Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Gmina Bolków | Kategoria Samorządowców (tylko bieg 2km) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marzec Zbigniew | Ząbkowice Śląskie | Polska | 2 km | Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein | NIE | NIE | opłacono |
2 | Kasenberg Edmund | Wrocław | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
3 | Jastrzębska Agnieszka | Wrocław | Polska | 10 km | WKB Piast Wrocław | NIE | NIE | |
4 | Piszczek Ryszard | Wrocław | Polska | 10 km | WKB Piast Wrocław | NIE | NIE | |
5 | Cyrankowski Damian | Wołów | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
6 | Cyrankowska Paulina Cyrankowska | Wołów | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
7 | gizinski stefan | wołów | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
8 | Niemiec-Klimek Joanna | Wolbromek | Polska | 2 km | UM Bolków | TAK | TAK | |
9 | Klimek Bartosz | Wolbromek | Polska | 10 km | Bolków Biega | TAK | NIE | |
10 | Suchojad Alicja | Wolbromek | Polska | 2 km | Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego | TAK | NIE | opłacono |
11 | Kurzeja Jaromir | Wojcieszów | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
12 | Dłuska Katarzyna | Wojcieszów | Polska | 2 km | UM Wojcieszów | NIE | TAK | opłacono |
13 | Brymerska Paulina | Wierzchosławice | Polska | 2 km | TAK | TAK | ||
14 | Stanek Michał | Wierzchosławice | Polska | 2 km | TAK | TAK | opłacono | |
15 | Kaczor Jan | Wałbrzych | Polska | 10 km | NIE | NIE | ||
16 | Smużny Łukasz | Wałbrzych | Polska | 2 km | Predators Wałbrzych | NIE | NIE | opłacono |
17 | Mączka Mateusz | Wałbrzych | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
18 | Żak Marika | Wałbrzych | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
19 | Otok Sylwia | Wałbrzych | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
20 | Holly Piotr | Wałbrzych | Polska | 10 km | NIE | NIE | ||
21 | Mączka Janina | Wałbrzych | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
22 | Drzewiecka Sylwia | Wałbrzych | Polska | 2 km | Kat Cross Wałbrzych | NIE | NIE | opłacono |
23 | Pypeć Dariusz | Wałbrzych | Polska | 10 km | Kat Cross Wałbrzych | NIE | NIE | opłacono |
24 | Nastawska Bogumiła | Wałbrzych | Polska | 2 km | Poniatów biega!!! | NIE | NIE | opłacono |
25 | Karpiński Łukasz | Wałbrzych | Polska | 10 km | Biegaj - Zapobiegaj | NIE | NIE | opłacono |
26 | Kubiszyn Paweł | Wałbrzych | Polska | 10 km | Pomidorowa Alternatywa | NIE | NIE | |
27 | Majewski Sebastian | Wałbrzych | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
28 | DRZEWIECKI MARCIN | WALBRZYCH | Polska | 10 km | Kat Cross Wałbrzych | NIE | NIE | opłacono |
29 | Mączka Bolesław | Świętoszów | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
30 | Mączka Małgorzata | Świętoszów | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
31 | Szarzyńska Paulina | Świebodzice | Polska | 10 km | BZ TRAINING SYSTEM | NIE | NIE | |
32 | Radwan Krzysztof | Świebodzice | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
33 | Kowalska Anna | Świebodzice | Polska | 2 km | Szkoła Podstawowa im. II Armii WP , Bolków | NIE | NIE | opłacono |
34 | Różański Dariusz | Świebodzice | Polska | 10 km | NIE | NIE | ||
35 | Rogowski Michał | Świdnica | Polska | 2 km | NIE | NIE | ||
36 | ZAPAŁA BOGDAN | Sulechów | Polska | 10 km | Oki team Sulechów | NIE | NIE | |
37 | Gawlik Damian Gawlik | Strzegom | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
38 | Róg Anna | Skała | Polska | 2 km | Rada Powiatu w Jaworze | NIE | TAK | opłacono |
39 | Farnholtz Paweł | Roztoka | Polska | 10 km | Grupa Biegowa "Bez Granic " | NIE | NIE | opłacono |
40 | Cepielik Wojciech | Pustelnik | Polska | 10 km | Aktywna Gmina Marciszów | NIE | NIE | |
41 | Kamiński Marcin | Pogwizdów | Polska | 10 km | NIE | NIE | ||
42 | Waligóra Joanna | Pogwizdów | Polska | 2 km | NIE | NIE | ||
43 | Bącal Katarzyna | Pogwizdów | Polska | 2 km | KGW Pogwizdów | NIE | NIE | opłacono |
44 | Bącal Teresa | Pogwizdów | Polska | 2 km | KGW Pogwizdów | NIE | NIE | opłacono |
45 | Machna Danuta | Pogwizdów | Polska | 2 km | KGW Pogwizdów | NIE | NIE | opłacono |
46 | Diduszko Anna | Pogwizdów | Polska | 2 km | KGW Pogwizdów | NIE | NIE | opłacono |
47 | Drżał Daniel | Piotrowice | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
48 | Konieczna Agnieszka | Nowe Kozuby | Polska | 10 km | NIE | NIE | ||
49 | Kucab Grzegorz | Mysłów | Polska | 2 km | UM Bolków | TAK | TAK | opłacono |
50 | Kucab Justyna | Mysłów | Polska | 2 km | TAK | TAK | opłacono | |
51 | Iwuć Łukasz | Msłów | Polska | 2 km | TAK | TAK | opłacono | |
52 | Serwadczak Piotr | Michałowice | Polska | 10 km | P+E | NIE | NIE | |
53 | Krawczyk Katarzyna | Męcinka | Polska | 10 km | JKS Salamandra | NIE | TAK | opłacono |
54 | Jabłoński Andrzej | Męcinka | Polska | 10 km | Ks Active Uran | NIE | NIE | opłacono |
55 | Sitek Tadeusz | Marciszów | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
56 | Kuchnia Rafał Kuchnia | Marciszów | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
57 | Kuchnia ELżbieta | MARCISZÓW | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
58 | Konopka Marta | Marciszów | Polska | 2 km | Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie | NIE | NIE | opłacono |
59 | Glos Lucyna | Łozina | Polska | 2 km | NIE | NIE | ||
60 | Znamirowska Marzenna | Lwówek Śląski | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
61 | Znamirowski Piotr | Lwówek Śląski | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
62 | Staszczak Łukasz | Lubań | Polska | 10 km | TRI TEAM Lubań | NIE | NIE | |
63 | Staszczak Małgorzata | Lubań | Polska | 10 km | TRI TEAM Lubań | NIE | NIE | |
64 | Pełka Grzegorz | Lipa | Polska | 2 km | Lzs Lipa | TAK | NIE | opłacono |
65 | Filipiak Sebastian | Lipa | Polska | 10 km | LZS Lipa | TAK | NIE | opłacono |
66 | Koń Aleksandra | Lipa | Polska | 10 km | Lzs Lipa | TAK | NIE | opłacono |
67 | Natkaniec Grażyna | Lipa | Polska | 10 km | LZS Lipa | TAK | NIE | opłacono |
68 | Sitek Anna | Lipa | Polska | 2 km | LZS LIPA | TAK | TAK | opłacono |
69 | Sitek Wojtek | Lipa | Polska | 2 km | Lzs Lipa | TAK | TAK | opłacono |
70 | Buczyński Tomasz | Lipa | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
71 | Wałkiewicz Paweł | Leszno | Polska | 2 km | MGOPS Gostyń | NIE | TAK | opłacono |
72 | Rakoczy Justyna | Legnica | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
73 | Michalik Rafał | Legnica | Polska | 2 km | NIE | NIE | ||
74 | Tokarczyk Mariusz | Legnica | Polska | 10 km | NIE | NIE | ||
75 | Oskulski Robert | Kowary | Polska | 10 km | Kowary biegają | NIE | NIE | opłacono |
76 | Cichocka Katarzyna | Kłaczyna | Polska | 2 km | NIE | TAK | ||
77 | Swatowski Tomasz | Kąty Wrocławskie | Polska | 2 km | Klub Biegacza Kąty Wrocławskie | NIE | NIE | opłacono |
78 | Chyrzyński Marcin | Kąty Wrocławskie | Polska | 2 km | NIE | TAK | opłacono | |
79 | Pomarańska Justyna | Karpacz | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
80 | Pleśniarski Zbigniew | Karpacz | Polska | 10 km | Klub Sportowy Grań w Karpaczu | NIE | NIE | opłacono |
81 | Cukier Andrzej | KAMIENNA GÓRA | Polska | 10 km | Kamienna Góra Biega | NIE | NIE | |
82 | Karwacki Maciej | Kamienna Góra | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
83 | Baranowska Marlena | Kaczorów | Polska | 2 km | TAK | TAK | opłacono | |
84 | Gawron Paweł Gawron | Jelenia Góra | Polska | 10 km | WEPA PIECHOWICE | NIE | NIE | opłacono |
85 | Lewaszkiewicz Remigiusz Lewaszkiewicz | Jelenia Góra | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
86 | Kacprzyk Mariusz Kacprzyk | Jedlina-Zdrój | Polska | 10 km | Biegaj w Jedlinie | NIE | NIE | opłacono |
87 | Kucharzyk Aneta | Jawor | Polska | 2 km | Starosta powiatu jaworskiego | NIE | TAK | opłacono |
88 | Czarnecki Michał | Jawor | Polska | 2 km | Rada Powiatu w Jaworze | NIE | TAK | opłacono |
89 | Greniuch Anna | Jawor | Polska | 10 km | NIE | NIE | ||
90 | Domaradzki Piotr | JAWOR | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
91 | Olszowa Anetta | Jawor | Polska | 2 km | NIE | NIE | ||
92 | Wolak Izabela | Jawor | Polska | 10 km | JKS Salamandra | NIE | NIE | opłacono |
93 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 10 km | JKS Salamandra | NIE | NIE | opłacono |
94 | ŁACIUK ADAM | JAROSZÓW | Polska | 2 km | Muzeum Zamek Bolków | TAK | TAK | opłacono |
95 | Szemberska Agata | Gorzanowice | Polska | 2 km | TAK | TAK | opłacono | |
96 | SŁOMKA MAGDA | Głogów | Polska | 10 km | NIE | NIE | ||
97 | Gawron-ramadan Joanna | Dziwiszow | Polska | 10 km | WEPA PIECHOWICE | NIE | NIE | opłacono |
98 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | 2 km | Ks Active Uran | NIE | TAK | opłacono |
99 | Strzelczyk Edyta | Brzeg | Polska | 10 km | P+E | NIE | NIE | |
100 | Żmijan Artur | Bolków | Polska | 10 km | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 12149