Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chodera Piotr | Sośno | Polska | Start | BBMLW | opłacono on-line |
2 | Starszak Marcin | Osiek nad Notecią | Polska | Start | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | opłacono on-line |
3 | Seydak Maciej | Debrzno | Polska | Start | opłacono on-line | |
4 | Hoffman Aleksander | Jastrowie | Polska | Start | PRECON POLSKA | opłacono on-line |
5 | Brączyk Krzysztof | Więcbork | Polska | Start | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
6 | Brączyk Ewa | Więcbork | Polska | Start | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
7 | Szmidt Artur | Więcbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
8 | Węgrzyn Paweł | Więcbork | Polska | Start | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
9 | Kulesza Iwona | Debrzno | Polska | Start | opłacono on-line | |
10 | Sprenger Daniel | Człuchów | Polska | Start | Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny | opłacono on-line |
11 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Start | Atlas Running Team | opłacono on-line |
12 | Wyrobek Monika | Więcbork | Polska | Start | opłacono | |
13 | Dąbek Barbara | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
14 | Marczewska Małgorzata | CZŁUCHÓW | Polska | Start | JW 3775 | opłacono on-line |
15 | Jeszka Dariusz | Powałki | Polska | Start | opłacono on-line | |
16 | Jeszka Adrianna | Chojnice | Polska | Start | opłacono on-line | |
17 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | Start | MKL Szczecinek | opłacono on-line |
18 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | Start | LKB im. Braci Petk Lębork | opłacono on-line |
19 | Rychter Krystian | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start | opłacono on-line | |
20 | Hass Artur | Piła | Polska | Start | E-FIZJO TEAM | opłacono on-line |
21 | Hass Anita | Piła | Polska | Start | E-FIZJO TEAM | opłacono on-line |
22 | Dorosz Grzegorz | Konstantowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
23 | Binger Mateusz | Kamień Krajeński | Polska | Start | opłacono on-line | |
24 | Sobczak Damian | Szubin | Polska | Start | opłacono on-line | |
25 | Maik Daria Maik | Mrocza | Polska | Start | Luks START Nakło | opłacono on-line |
26 | Chabowski Piotr | Piła | Polska | Start | Helloween | opłacono on-line |
27 | Fąs Bartosz | Łobżenica | Polska | Start | LZS Jedność Łobżenica | opłacono on-line |
28 | Pawłowska Marlena | Człuchów | Polska | Start | opłacono on-line | |
29 | Kralski Krzysztof | Piła | Polska | Start | Rozbiegany Dzik | opłacono on-line |
30 | Mączyński Dominik | Piła | Polska | Start | E-FIZJO TEAM | opłacono on-line |
31 | Trzósło Sylwester | Więcbork | Polska | Start | MGLKS GROM Więcbork | opłacono on-line |
32 | Miraszewska Marta | Mgoszcz | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
33 | Seydak Jolanta | Wielowicz | Polska | Start | opłacono on-line | |
34 | Wiśniewski Zbigniew | Chojnice | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono |
35 | Skiera Kazimierz | Łobżenica | Polska | Start | opłacono on-line | |
36 | WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI | Barcin | Polska | Start | #ślimaki | opłacono on-line |
37 | Małkińska-Bięga Dorota | Bydgoszcz | Polska | Start | opłacono on-line | |
38 | BĄKOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | Polska | Start | opłacono on-line | |
39 | Sankiewicz Karolina | Wąbrzeźno | Polska | Start | BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM | opłacono on-line |
40 | Chudzik Piotr | Łobżenica | Polska | Start | LZS Jedność Łobżenica | opłacono on-line |
41 | waszak ireneusz | więcbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
42 | Garsztka Marek | Rogalin | Polska | Start | opłacono on-line | |
43 | Wiśniewski Adam | Chojnice | Polska | Start | opłacono on-line | |
44 | Stryszyk Izabela | Ludwikowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
45 | Magusiak-Lewandowska Agnieszka | Bydgoszcza | Polska | Start | opłacono on-line | |
46 | zakościelny krzysztof | więcbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
47 | Pikulik Jarosław | TRZEBOŃ | Polska | Start | LZS Jedność Łobżenica | opłacono on-line |
48 | Barton Krystyna | Przechlewo | Polska | Start | Tripaka Przechlewo | opłacono on-line |
49 | Krassowski Sławomir | Człuchów | Polska | Start | opłacono on-line | |
50 | Łożyński Jacek | Chojnice | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
51 | Osowski Michał | Chojnice | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
52 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | Start | opłacono on-line | |
53 | Zabrocki Adam | Bydgoszcz | Polska | Start | opłacono on-line | |
54 | Danielak Marek | Człuchów | Polska | Start | opłacono on-line | |
55 | Markowska Karolina | Człuchów | Polska | Start | Żółwie Człuchów | opłacono on-line |
56 | Hinc Waldemar | Przechlewo | Polska | Start | Zacisze Przechlewo | opłacono on-line |
57 | Zdrojewski Mirosław | Łabiszyn | Polska | Start | opłacono on-line | |
58 | Mól Rafał Mól | Chojnice | Polska | Start | opłacono on-line | |
59 | Górnowicz Piotr | WITUNIA | Polska | Start | opłacono on-line | |
60 | Chlasta Rafał | Chojnice | Polska | Start | Tri-Tur Chojnice | opłacono on-line |
61 | Melnyk Piotr | Człuchów | Polska | Start | Żółwie Człuchów | opłacono on-line |
62 | Matczak Monika | Stare Gronowo | Polska | Start | Żółwie Człuchów | opłacono on-line |
63 | Szwankowski Hubert | Chojnice | Polska | Start | FLORIAN CHOJNICE | opłacono on-line |
64 | Wielgus Grzegorz | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
65 | Wielgus Jacek | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
66 | Żmich Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Start | Bydgoszcz | opłacono on-line |
67 | Mejgier Karol Mejgier | Więcbork | Polska | Start | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
68 | MANKIEWICZ Piotr | Chojniczki | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
69 | Wojtas Marek | Tuchola | Polska | Start | Tucholanka Tuchola | opłacono on-line |
70 | Skwierawski Wiesław | Ostrowite | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
71 | Ankudowicz Damian | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
72 | Czarnecka Małgorzata | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
73 | Czarnecki Mirosław | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
74 | Sarnowski Janusz | złotów | Polska | Start | Lill-Sport | opłacono on-line |
75 | Hławniak Zbigniew | Bydgoszccz | Polska | Start | opłacono on-line | |
76 | Nita Katarzyna | Piecewo | Polska | Start | Village punk run | opłacono on-line |
77 | Nita Wiesław | Piecewo | Polska | Start | Village punk run | opłacono on-line |
78 | Klatecki Adam | Pruszcz | Polska | Start | opłacono on-line | |
79 | Wojtasik Sławomir | Runowo Krajeńskie | Polska | Start | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
80 | Kogut Mirosław | Suchorączek | Polska | Start | opłacono on-line | |
81 | Dudziak Michał | BYDGOSZCZ | Polska | Start | CPR Bydgoszcz | opłacono on-line |
82 | NARLOCH WOJCIECH | Pawłówko | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
83 | Paradowski Bartosz | Janikowo | Polska | Start | Szybkie Rysie Team | opłacono on-line |
84 | Zielnik Daniel | Człuchów | Polska | Start | opłacono on-line | |
85 | Stawicka Ewelina | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
86 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
87 | Frąckowski Sławomir | Mąkowarsko/Warszawa | Polska | Start | opłacono on-line | |
88 | Werner Krzysztof | Chojnice | Polska | Start | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
89 | Pilarska Karolina | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
90 | Osuch Kamila | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
91 | Płatek Małgorzata | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
92 | Kachniarz Barbara | Chrusty | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
93 | Pilecka Katarzyna Pilecka | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
94 | Daniszewski Marcin | Drzonowo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
95 | Borowski Radosław Borowski | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start | MLKS Krajna Sępólno | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11782