BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 48 SOWIŃSKI PATRYK M 1 M 20-29 1 TCZEW PACKMAN TEAM 5km 0:19:15 17.14 [km/h] 09:30 [min/km]
2 94 SEROCKI ADAM M 2 M 40-49 1 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5km 0:19:21 17.05 [km/h] 09:31 [min/km]
3 100 SOSNOWSKI WIESŁAW M 3 M 40-49 2 GNISZEWO ACTIVE-MALBORK 5km 0:19:31 16.91 [km/h] 09:33 [min/km]
4 70 POTOCZEK ANDRZEJ M 4 M 30-39 1 LICHNOWY PRESS GLASS NOWY STAW BIEGA 5km 0:20:21 16.22 [km/h] 09:42 [min/km]
5 35 CHĘTNIK RAFAŁ M 5 M 40-49 3 SZTUM 5km 0:20:32 16.07 [km/h] 09:44 [min/km]
6 36 GIEMBICKI JAN M 6 M 30-39 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:21:01 15.70 [km/h] 09:49 [min/km]
7 97 TYBURSKI IGOR M 7 M 0-15 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:21:07 15.63 [km/h] 09:50 [min/km]
8 34 CEBULA BOGDAN M 8 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:21:14 15.54 [km/h] 09:52 [min/km]
9 24 LENKIEWICZ TOMASZ M 9 M 30-39 3 MĄTOWY WIELKIE 5km 0:21:24 15.42 [km/h] 09:53 [min/km]
10 27 DUDZIAK MATEUSZ M 10 M 20-29 2 TCZEW DOVISTA ACTIV TEAM / SOWIŃSKI TEAM 5km 0:21:31 15.34 [km/h] 09:55 [min/km]
11 72 WRÓBEL MICHAŁ M 11 M 16-19 1 SZTUM SOWIŃSKI TEAM 5km 0:21:37 15.27 [km/h] 09:56 [min/km]
12 50 HAPKE TOMASZ M 12 M 40-49 4 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 5km 0:21:42 15.21 [km/h] 09:57 [min/km]
13 107 RECLAW PIOTR M 13 M 30-39 4 BORZESTOWO PACKMAN TEAM 5km 0:21:46 15.16 [km/h] 09:57 [min/km]
14 20 KACPERSKI BARTOSZ M 14 M 16-19 2 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km 0:21:53 15.08 [km/h] 09:59 [min/km]
15 75 WADOŁOWSKI DANIEL M 15 M 20-29 3 MALBORK 5km 0:22:15 14.83 [km/h] 09:03 [min/km]
16 77 MAŃKA ERYK M 16 M 0-15 2 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km 0:22:24 14.73 [km/h] 09:04 [min/km]
17 132 SZEWCZYK MARIUSZ M 17 M 20-29 4 MĄTOWY MAŁE MĄTOWNIA 5km 0:22:48 14.47 [km/h] 09:09 [min/km]
18 93 STOLARÓW AGNIESZKA K 1 K 40-49 1 MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5km 0:22:50 14.45 [km/h] 09:09 [min/km]
19 74 OLSZAŃSKI PAWEŁ M 18 M 20-29 5 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 5km 0:22:51 14.44 [km/h] 09:09 [min/km]
20 7 DERLAGA KAMIL M 19 M 20-29 6 SZYMANKOWO NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5km 0:22:53 14.42 [km/h] 09:10 [min/km]
21 21 KACPERSKI MATEUSZ M 20 M 0-15 3 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km 0:23:39 13.95 [km/h] 09:18 [min/km]
22 114 KOMASARA PIOTR M 21 M 20-29 7 MALBORK JRG MALBORK 5km 0:23:41 13.93 [km/h] 09:18 [min/km]
23 11 WALENDZIAK JAN M 22 M 0-15 4 GOŚCISZEWO 5km 0:23:42 13.92 [km/h] 09:19 [min/km]
24 101 CHABOWSKI TOMASZ M 23 M 50-59 2 SZTUM SZTUM BIEGA 5km 0:23:54 13.81 [km/h] 09:21 [min/km]
25 131 SZEWCZYK ADAM M 24 M 30-39 5 MALBORK BBKTS 5km 0:24:23 13.53 [km/h] 09:26 [min/km]
26 67 SUCHOMSKI MARCIN M 25 M 30-39 6 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA /GOLDEN TEAM 5km 0:24:23 13.53 [km/h] 09:26 [min/km]
27 92 ZNAROWSKA BOŻENA K 2 K 50-59 1 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5km 0:24:58 13.22 [km/h] 09:32 [min/km]
28 143 WALDOWSKI ROMAN M 26 M 30-39 7 GDAŃSK 5km 0:25:25 12.98 [km/h] 09:37 [min/km]
29 1 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 27 M 40-49 5 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 5km 0:25:29 12.95 [km/h] 09:38 [min/km]
30 58 CHWESIUK KACPER M 28 M 0-15 5 BRUK 5km 0:25:37 12.88 [km/h] 09:39 [min/km]
31 33 DOLINSKI STANISLAW M 29 M 50-59 3 LUBIESZEWO LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:25:39 12.87 [km/h] 09:40 [min/km]
32 156 ZAKRZEWSKI ANDRZEJ M 30 M 50-59 4 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:25:43 12.83 [km/h] 09:41 [min/km]
33 63 WAŚNIEWSKI EDWARD M 31 M 60-69 1 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:25:59 12.70 [km/h] 09:43 [min/km]
34 81 RYCHTER WIESŁAW M 32 M 60-69 2 ELBLĄG BUCHALTER ELBLĄG 5km 0:26:02 12.68 [km/h] 09:44 [min/km]
35 149 CZAPIEWSKI WOJCIECH M 33 M 30-39 8 BRZUŚCE 5km 0:26:10 12.61 [km/h] 09:45 [min/km]
36 14 PERKOV ANDRII M 34 M 30-39 9 STAROGARD GDANSKI 5km 0:26:20 12.53 [km/h] 09:47 [min/km]
37 137 JANCZYNSKI KAROL M 35 M 30-39 10 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 5km 0:26:24 12.50 [km/h] 09:48 [min/km]
38 84 ZYCH DAWID M 36 M 40-49 6 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 5km 0:26:26 12.48 [km/h] 09:48 [min/km]
39 138 DOLIŃSKI DAMIAN M 37 M 20-29 8 MALBORK 5km 0:26:44 12.34 [km/h] 09:52 [min/km]
40 147 CZAPIEWSKA MARTYNA K 3 K 30-39 1 BRZUŚCE SOWIŃSKI TEAM 5km 0:26:45 12.34 [km/h] 09:52 [min/km]
41 39 KRYSZCZUK PIOTR M 38 M 30-39 11 PASŁĘK 5km 0:26:48 12.31 [km/h] 09:52 [min/km]
42 144 DĘBSKI TOMASZ M 39 M 50-59 5 KWIDZYN 5km 0:26:53 12.28 [km/h] 09:53 [min/km]
43 113 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 40 M 50-59 6 MALBORK 5km 0:26:56 12.25 [km/h] 09:54 [min/km]
44 76 MAŃKA SANDRA K 4 K 0-15 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km 0:27:12 12.13 [km/h] 09:57 [min/km]
45 163 WIĘCKOWSKI MIKOŁAJ M 41 M 0-15 6 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5km 0:27:12 12.13 [km/h] 09:57 [min/km]
46 106 BRZOZOWSKI JACEK M 42 M 30-39 12 ELBLĄG ODDAM OBIAD ELBLĄG 5km 0:27:17 12.10 [km/h] 09:58 [min/km]
47 65 RYCHŁOWSKI ANDRZEJ M 43 M 50-59 7 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:27:22 12.06 [km/h] 09:59 [min/km]
48 57 CHWESIUK PAWEŁ M 44 M 30-39 13 BRUK 5km 0:27:33 11.98 [km/h] 09:01 [min/km]
49 80 WIERZBICKI JAKUB M 45 M 50-59 8 MALBORK 5km 0:27:35 11.96 [km/h] 09:01 [min/km]
50 53 JANIK ROMAN M 46 M 60-69 3 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km 0:27:39 11.93 [km/h] 09:02 [min/km]
51 105 SOWA SYLWESTER M 47 M 40-49 7 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:27:40 11.93 [km/h] 09:02 [min/km]
52 73 SADOWSKA PAULA K 5 K 20-29 1 OLSZTYN 5km 0:27:43 11.91 [km/h] 09:02 [min/km]
53 51 KURKUS MARCIN M 48 M 30-39 14 MAREZA 5km 0:27:46 11.88 [km/h] 09:03 [min/km]
54 139 GROSZKOWSKI MARCIN M 49 M 30-39 15 MALBORK 22 BLT 5km 0:28:11 11.71 [km/h] 09:07 [min/km]
55 88 TYBURSKA ANIELA K 6 K 30-39 2 SZTUM 5km 0:28:13 11.70 [km/h] 09:08 [min/km]
56 98 PRZYBYŁA MARTA K 7 K 30-39 3 JANÓWKA 5km 0:28:21 11.64 [km/h] 09:09 [min/km]
57 41 DULKIEWICZ ZDZISŁAW M 50 M 50-59 9 KWIDZYN 5km 0:28:30 11.58 [km/h] 09:11 [min/km]
58 142 GRZEGORCZYK DOROTA K 8 K 40-49 2 KOWALE TAKA RYBA / TUMBOTEAM 5km 0:28:50 11.45 [km/h] 09:15 [min/km]
59 164 SKWIOT STANISŁAW M 51 M 50-59 10 GDAŃSK TAKA RYBA / TUMBOTEAM 5km 0:28:51 11.44 [km/h] 09:15 [min/km]
60 96 ZIMNA AGNIESZKA K 9 K 30-39 4 TCZEW 5km 0:29:02 11.37 [km/h] 09:17 [min/km]
61 125 SKOREK ARKADIUSZ M 52 M 30-39 16 KOŃCZEWICE 5km 0:29:02 11.37 [km/h] 09:17 [min/km]
62 82 LEŚNIEWSKI JAN M 53 M 70+ 1 ELBLĄG EL AKTYWNI 5km 0:29:06 11.34 [km/h] 09:17 [min/km]
63 22 SZEWCZUK JOLANTA K 10 K 50-59 2 DZIERŻGOŃ 5km 0:29:17 11.27 [km/h] 09:19 [min/km]
64 120 KOŚIŃSKA ANNA K 11 K 30-39 5 MALBORK 5km 0:29:23 11.23 [km/h] 09:21 [min/km]
65 103 KÜCHLER PAWEŁ M 54 M 20-29 9 GDYNIA 5km 0:29:49 11.07 [km/h] 09:25 [min/km]
66 95 WLAZŁO JOANNA K 12 K 40-49 3 MALBORK WSG 5km 0:30:00 11.00 [km/h] 09:27 [min/km]
67 124 MARKOWICZ PAULINA K 13 K 30-39 6 MALBORK 5km 0:30:05 10.97 [km/h] 09:28 [min/km]
68 78 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 14 K 40-49 4 DZIERZGOŃ 5km 0:30:14 10.92 [km/h] 09:30 [min/km]
69 31 GDANIEC ANNA K 15 K 40-49 5 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:30:26 10.84 [km/h] 09:32 [min/km]
70 68 NIETRZEBKA ROBERT M 55 M 30-39 17 MIŁORADZ 5km 0:30:29 10.83 [km/h] 09:33 [min/km]
71 154 PUCHALSKI MARCIN M 56 M 30-39 18 MALBORK 22.BLT 5km 0:30:32 10.81 [km/h] 09:33 [min/km]
72 79 PAWLAK MARIUSZ M 57 M 40-49 8 MĄTOWY WIELKIE 5km 0:30:59 10.65 [km/h] 09:38 [min/km]
73 86 ROJEWSKA ANGELIKA K 16 K 20-29 2 MALBORK 5km 0:31:01 10.64 [km/h] 09:38 [min/km]
74 151 JUREWICZ PAWEŁ M 58 M 20-29 10 ELBLĄG 5km 0:31:23 10.52 [km/h] 09:42 [min/km]
75 150 JUREWICZ EWELINA K 17 K 20-29 3 ELBLĄG 5km 0:31:23 10.52 [km/h] 09:42 [min/km]
76 5 CZAPIEWSKI STEFAN M 59 M 60-69 4 PELPLIN 5km 0:31:58 10.32 [km/h] 09:49 [min/km]
77 146 BARAN EWELINA K 18 K 20-29 4 BORĘTY 5km 0:32:00 10.31 [km/h] 09:49 [min/km]
78 99 SADOWSKA MONIKA K 19 K 20-29 5 MAREZA 5km 0:32:12 10.25 [km/h] 09:51 [min/km]
79 127 RUCHLEWICZ URSZULA K 20 K 50-59 3 SZTUM 5km 0:32:16 10.23 [km/h] 09:52 [min/km]
80 165 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 21 K 40-49 6 MALBORK KIJOWY FOLK 5km 0:32:18 10.22 [km/h] 09:52 [min/km]
81 83 SIDOROWICZ ANNA K 22 K 60-69 1 STOGI 5km 0:32:21 10.20 [km/h] 09:53 [min/km]
82 128 WITEK SYLWIA K 23 K 40-49 7 MALBORK 5km 0:32:25 10.18 [km/h] 09:54 [min/km]
83 9 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 24 K 0-15 2 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 5km 0:32:28 10.16 [km/h] 09:54 [min/km]
84 169 MANIA BARBARA K 25 K 30-39 7 BORĘTY 5km 0:32:34 10.13 [km/h] 09:55 [min/km]
85 162 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 60 M 50-59 11 MALBORK 5km 0:32:39 10.11 [km/h] 09:56 [min/km]
86 4 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 61 M 60-69 5 BĄDKI 5km 0:32:48 10.06 [km/h] 09:58 [min/km]
87 123 PAWĘSKA DAMIAN M 62 M 30-39 19 NOWY STAW 5km 0:32:50 10.05 [km/h] 09:58 [min/km]
88 87 ROJEWSKA IWONA K 26 K 40-49 8 MALBORK 5km 0:32:59 10.01 [km/h] 09:00 [min/km]
89 6 WORON ALEKSANDRA K 27 K 50-59 4 MALBORK LEIER POLSKA SA 5km 0:33:11 9.94 [km/h] 09:02 [min/km]
90 3 BRODZIK MARTYNA K 28 K 30-39 8 LISEWO MALBORSKIE 5km 0:33:29 9.86 [km/h] 09:05 [min/km]
91 179 KAPLAK MARELNA K 29 K 20-29 6 STARE POLE 5km 0:33:53 9.74 [km/h] 09:10 [min/km]
92 118 HOOG WIOLETA K 30 K 30-39 9 MIŁORADZ 5km 0:33:58 9.72 [km/h] 09:11 [min/km]
93 90 NIERZWICKI KRZYSZTOF M 63 M 30-39 20 STAROGARD GDAŃSKI SAMRUN STG 5km 0:34:02 9.70 [km/h] 09:11 [min/km]
94 109 CICHERSKA PAULINA K 31 K 30-39 10 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 5km 0:34:17 9.63 [km/h] 09:14 [min/km]
95 111 KOWALSKA MARTA K 32 K 40-49 9 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 5km 0:34:17 9.63 [km/h] 09:14 [min/km]
96 64 RYCHŁOWSKA BERNADETA K 33 K 50-59 5 PELPLIN 5km 0:34:21 9.61 [km/h] 09:15 [min/km]
97 69 KASZUBA ZBIGNIEW M 64 M 40-49 9 MIŁORADZ 5km 0:34:26 9.58 [km/h] 09:16 [min/km]
98 37 GRYGLEWSKI KACPER M 65 M 20-29 11 MIŁORADZ 5km 0:35:14 9.37 [km/h] 09:24 [min/km]
99 28 HELAND GRZEGORZ M 66 M 0-15 7 GDAŃSK SP. 48 GDAŃSK 5km 0:35:19 9.34 [km/h] 09:25 [min/km]
100 171 171 RENATA M 67 M 30-39 21 STARE POLE 5km 0:35:20 9.34 [km/h] 09:25 [min/km]
101 42 DULKIEWICZ ALICJA K 34 K 20-29 7 KWIDZYN 5km 0:35:27 9.31 [km/h] 09:27 [min/km]
102 43 BŁASZKÓW PIOTR M 68 M 30-39 22 KWIDZYN 5km 0:35:27 9.31 [km/h] 09:27 [min/km]
103 85 ŁOŚ TADEUSZ M 69 M 60-69 6 KWIDZYN 5km 0:35:33 9.28 [km/h] 09:28 [min/km]
104 30 KRAWCÓW ANDRZEJ M 70 M 50-59 12 NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km 0:35:34 9.28 [km/h] 09:28 [min/km]
105 168 ULATOWSKA WERONIKA K 35 K 20-29 8 MALBORK 5km 0:35:39 9.26 [km/h] 09:29 [min/km]
106 159 PROKOP MARIUSZ M 71 M 40-49 10 ELBLĄG PROKOPKI 5km 0:36:42 8.99 [km/h] 09:40 [min/km]
107 140 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 72 M 50-59 13 ELBLĄG 5km 0:36:43 8.99 [km/h] 09:41 [min/km]
108 157 ZAKRZEWSKA ANNA K 36 K 50-59 6 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:37:06 8.89 [km/h] 09:45 [min/km]
109 66 MOKWIŃSKI CZESŁAW M 73 M 60-69 7 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:37:30 8.80 [km/h] 09:49 [min/km]
110 136 JANCZYNSKA MARIA K 37 K 60-69 2 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 5km 0:37:55 8.70 [km/h] 09:54 [min/km]
111 32 JAROS PIOTR M 74 M 60-69 8 LUBIESZEWO 5km 0:38:13 8.63 [km/h] 09:57 [min/km]
112 166 DOMINIECKA ADRIANA K 38 K 40-49 10 CISY KIJOWYFOLK 5km 0:38:22 8.60 [km/h] 09:59 [min/km]
113 167 LEBIEDZIUK MARTA K 39 K 40-49 11 MALBORK 5km 0:38:22 8.60 [km/h] 09:59 [min/km]
114 145 DOMINIECKI KRZYSZOF M 75 M 40-49 11 LISY KIJOWY FOLK 5km 0:38:23 8.60 [km/h] 09:59 [min/km]
115 130 HOOK JULIA K 40 K 0-15 3 MIŁORADZ 5km 0:38:29 8.58 [km/h] 09:00 [min/km]
116 23 LENKIEWICZ ALEKSANDRA K 41 K 20-29 9 MĄTOWY WIELKIE 5km 0:38:44 8.52 [km/h] 09:03 [min/km]
117 161 MAJEWSKI DAWID M 76 M 16-19 3 ELBLĄG 5km 0:39:22 8.38 [km/h] 09:09 [min/km]
118 8 CELIOWSKA-NIETRZEBKA ANNA K 42 K 30-39 11 MIŁORADZ 5km 0:39:27 8.37 [km/h] 09:10 [min/km]
119 16 KORALEWSKA IRENA K 43 K 50-59 7 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:39:38 8.33 [km/h] 09:12 [min/km]
120 126 OCZKOWSKA ANNA K 44 K 40-49 12 MALBORK 5km 0:39:59 8.25 [km/h] 09:16 [min/km]
121 158 PROKOP ANNA K 45 K 40-49 13 ELBLĄG PROKOPKI 5km 0:40:02 8.24 [km/h] 09:17 [min/km]
122 160 MAJEWSKA AGNIESZKA K 46 K 30-39 12 ELBLĄG 5km 0:40:03 8.24 [km/h] 09:17 [min/km]
123 62 KÜCHLER MAŁGORZATA K 47 K 40-49 14 GDYNIA 5km 0:41:16 8.00 [km/h] 09:30 [min/km]
124 104 GÓRNIAK JAROSŁAW M 77 M 30-39 23 GDYNIA 5km 0:41:16 8.00 [km/h] 09:30 [min/km]
125 91 MASZKA ILONA K 48 K 30-39 13 STAROGARD GDAŃSKI SAMRUN STG 5km 0:44:13 7.46 [km/h] 09:02 [min/km]
126 89 MASZKA MAGDALENA K 49 K 20-29 10 STAROGARD GDAŃSKI SAMRUN STG 5km 0:44:13 7.46 [km/h] 09:02 [min/km]
127 102 SOWA RENATA K 50 K 40-49 15 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:44:16 7.45 [km/h] 09:03 [min/km]
128 129 MODRZEJEWSKA ANNA K 51 K 30-39 14 MIŁORADZ ŻÓŁWIKERSI 5km 0:44:17 7.45 [km/h] 09:03 [min/km]
129 17 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 52 K 50-59 8 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 5km 0:44:18 7.45 [km/h] 09:03 [min/km]
- 38 CZYSZEJUK IZABELA K - K 30-39 - PASŁĘK 5km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]

NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 40 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 1 M 30-49 1 LASOWICE WIELKIE 5km NW 0:38:14 8.63 [km/h] 09:57 [min/km]
2 10 GIERSZEWSKI ARKADIUSZ M 2 M 30-49 2 CHOJNICE 5km NW 0:38:22 8.60 [km/h] 09:59 [min/km]
3 135 SZPILMAN KATARZYNA K 1 K 50-69 1 GDYNIA ELITE TEAM 5km NW 0:39:47 8.29 [km/h] 09:14 [min/km]
4 117 BŁĄDEK RAFAŁ M 3 M 30-49 3 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM 5km NW 0:39:49 8.29 [km/h] 09:14 [min/km]
5 56 KULIG HENRYK M 4 M 50-69 1 ELBLAG 5km NW 0:39:59 8.25 [km/h] 09:16 [min/km]
6 44 STAŃCZAK EDWARD M 5 M 50-69 2 MALBORK 5km NW 0:40:03 8.24 [km/h] 09:17 [min/km]
7 59 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 6 M 70+ 1 ELBLĄG K.S.ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE 5km NW 0:40:05 8.23 [km/h] 09:17 [min/km]
8 112 TELEGA MAŁGORZATA K 2 K 30-49 1 KWIDZYN 5km NW 0:40:06 8.23 [km/h] 09:17 [min/km]
9 121 PANEK ANETA K 3 K 30-49 2 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:40:20 8.18 [km/h] 09:20 [min/km]
10 134 RESEMAN SYLWIA K 4 K 50-69 2 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:41:27 7.96 [km/h] 09:32 [min/km]
11 155 WAWRZYNIAK ANNA K 5 K 30-49 3 GDYNIA 5km NW 0:41:52 7.88 [km/h] 09:37 [min/km]
12 25 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 7 M 50-69 3 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:42:02 7.85 [km/h] 09:39 [min/km]
13 12 BIAŁK ROMAN M 8 M 50-69 4 GDAŃSK 5km NW 0:42:06 7.84 [km/h] 09:39 [min/km]
14 61 MAZURKIEWICZ ANTONI M 9 M 50-69 5 RYJEWO 5km NW 0:42:33 7.76 [km/h] 09:44 [min/km]
15 19 HALIK-LEWANDOWSKA JADWIGA K 6 K 50-69 3 KWIDZYN 5km NW 0:42:39 7.74 [km/h] 09:45 [min/km]
16 18 LEWANDOWSKI ROMAN M 10 M 50-69 6 KWIDZYN 5km NW 0:43:33 7.58 [km/h] 09:55 [min/km]
17 110 KOWALSKI TOMASZ M 11 M 30-49 4 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 5km NW 0:44:04 7.49 [km/h] 09:01 [min/km]
18 71 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 7 K 30-49 4 SOPOT 5km NW 0:44:32 7.41 [km/h] 09:06 [min/km]
19 45 STAŃCZAK KAROLINA K 8 K 0-29 1 MALBORK 5km NW 0:45:36 7.24 [km/h] 09:17 [min/km]
20 55 KULIG BOŻENA K 9 K 50-69 4 ELBLAG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZKIJE 5km NW 0:45:41 7.22 [km/h] 09:18 [min/km]
21 54 ROKOSZ ROBERT M 12 M 30-49 5 GŁOWNO STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:45:43 7.22 [km/h] 09:19 [min/km]
22 133 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 10 K 30-49 5 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:45:43 7.22 [km/h] 09:19 [min/km]
23 2 PRYMAK ANNA K 11 K 30-49 6 MĄTOWY MAŁE 5km NW 0:46:46 7.06 [km/h] 09:30 [min/km]
24 108 PAWĘSKA AGATA K 12 K 0-29 2 NOWY STAW PACKMAN TEAM 5km NW 0:46:55 7.03 [km/h] 09:32 [min/km]
25 15 KRAWCZYK MONIKA K 13 K 30-49 7 MALBORK 5km NW 0:47:00 7.02 [km/h] 09:33 [min/km]
26 38 CZYSZEJUK IZABELA K 14 K 30-49 8 PASŁĘK 5km NW 0:47:02 7.02 [km/h] 09:33 [min/km]
27 47 ZANDER ELŻBIETA K 15 K 50-69 5 TCZEW 5km NW 0:47:04 7.01 [km/h] 09:33 [min/km]
28 119 STYK EDWARD M 13 M 50-69 7 GDYNIA 5km NW 0:47:05 7.01 [km/h] 09:34 [min/km]
29 29 WIERZBICKA HANNA K 16 K 30-49 9 MALBORK 5km NW 0:47:06 7.01 [km/h] 09:34 [min/km]
30 49 ZIĘBAKOWSKA ELŻBIETA K 17 K 50-69 6 TCZEW 5km NW 0:47:15 6.98 [km/h] 09:35 [min/km]
31 115 OWSIANKA RYSZARD M 14 M 30-49 6 KOŃCZEWICE 5km NW 0:47:44 6.91 [km/h] 09:41 [min/km]
32 52 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 18 K 50-69 7 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5km NW 0:49:28 6.67 [km/h] 09:00 [min/km]
33 60 CHABOWSKA GRAŻYNA K 19 K 50-69 8 SZTUM SZTUM BIEGA 5km NW 0:49:31 6.66 [km/h] 09:00 [min/km]
34 26 KUSIAK MARIA K 20 K 50-69 9 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:50:09 6.58 [km/h] 09:07 [min/km]
35 141 TARAPATA-SKWIOT EDYTA K 21 K 30-49 10 GDAŃSK TAKA RYBA / TUMBOTEAM 5km NW 0:50:53 6.49 [km/h] 09:15 [min/km]
36 152 JABOŃSKI MIROSŁAW M 15 M 50-69 8 MALBORK PERON WR 5 5km NW 0:51:32 6.40 [km/h] 09:22 [min/km]
37 122 GOMÓŁKA MARIA K 22 K 70+ 1 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:56:29 5.84 [km/h] 09:16 [min/km]
38 46 KULCZYCKI JAN M 16 M 50-69 9 GDAŃSK 5km NW 0:59:25 5.55 [km/h] 09:48 [min/km]
39 116 OWSIANKA KRZYSZTOF M 17 M 0-29 1 KOŃCZEWICE 5km NW 0:59:26 5.55 [km/h] 09:48 [min/km]
40 13 ŚWISŁOCKA EWA K 23 K 50-69 10 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:59:26 5.55 [km/h] 09:48 [min/km]
41 170 MAZUR RENATA K 24 K 30-49 11 WROCŁAW 5km NW 0:59:59 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 148 WAJLANDT GRAŻYNA K - K 50-69 - MALBORK KIJOWY FOLK 5km NW 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 153 HETKA KATARZYNA K - K 50-69 - MALBORK KIJOWY FOLK 5km NW 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ