Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jasińska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
2 | Michna Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
3 | Pionke Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
4 | Wąsicki Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Sp 6 Gdańsk | |
5 | Dąbrowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | SP 47 Gdańsk | |
6 | Winiarska Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
7 | Fik Emilia | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | szkola podstawowa nr 6 | |
8 | Nyk Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
9 | Drewniak Oskar | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | SP nr 7 Sopot | |
10 | Rożniata Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
11 | Macuda Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
12 | Kordalski Olivier | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
13 | Zielińska Maria | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku | |
14 | Wysokiński Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
15 | Talmon Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
16 | Pawłowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
17 | Pick Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | SP 12 Gdańsk | |
18 | Jurkowski Ksawery | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Sp 6 Gdańsk | |
19 | Kobeszko Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | SP6 GDAŃSK | |
20 | Łukiański Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
21 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
22 | Bozejko Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku | |
23 | Sokołowski Jeremi | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr. 6 | |
24 | Banach Marianka | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
25 | Sadowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Sp 6 Gdańsk | |
26 | Mentel Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła podstawowa 6 | |
27 | Milczyński Antoni | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
28 | Szumacher Lech | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Sp 6 Gdańsk | |
29 | Stachowiak Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Sp 14 Gdańsk | |
30 | Łodygowska Eliza | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Olimpijczyk | |
31 | Chyła Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | SP 47 Gdańsk | |
32 | Sałkiewicz Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | SP 6 Gdańsk | |
33 | WRAGA OLIWIA | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | SP6 GDAŃSK | |
34 | Kwiatkowska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
35 | Dąbrowski Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
36 | Lewandowska Lena | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Sp 50 Gdańsk | |
37 | Mojżuk Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa 58 | |
38 | Lezny Marian | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkola podstawowa | |
39 | Stokrocki Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
40 | Przybyszewski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Sp 8 | |
41 | Falk Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Sp kowale | |
42 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła podstawowa nr 28 Gdynia | |
43 | Łukaszewska Filip | Rumia | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi | |
44 | Odias Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | SP 12 Gdańsk | |
45 | Kędzierska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Morska Szkoła Podstawowa | |
46 | Szymala Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
47 | Baliński Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Olimpijczyk | |
48 | Witkowska Blanka | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | SP 2 Gdańsk | |
49 | Gondek Lena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
50 | Pitak Sebastian | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | SP nr 1/Pruszcz Biega | |
51 | WIJATYK MARYSIA WIJATYK | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
52 | Schulz Maks | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
53 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
54 | Banacki Wojtek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Olimpijczyk | |
55 | Plata Nela | Borkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
56 | Abraham Oliwia | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
57 | Kwiatkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 18 | |
58 | Dzioba Łukasz | Sopot | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | SP 77 Gdańsk | |
59 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Sp 27 Gdańk | |
60 | Nowakowski Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk | |
61 | Rżysko Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
62 | Kaczkowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
63 | Szewczyk Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
64 | Dambek Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 19 | |
65 | Uzdowska Jessica | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Sp 6 Gdańsk | |
66 | Gabała Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
67 | Baranowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Jaguar Gdańsk |
Wyświetleń: 29556