XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Lis Janusz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km TKKF Chełmno opłacono on-line
302 Jankowski Olgierd Mirachowo Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono on-line
303 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km TKKF Chełmno opłacono on-line
304 Wencel Jolanta Barłogi Lesniczówka Nordic Walking - 5 km opłacono
305 Wencel Waldemar Barłogi Lesniczówka Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
306 Morczyńska Gabriela Grupa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km RunWomen opłacono on-line
307 Świstowska Małgorzata Grupa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km RunWomen opłacono on-line
308 Subkowska Klaudia Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Hero Box Świecie opłacono on-line
309 subkowski artur świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
310 Wrzesińska Krystyna więcbork Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
311 Kuźma Anna Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
312 Cyron Bogumił Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegające Śliwice opłacono on-line
313 Witkowski Wojciech Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
314 Fałkowski Zbigniew Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Sęki opłacono on-line
315 Osiński Krzysztof Zakrzewo Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
316 Pacek Mirosław Serock Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
317 Płomiński Andrzej Oise Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
318 Skwiercz Magdalena Skwiercz Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
319 Kasprzak Patrycja Czarnków Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK ZSL Goraj opłacono on-line
320 Różycki Ryszard Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Klub Kociewiak Tczew opłacono
321 Kęska Rafał Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Nadleśnictwo Dąbrowa opłacono on-line
322 Suchomska Beata Świekatowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
323 Dejnowski Tomek Śliwiczki Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Sęki ś opłacono
324 LENC JANUSZ Bydgoszcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
325 Dejnowski Tomasz Śliwiczki Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Sęki opłacono
326 Wojciechowska Ewa Szlachta Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
327 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
328 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Atlas Running Team opłacono
329 Libecki Marcin Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
330 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km K K B Starogard Gdanski opłacono
331 Trzebkowska Beata Nowe Nordic Walking - 5 km opłacono
332 Klaybor Dawid Żagań Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km 34 BKPanc Żagań opłacono
333 Brodowski Tomasz Toruń Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
334 Sowiński Łukasz Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
335 Szalacha Aleksandra Warlubie Nordic Walking - 5 km opłacono
336 Pawłowski Tomasz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono on-line
337 Mechlińska Anna Lubiki Nordic Walking - 5 km KS Sokół Zblewo opłacono
338 Baker Sophie Brzeziny Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
339 Konarska Svetlana Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
340 Pomianowska Joanna Pomianowska Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
341 Kruszczyńska Monika Kruszczyńska Warlubie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
342 Kątowski Tadeusz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
343 Thiede Ola Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
344 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km - osoby powyżej 70 roku życia GOSIR OSIELSKO
345 Semanyuk Orest Sliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
346 Muszczyński Cezary Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Bhp Complex Świecie opłacono on-line
347 Krześniak Kamila Krześniak Świecie Nordic Walking - 5 km Bhp Complex Świecie opłacono on-line
348 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
349 Maliarenko Serhii Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
350 Czeczinska Pamela Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
351 Schröder Marcin Swiecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono
352 Wysocki Patryk Tuchola Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
353 Piotrowski Arkadiusz Dworzysko Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Mutomboteam opłacono on-line
354 Janus Dawid Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
355 Łopiński Aleksy Piła Nordic Walking - 5 km - osoby powyżej 70 roku życia daj radość niepelnosprawnym
356 Michna Justyna Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
357 Jezierski Paweł Stara Rzeka Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Azymut Osie opłacono on-line
358 Chudecki Dominik Osie Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Azymut Osie opłacono on-line
359 Gronowski Michał Gronowski Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
360 Olkowski Jurek Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
361 Chabros Teresa Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
362 Sykuła Marcin Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
363 Baker Sean Brzeziny Nordic Walking - 5 km opłacono
364 Chmara-Baker Grazyna Brzeziny Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
365 Małek Renata Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
366 Karnecki Rafał Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
367 GŁADYSZ KRZYSZTOF Swiecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Gladziorki opłacono on-line
368 GŁADYSZ Edyta Swiecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Gladziorki opłacono on-line
369 Gola Grzegorz markowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km tg sokół gniewkowo opłacono on-line
370 Tobolska Grażyna Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Akademia Biegania Grudziądz opłacono
371 Osinski Tomasz Grupa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
372 Czajka Mateusz Jeżewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km LUKS opłacono on-line
373 Dłoniak Edmund Gniewkowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO
374 Roszak Zbigniew Gniewkowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Wataha - Łączy nas bieganie opłacono on-line
375 Czarny Paweł Bełchatów Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
376 Włoch Tomasz Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
377 lipkowska magdalena śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegające Śliwice opłacono on-line
378 Sowińska Marta Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Ekstremalny Tata opłacono on-line
379 Borek Robert Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
380 Krawczyk Arkadiusz Krawczyk Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
381 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km BBL Starogard Gd. opłacono on-line
382 Łada Aleksandra Łada Gniewkowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
383 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Drzewiarz Szlachta opłacono on-line
384 Wąsikowska Justyna Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
385 Kulińska Agnieszka Grudziądza Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
386 Michałowski Krzysztof Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
387 Dziennik Mateusz Świecie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
388 Kmieciak Krzysztof Krąplewice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono on-line
389 Lipniewska Magdalena Kolno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
390 Pożywiłko Marcin Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km SIG Grudziadz opłacono on-line
391 Kędziora Tatiana Toruń Nordic Walking - 5 km opłacono
392 Kędziora Arkadiusz Toruń Nordic Walking - 5 km opłacono
393 Klimek Barbara Katowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
394 Kminikowska Grażyna Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
395 Suchomski Eugeniusz Laskowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
396 Szydłowska Ewa Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
397 SZLACHCIKOWSKA WERONIKA ŚLIWICE Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
398 Gronowski Antoni Grudziądz Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
399 Gronowski Szymon Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
400 Morgaś Łukasz Bukowiec Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line


Wyświetleń: 31869

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ