Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kiszewski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Gdańska Szkoła Lingwista w Gdańsku | |
2 | Grudzińska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
3 | Chodyna Borys | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
4 | Matczak Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 19 | |
5 | Kaszkur Krescencja | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP 12 Gdańsk | |
6 | Filipek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Sp 6 Gdańsk | |
7 | Sulkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
8 | Mylim Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 47 | |
9 | Wierzchowska Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
10 | Klawikowski Przemek | gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Pozytywna Szkoła Podstawowa Gdańsk ul. Azaliowa | |
11 | Wasilewska Michalina | Straszyn | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
12 | Regliński Oskar | Borucino | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
13 | Ślusałek Weronika | Gdynia | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W GDYNI | |
14 | Moritz Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP-47 Gdańsk | |
15 | Ogórek Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP-47 Gdańsk | |
16 | Wąsowicz Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP-47 Gdańsk | |
17 | Batorski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP-47 Gdańsk | |
18 | Malek Kamil | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
19 | TATARCZUK ZBIGNIEW | Kowale | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
20 | Rojek Oliwia | GDAŃSK | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa | |
21 | Krolak Klaudia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkola podstawowa nr86 | |
22 | Gibała Oliwia | gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
23 | Kostecka Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP-47 Gdańsk | |
24 | Kuzmicz Julia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
25 | Hrushenko Stanislav | Gdansk | Ukraina | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
26 | Reptowski Adrian | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa | |
27 | GÓRSKA AMELIA | GDAŃSK | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP-47 Gdańsk | |
28 | Jakubowski Damian | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa | |
29 | Napiorkowski Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa | |
30 | Budzyn Zofia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
31 | Sarosiek Lucyna | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
32 | Grabowski Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
33 | Bieliński Szymon | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
34 | Myslak Gabriel | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
35 | Żyromski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
36 | Kazyaka Szymon | Reda | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
37 | wandtke franciszek | szemud | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
38 | Bulińska CELINA | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP 6 GDAŃSK | |
39 | Jarząb Daria | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
40 | Partyka Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
41 | Mechowska Daria | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP 12 Gdańsk | |
42 | Molfa MILENA | juszkowo | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa | |
43 | Ellert Iga | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SekcjaSport.pl | |
44 | DREWING GRACJAN | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła podstawowa 6 | |
45 | Schulz Olaf | Kowale | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | De la Salle Gdańsk | |
46 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
47 | Stec Ksenia | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk | |
48 | Dombrowski Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
49 | Dombrowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
50 | Sierzanowska Natalia | Rotmanka | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
51 | Słomion Julia | Borkowo | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP Nr 86 Gdańsk | |
52 | Ojczenasz Izabella | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Sp 6 Gdańsk | |
53 | Kozłowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP-47 Gdańsk | |
54 | Bretes Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 86 | |
55 | Żółkiewicz Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP12 Gdańsk | |
56 | Kościk Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP 47 Gdańsk | |
57 | Klósak Róża | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
58 | Borejko Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
59 | Bartoszewicz Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
60 | Kurdziel Kajetan | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP 47 Gdańsk | |
61 | Plewa Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Nr.12 | |
62 | Lachowicz Maciek | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP 47 Gdańsk | |
63 | Makarska Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
64 | Guzicki Przemyslaw | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP 12 Gdańsk | |
65 | Guzicki Radek | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP 12 Gdańsk | |
66 | Rożek Julia Rożek | GDAŃSK | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP-47 Gdańsk | |
67 | Mentel Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła podstawowa 6 | |
68 | Organiak Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP 47 Gdańsk |
Wyświetleń: 29557