XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
401 Lipinski Rafał Legbąd Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Paczka W Ruchu opłacono on-line
402 Lipiec-Bortkiewicz Renata Legbąd Nordic Walking - 5 km Paczka W Ruchu opłacono on-line
403 Gatner Adam Marek Serock Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km LUKS SEROCK opłacono on-line
404 Chabros Anna Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
405 Chabros Małgorzata Świecie Nordic Walking - 5 km The Runners Świecie opłacono on-line
406 Konieczka Justyna Osie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
407 Witek Bożena Osie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
408 Witek Karol Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OSP Osie opłacono on-line
409 Rubaj Piotr Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Świecie opłacono on-line
410 Chmara Edyta Brzeziny Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
411 Szymczyk Adam Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia)
412 Rink Hanna Osie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
413 Górecka Katarzyna Osie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
414 Wszelak Dariusz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
415 Brac Marian Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
416 Brac Grażyna Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
417 Krusińska Weronika Warlubie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa Warlubie
418 Krawczyszyn Tomasz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
419 Dziennik Sabina Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
420 Gubański Szymon Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono
421 Osicki Błażej Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
422 Bartkowski Mariusz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
423 Dobrowolska Agnieszka Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
424 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Piękny opłacono on-line
425 Klejna Dawid Zblewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono
426 Klejna Wiesława Zblewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono
427 Stobińska Monika Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
428 Klin Paulina Czersk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
429 Żywicka Roma Sarnowy Nordic Walking - 5 km
430 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
431 Sulecka Gabriela Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono
432 Klin Anna Skórcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
433 Derkowska Małgorzata Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
434 Kozłowski Krzysztof Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
435 Nowak Ewa Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
436 Kamiński Marcin Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Wtorkowy Trening opłacono on-line
437 Karwasz Marek Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OSP Osie opłacono on-line
438 Abczyński Robert Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
439 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking - 5 km opłacono
440 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
441 Lenc Sebastian Laskowice Pomorskie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Tkkf Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
442 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking - 5 km opłacono
443 Śliwa Marek Krąplewice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
444 Dyjach Robert Gruczno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Team Bydgoszcz opłacono on-line
445 Loose Bartosz Zblewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
446 KACZMAREK ZOFIA SZCZUTKI Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
447 kaczmarek jarek szczutki Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
448 Małek Andrzej Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
449 Małek Marta Lniano Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
450 Lemańczyk Michał Taszewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Jeżewo opłacono on-line
451 Gierwatowski Mariusz Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
452 Karnowski Marcin Rosochatka Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
453 Krześniak Wojciech Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
454 Nawrot Piotr Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
455 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
456 Żywicka Kinga Sarnowy Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m Szkoła Podstawowa Wielki Podles
457 Żywicki Igor Sarnowy Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa Wielki Podles
458 jezierska jolanta kwidzyn Nordic Walking - 5 km dwa kije bez nart opłacono
459 jezierski adam kwidzyn Nordic Walking - 5 km dwa kije bez nart opłacono
460 Reimus Maciej Skórcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
461 Sprada Waldemar Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OSP Osie opłacono
462 Wrocławski Dariusz Sopot Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
463 Wesiora Mariusz Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
464 PĘK GRZEGORZ GRUPA Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
465 Padowicz Anna Warszawa Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
466 Rudnicki Sławomir Warszawa Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
467 Zaborowska Beata Drzycim Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
468 Zielińska Jolanta OSIELSKO Nordic Walking - 5 km GOSiR Osielsko opłacono on-line
469 Modrzejewska Ewa Sulnowo Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
470 Modrzejewski Milosz Sulnowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Solenis opłacono on-line
471 Derkowski Waldemar Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
472 Dyjach Piotr Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz opłacono on-line
473 Żak Józef Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
474 Starczewski Wojciech Chełmno Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie
475 Starczewski Jan Podwiesk Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie
476 Dagga Dawid Rywałd Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
477 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
478 Werner Michał Łabiszyn Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Łabiszyn Runners opłacono on-line
479 Kuc Bartosz Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Team Bydgoszcz opłacono on-line
480 Klajbor Mariusz Czersk Świecki Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Terenowy Zawrót Głowy
481 Dekowska Monika Wętfie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
482 Chudecki Robert Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
483 Chudecka Beata Chudecka Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
484 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Aktywne Lisewo opłacono on-line
485 MAJDA Jerzy Kwidzyn Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km GTJM opłacono
486 Szkopek Krzysztof Szczecinek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
487 Kaczyński Jerzy Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
488 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
489 Chmara Anna Smolarnia Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Leśnictwo Smolarnia opłacono on-line
490 Kwiatek Kacper Grudziądz Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Przedszkole
491 JEGIERSKA ANNA JEGIERSKA GRUDZIĄDZ Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
492 Gwizdała Bartosz Gołąbek Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
493 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
494 Łepek Karolina Mirowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
495 Szwarc Agnieszka Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
496 Szwarc Waldemar Lniano Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
497 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegający Tczew
498 Bielińska Edyta Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
499 Bieliński Leszek Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
500 RONOWSKA Maria Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km MCŚ Team opłacono


Wyświetleń: 31857

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ