XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żmich Tomasz Bydgoszcz Start Bydgoszcz opłacono on-line
2 Zielnik Daniel Człuchów Start opłacono on-line
3 Zdrojewski Mirosław Łabiszyn Start opłacono on-line
4 zakościelny krzysztof więcbork Start opłacono on-line
5 Zabrocki Adam Bydgoszcz Start opłacono on-line
6 WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI Barcin Start #ślimaki opłacono on-line
7 Wysocki Piotr Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
8 Wyrobek Monika Więcbork Start opłacono
9 Wojtasik Sławomir Runowo Krajeńskie Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
10 Wojtas Marek Tuchola Start Tucholanka Tuchola opłacono on-line
11 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Start Florian Chojnice opłacono
12 Wiśniewski Artur Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
13 Wiśniewski Adam Chojnice Start opłacono on-line
14 Wirkus Łukasz Lipnica Start LKB im. Braci Petk Lębork opłacono on-line
15 Wirkus Antonina Szczecinek Start MKL Szczecinek opłacono on-line
16 Winiecka Paulina Sępólno Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
17 Wielgus Jacek Złotów Start opłacono on-line
18 Wielgus Grzegorz Złotów Start opłacono on-line
19 Wieczorek Marzanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
20 Wieczorek Krzysztof Sępólno Kraj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
21 Węgrzyn Paweł Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
22 Werner Krzysztof Chojnice Start Totalnie Biegnięci opłacono on-line
23 waszak ireneusz więcbork Start opłacono on-line
24 Twardy Adam Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
25 Trzósło Sylwester Więcbork Start MGLKS GROM Więcbork opłacono on-line
26 Szwankowski Hubert Chojnice Start FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
27 Szumotalska Małgorzata Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
28 Szmidt Artur Więcbork Start opłacono on-line
29 Stryszyk Izabela Ludwikowo Start opłacono on-line
30 Stawicka Ewelina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
31 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Start Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
32 Sprenger Daniel Człuchów Start Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny opłacono on-line
33 Sobczak Damian Szubin Start opłacono on-line
34 Smolarz Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
35 Skwierawski Wiesław Ostrowite Start Florian Chojnice opłacono on-line
36 Skiera Kazimierz Łobżenica Start opłacono on-line
37 Seydak Maciej Debrzno Start opłacono on-line
38 Seydak Jolanta Wielowicz Start opłacono on-line
39 Sarnowski Janusz złotów Start Lill-Sport opłacono on-line
40 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Start BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM opłacono on-line
41 Rychter Krystian Sępólno Krajeńskie Start opłacono on-line
42 Rudnik Jerzy Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
43 Płatek Małgorzata Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
44 Piotrowski Patryk Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
45 Pilecka Katarzyna Pilecka Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
46 Pilarska Karolina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
47 Pikulik Jarosław TRZEBOŃ Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
48 Pawłowska Marlena Człuchów Start opłacono on-line
49 Paradowski Bartosz Janikowo Start Szybkie Rysie Team opłacono on-line
50 Osuch Kamila Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
51 Osowski Michał Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
52 Nita Wiesław Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
53 Nita Katarzyna Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
54 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Start Florian Chojnice opłacono on-line
55 Mól Rafał Mól Chojnice Start opłacono on-line
56 Mosiadz-Smigiel Mariola Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
57 Miraszewska Marta Mgoszcz Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
58 Melnyk Piotr Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
59 Mejgier Karol Mejgier Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
60 Mączyński Dominik Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
61 Maziarz Grzegorz Sępólno krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
62 Matczak Monika Stare Gronowo Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
63 Markowska Karolina Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
64 Marczewska Małgorzata CZŁUCHÓW Start JW 3775 opłacono on-line
65 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Start Florian Chojnice opłacono on-line
66 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start opłacono on-line
67 Malek Andrzej Koscierzyna Start Atlas Running Team opłacono on-line
68 Maik Daria Maik Mrocza Start Luks START Nakło opłacono on-line
69 Magusiak-Lewandowska Agnieszka Bydgoszcza Start opłacono on-line
70 Łożyński Jacek Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
71 Łaszczyk Michał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
72 Lida Robert Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
73 Kulesza Iwona Debrzno Start opłacono on-line
74 Krygowski Tomasz Tuchola Start opłacono on-line
75 Krassowski Sławomir Człuchów Start opłacono on-line
76 Kralski Krzysztof Piła Start Rozbiegany Dzik opłacono on-line
77 Kozłowska Dagmara Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
78 Kozioł Rafał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
79 Kogut Mirosław Suchorączek Start opłacono on-line
80 Klatecki Adam Pruszcz Start opłacono on-line
81 Kannenberg Maciej Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
82 Kaleśników Ryszard Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
83 Kaczmarek Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
84 Kachniarz Barbara Chrusty Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
85 Kabat Joanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
86 Kabat Jakub Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
87 Jeszka Dariusz Powałki Start opłacono on-line
88 Jeszka Adrianna Chojnice Start opłacono on-line
89 Janke Damian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
90 Jakubowska Katarzyna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
91 Hoffman Aleksander Jastrowie Start PRECON POLSKA opłacono on-line
92 Hławniak Zbigniew Bydgoszccz Start opłacono on-line
93 Hinc Waldemar Przechlewo Start Zacisze Przechlewo opłacono on-line
94 Hass Artur Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
95 Hass Anita Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
96 Groskop Grzegorz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
97 Górnowicz Piotr WITUNIA Start opłacono on-line
98 Gerth Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
99 Garsztka Marek Rogalin Start opłacono on-line
100 Frąckowski Sławomir Mąkowarsko/Warszawa Start opłacono on-line


Wyświetleń: 8560

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ