XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skorupski Paweł Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
2 Marchlewski Adrian Chełmno Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m MLKS Nadwiślanin
3 Obrzanowski Bartosz Zmość Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m
4 Wiśniewski Maciej Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
5 Radziszewski Daniel Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
6 Zieliński Bartosz Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
7 Różycki Marcel Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
8 Wróbel Szymon Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
9 Sudoł Piotr Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
10 Umlauf Kamil Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
11 Bilkiewicz Karol Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
12 Kołodzik Daniel Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
13 Wójcik Hubert Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
14 Konarski Tomasz Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
15 Szulta Wojciech Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
16 Chmielewski Jakub Bukowiec Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Bukowiec
17 Górski Jakub Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
18 Danielewicz Mikołaj Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
19 Kluska Fabian Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
20 Fierek Jan Gródek Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Gródek
21 Korcz Alan Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
22 Mazuch Błażej Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
23 Szwankowski Wiktor Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
24 Kilichowski Kacper Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
25 Grzywacz Maciej Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
26 Konieczka Artur Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
27 Gapiński Damian Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
28 Nowakowski Alan Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
29 Kośmider Jakub Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
30 Żurawski Kacper Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
31 Pawlik Michał Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
32 Kwiatkowski Oliwer Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
33 Łada Nikodem Nowe Polaszki Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m KUKS Remus
34 Starczewski Jan Podwiesk Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie


Wyświetleń: 19594

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ