G NIE opłacono
72 Uzarska-Świerczek Anna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Walkirie Walkirie NIE opłacono
73 Uzarska-Świerczek Ewa Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Walkirie Walkirie NIE opłacono
74 Wajer Marita Ślesin 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli We are on fire NIE opłacono
75 Walentyn Danuta Walentyn Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Walkirie Walkirie NIE opłacono
76 Wawrzyniak Oskar Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
77 Wisniewski Wieslaw Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Mozart Steel & Laboratory NIE
78 Woszczyk Agnieszka Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli We are on fire NIE opłacono
79 Woźny Paweł Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
80 Woźny Tomasz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
81 Wydrzyńska Justyna Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono
82 Wydrzyński Piotr Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE opłacono


Wyświetleń: 4976

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ