XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Aniszewski Sebastian Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
202 Mączkowski Jakub Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
203 Nowakowski Fabian Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
204 Kędzierski Seweryn Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
205 Witek Szymon Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
206 Piór Mateusz Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
207 Gzella Dominik Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
208 Szefler Marcin Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
209 Jaśniewski Patryk Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
210 Pilarski Maksymilian Osie / Wałkowiska Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km STRAŻ POŻARNA OSIE opłacono
211 Kłopotek Adam Śliwice Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Śliwice
212 Lamberska Wiktoria Serock Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m LUKS SEROCK
213 Piotrowski Radosław Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
214 Wąsikowski Miłosz Osie Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
215 Dyl-Zimny Tatiana Czapelki Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
216 Górniak Julia Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
217 Noga Paula Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
218 Grzywacz Maciej Sulnowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km WDA Świecie opłacono on-line
219 PĘK MAŁGORZATA GRUPA Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
220 Kuc Igor Owidz Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo
221 Kuc Jakub Owidz Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo
222 Kuc Inga Owidz Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo
223 Osiński Hubert Chełmno Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła podstawowa Chełmno
224 Spasińska Izabela Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono on-line
225 Kowalski Jacek Solec Kujawski Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
226 Tobolski Konrad Grudziądz Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP 8 Grudziądz
227 Łada Nikodem Nowe Polaszki Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m KUKS Remus
228 Melzer Wiktor Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa w Osiu
229 Redzimski Jakub Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Politechnika Gdańska opłacono
230 Redzimski Wiesław Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Zieloni Łąg opłacono
231 Kocinska Danuta Rytel Nordic Walking - 5 km
232 Zdyb Leszek Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Oskie Sęki opłacono
233 Motoczyński Krzysztof Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km GOSiR Osielsko opłacono on-line
234 Klimek Łukasz Blizno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km H2O TEAM
235 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
236 Białecka Katarzyna Maksymilianowo Nordic Walking - 5 km GOSIR Osielsko opłacono on-line
237 Knepka Piotr Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km
238 Janka Maciej Pelplin Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
239 Angiel Władysław Bydgoszcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) Tkkf Kolejarz Bydgoszcz
240 Janka Wiktor Pelplin Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Dovista Active Team opłacono on-line
241 Pazdro Mateusz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Street Workout Świecie opłacono on-line
242 Golinski Michał Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
243 Rekowski Jan Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
244 Glama Maria Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
245 Schröder Maja Swiecie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Sp 8 ŚWIECIE
246 Fałkowski Zbyszek Osie Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Oskie sęki opłacono
247 Brac Paweł Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
248 Deinowska Anna Osie Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
249 Żabińska Zuzanna Karsin Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
250 Sokołowski Piotr Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
251 Gęsikowski Oskar Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
252 Dudko Paweł Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
253 Rzepa Jakub Luzino Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
254 Błaszkiewicz Marta Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne w Tucholi opłacono
255 Łyczywek Aleksandra Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
256 Grzywacz Anna Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono on-line
257 Kruczkowska Oliwia Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne w Tucholi opłacono
258 CHMARA MICHAŁ BRZEZINY Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m
259 Zielińska Dominika Jakubowo Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
260 Wiśniewski Filip Nowa Łubianka Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
261 Gostomski Hubert Gdynia Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
262 Nogalski Jakub Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
263 Kozłowski Hubert Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
264 Rezmer Brygida Duże Krówno Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
265 Kamińska Ania Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
266 MAŁEK AGATA LNIANO Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m
267 Sowiński Błażej Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Ekstremalny Tata opłacono on-line
268 Frąckowski Patryk Tuchola Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegające Śliwice opłacono on-line
269 Zaręba Beata Kaliska Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km niezrzeszona opłacono on-line
270 Szyplewska Agata Nowe Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m Szkoła Podstawowa w Nowem
271 Szyplewski Bartosz Nowe Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
272 Kempa Julia Bydgoszcz Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m Family Team Kempa, SP 37 Bydgoszcz
273 ŚLIWA ZBIGNIEW LASKOWICE Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km
274 Olejarczyk Daniel Łęgowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
275 Olejarczyk Agata Łęgowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
276 Nowakowska Ewa Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
277 Roszczyniała Maria Osie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
278 Rejmanowski Ryszard GNIEW Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Keramzyt GNIEW opłacono on-line
279 Gosieniecka-Żurek Julita Drzycim Nordic Walking - 5 km opłacono
280 PLEWA Bartosz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
281 Słowy Robert Jeżewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
282 Pawlicki Marcin Bydgoszcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
283 Tobolska Anna Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Florian Grudziądz opłacono on-line
284 TOBOLSKI MAREK GRUDZIĄDZ Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Florian opłacono on-line
285 Skwiercz Justyna Krąplewice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
286 Osińska Amelia Grupa Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m Szkoła podstawowa Grupa
287 Hoffmann Kamil Cekcynek Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
288 RATKOWSKA MAŁGORZATA ŚWIECIE Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km THE RUNNERS ŚWIECIE opłacono on-line
289 Rytlewski Michał Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegające Śliwice opłacono on-line
290 Kunz Mieczysław Toruń Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km UMK Toruń opłacono on-line
291 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KKB Starogard Gd. opłacono
292 Barczyk Róża Grudziądz Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP NR 4
293 Barczyk Krzysztof Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km PSP GRUDZIĄDZ opłacono on-line
294 Dudziak Mateusz Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Real-na Gwiazdeczka opłacono on-line
295 Glama Remigiusz Glama Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
296 Bartkowski Patryk Bartkowski Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono on-line
297 Pawlik Krzysztof Szarłata Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
298 Pawlik-Kiełpińska Hanna Szarłata Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
299 Szarmach Stanisław Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
300 Błażejewski Paweł Niemcz Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line


Wyświetleń: 31883

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ