XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chodera Piotr Sośno Start BBMLW opłacono on-line
2 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Start Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
3 Seydak Maciej Debrzno Start opłacono on-line
4 Hoffman Aleksander Jastrowie Start PRECON POLSKA opłacono on-line
5 Wiśniewski Artur Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
6 Brączyk Krzysztof Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
7 Brączyk Ewa Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
8 Szmidt Artur Więcbork Start opłacono on-line
9 Węgrzyn Paweł Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
10 Kulesza Iwona Debrzno Start opłacono on-line
11 Kozioł Rafał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
12 Sprenger Daniel Człuchów Start Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny opłacono on-line
13 Malek Andrzej Koscierzyna Start Atlas Running Team opłacono on-line
14 Wyrobek Monika Więcbork Start opłacono
15 Dąbek Barbara Gdańsk Start opłacono on-line
16 Marczewska Małgorzata CZŁUCHÓW Start JW 3775 opłacono on-line
17 Winiecka Paulina Sępólno Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
18 Jeszka Dariusz Powałki Start opłacono on-line
19 Jeszka Adrianna Chojnice Start opłacono on-line
20 Janke Damian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
21 Wirkus Antonina Szczecinek Start MKL Szczecinek opłacono on-line
22 Wirkus Łukasz Lipnica Start LKB im. Braci Petk Lębork opłacono on-line
23 Rychter Krystian Sępólno Krajeńskie Start opłacono on-line
24 Smolarz Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
25 Hass Artur Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
26 Hass Anita Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
27 Maziarz Grzegorz Sępólno krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
28 Dorosz Grzegorz Konstantowo Start opłacono on-line
29 Kaczmarek Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
30 Binger Mateusz Kamień Krajeński Start opłacono on-line
31 Sobczak Damian Szubin Start opłacono on-line
32 Maik Daria Maik Mrocza Start Luks START Nakło opłacono on-line
33 Chabowski Piotr Piła Start Helloween opłacono on-line
34 Fąs Bartosz Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
35 Pawłowska Marlena Człuchów Start opłacono on-line
36 Kralski Krzysztof Piła Start Rozbiegany Dzik opłacono on-line
37 Mączyński Dominik Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
38 Trzósło Sylwester Więcbork Start MGLKS GROM Więcbork opłacono on-line
39 Miraszewska Marta Mgoszcz Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
40 Seydak Jolanta Wielowicz Start opłacono on-line
41 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Start Florian Chojnice opłacono
42 Skiera Kazimierz Łobżenica Start opłacono on-line
43 WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI Barcin Start #ślimaki opłacono on-line
44 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start opłacono on-line
45 BĄKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ Start opłacono on-line
46 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Start BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM opłacono on-line
47 Chudzik Piotr Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
48 waszak ireneusz więcbork Start opłacono on-line
49 Garsztka Marek Rogalin Start opłacono on-line
50 Wiśniewski Adam Chojnice Start opłacono on-line
51 Bratz Katarzyna Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
52 Stryszyk Izabela Ludwikowo Start opłacono on-line
53 Magusiak-Lewandowska Agnieszka Bydgoszcza Start opłacono on-line
54 zakościelny krzysztof więcbork Start opłacono on-line
55 Pikulik Jarosław TRZEBOŃ Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
56 Barton Krystyna Przechlewo Start Tripaka Przechlewo opłacono on-line
57 Krassowski Sławomir Człuchów Start opłacono on-line
58 Łożyński Jacek Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
59 Kozłowska Dagmara Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
60 Kaleśników Ryszard Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
61 Szumotalska Małgorzata Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
62 Łaszczyk Michał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
63 Osowski Michał Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
64 Krygowski Tomasz Tuchola Start opłacono on-line
65 Baranowska Joanna Sępólno Karj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
66 Zabrocki Adam Bydgoszcz Start opłacono on-line
67 Wysocki Piotr Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
68 Danielak Marek Człuchów Start opłacono on-line
69 Frąckowiak Marek Nakło nad Notecią Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie NKB opłacono on-line
70 Markowska Karolina Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
71 Hinc Waldemar Przechlewo Start Zacisze Przechlewo opłacono on-line
72 Zdrojewski Mirosław Łabiszyn Start opłacono on-line
73 Mól Rafał Mól Chojnice Start opłacono on-line
74 Górnowicz Piotr WITUNIA Start opłacono on-line
75 Chlasta Rafał Chojnice Start Tri-Tur Chojnice opłacono on-line
76 Melnyk Piotr Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
77 Matczak Monika Stare Gronowo Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
78 Kabat Joanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
79 Kabat Jakub Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
80 Szwankowski Hubert Chojnice Start FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
81 Wielgus Grzegorz Złotów Start opłacono on-line
82 Wielgus Jacek Złotów Start opłacono on-line
83 Żmich Tomasz Bydgoszcz Start Bydgoszcz opłacono on-line
84 Binkowska Ewelina Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
85 Mejgier Karol Mejgier Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
86 Gerth Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
87 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Start Florian Chojnice opłacono on-line
88 Wojtas Marek Tuchola Start Tucholanka Tuchola opłacono on-line
89 Skwierawski Wiesław Ostrowite Start Florian Chojnice opłacono on-line
90 Ankudowicz Damian Złotów Start opłacono on-line
91 Czarnecka Małgorzata Złotów Start opłacono on-line
92 Czarnecki Mirosław Złotów Start opłacono on-line
93 Sarnowski Janusz złotów Start Lill-Sport opłacono on-line
94 Hławniak Zbigniew Bydgoszccz Start opłacono on-line
95 Nita Katarzyna Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
96 Nita Wiesław Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
97 Klatecki Adam Pruszcz Start opłacono on-line
98 Wojtasik Sławomir Runowo Krajeńskie Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
99 Lida Robert Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
100 Wieczorek Marzanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line


Wyświetleń: 8535

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ