XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Abczyński Robert Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
2 Adametz Sara Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
3 Adamski Maksymilian Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
4 Angiel Władysław Bydgoszcz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) Tkkf Kolejarz Bydgoszcz
5 Aniszewski Sebastian Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
6 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km - osoby powyżej 70 roku życia GOSIR OSIELSKO
7 Arczyńska Julia Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
8 Arczyńska Kornelia Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
9 Babińska Bianka Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Szkoła Podstawowa w Osiu
10 Baker Sean Brzeziny Nordic Walking - 5 km opłacono
11 Baker Sophie Brzeziny Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
12 Banach Amelia Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
13 Banach Tomasz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Tomek Biega Grudziądz opłacono
14 Barczyk Krzysztof Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km PSP GRUDZIĄDZ opłacono on-line
15 Barczyk Róża Grudziądz Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP NR 4
16 Barska-Mojek Beata Grupa Nordic Walking - 5 km Mojsonki opłacono on-line
17 Bartkowski Mariusz Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
18 Bartkowski Patryk Bartkowski Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono on-line
19 Bartosiński Mariusz Chełmno Nordic Walking - 5 km Coffee Team opłacono
20 Białecka Katarzyna Maksymilianowo Nordic Walking - 5 km GOSIR Osielsko opłacono on-line
21 Bielińska Edyta Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
22 Bieliński Leszek Bydgoszcz Nordic Walking - 5 km opłacono
23 Bilkiewicz Karol Drzycim Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Drzycim
24 Bogun Hanna Laskowice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OKK OTLEWSKI opłacono on-line
25 Bogun Marta Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
26 Borek Robert Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono on-line
27 Borucka Kornelia Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
28 Brac Grażyna Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
29 Brac Marian Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
30 Brac Paweł Grudziądz Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
31 Brodowski Tomasz Toruń Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono
32 Byrszel Kinga Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
33 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
34 Błaszkiewicz Marta Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne w Tucholi opłacono
35 Błażejewski Paweł Niemcz Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK opłacono on-line
36 Chabros Anna Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
37 Chabros Małgorzata Świecie Nordic Walking - 5 km The Runners Świecie opłacono on-line
38 Chabros Teresa Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
39 Chmara Anna Smolarnia Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Leśnictwo Smolarnia opłacono on-line
40 Chmara Edyta Brzeziny Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
41 CHMARA MICHAŁ BRZEZINY Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m
42 Chmara Michał Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
43 Chmara-Baker Grazyna Brzeziny Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
44 Chmielewska Anna Bukowiec Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Bukowiec
45 Chmielewski Jakub Bukowiec Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Bukowiec
46 Chróścińska Martyna Drzycim Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Drzycim
47 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Aktywne Lisewo opłacono on-line
48 Chudecka Beata Chudecka Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
49 Chudecki Dominik Osie Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Azymut Osie opłacono on-line
50 Chudecki Robert Gródek Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
51 Chylewska Alicja Drzycim Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Drzycim
52 Cybula Daria Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
53 Cybulska Anna Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
54 Cyron Bogumił Śliwice Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegające Śliwice opłacono on-line
55 Czajka Mateusz Jeżewo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km LUKS opłacono on-line
56 Czapka Wojciech Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OKK OTLEWSKI opłacono on-line
57 Czaplewska Oliwia Warlubie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m PSP Warlubie
58 Czarny Paweł Bełchatów Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
59 Czeczinska Pamela Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono
60 Czuryło Rozalia Osie Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Osie
61 Dagga Dawid Rywałd Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
62 DALKE JOWITA Gdańsk Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
63 Danielewicz Mikołaj Warlubie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m PSP Warlubie
64 Danowska Martyna Osie Kat. I (dziewczęta, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
65 Deinowska Anna Osie Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
66 Deinowski Kajetan Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m Biedronki Osie
67 Deinowski Mariusz Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km oskie sęki opłacono on-line
68 Dejnowski Tomasz Śliwiczki Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Sęki opłacono
69 Dejnowski Tomek Śliwiczki Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Sęki ś opłacono
70 Dekowska Monika Wętfie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
71 Deręgowska Natalia Drzycim Kat. V (dziewczęta, rocznik 2005 i 2006) - 800 m SP Drzycim
72 Derkowska Małgorzata Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
73 Derkowski Waldemar Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
74 Dmuchowska Lucyna Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km OKK OTLEWSKI opłacono on-line
75 Dobrowolska Agnieszka Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km opłacono on-line
76 Dudko Paweł Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono
77 Dudziak Mateusz Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Real-na Gwiazdeczka opłacono on-line
78 Duszyński Jakub Drzycim Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Drzycim
79 Dyjach Piotr Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz opłacono on-line
80 Dyjach Robert Gruczno Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Schumacher Team Bydgoszcz opłacono on-line
81 Dyl-Zimny Tatiana Czapelki Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
82 Dywelski Mirosław Tczew Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegający Tczew opłacono on-line
83 Dziennik Maciej Świecie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km The Runners Świecie opłacono
84 Dziennik Mateusz Świecie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m
85 Dziennik Sabina Świecie Nordic Walking - 5 km opłacono on-line
86 Dłoniak Edmund Gniewkowo Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km (osoby powyżej 70 roku życia) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO
87 Fałkowski Zbigniew Osie Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Sęki opłacono on-line
88 Fałkowski Zbyszek Osie Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Oskie sęki opłacono
89 Fierek Filip Osie Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Osie
90 Fierek Jan Gródek Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Gródek
91 Fierek Wiktor Gródek Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m SP Gródek
92 Fojut Marcin Bytonia Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
93 Frąckowski Patryk Tuchola Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km Biegające Śliwice opłacono on-line
94 Frankiewicz Madgalena Warlubie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m PSP Warlubie
95 Gaca Maciej Osie Kat. VI (chłopcy, rocznik 2005 i 2006) - 1000 m SP Osie
96 Gapiński Damian Osie Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m SP Osie
97 Gąsiorowska Zuzanna Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
98 Gatner Adam Marek Serock Bieg główny „Leśna Za-Dyszka” – 10km LUKS SEROCK opłacono on-line
99 Gerka Liliana Osie Kat. III (dziewczęta, rocznik 2007 i 2008) - 600 m SP Osie
100 Gęsikowski Oskar Tuchola Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” 6,2km – 13PK Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi opłacono


Wyświetleń: 31881

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ