Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Słomion Julia Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
2 Słomion Kinga Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
3 Skowronek Amelia Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
4 Skowronek Bartosz Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
5 Szczepkowski Natan Chwaszczyno wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
6 Szczepkowski Nikolas Chwaszczyno wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
7 Jasiulewicz Franio Elbląg wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole nr 17 Elbląg
8 Czerniak Julia Elbląg wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole nr 26 Elbląg
9 Buczyński Damain Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 60 Gdańsk
10 Lademann Jan Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
11 Buczynska Joanna Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych VO2max MTB Team
12 Buczyński Arkadiusz Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych VO2max MTB Team
13 Bronk Piotr Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
14 Krystian Kornelia Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
15 Krystian Marcel Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
16 Wiloch Radoslaw Gdansk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m Thunder Runner -Team
17 Wiloch Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Thunder Runner -Team
18 Bujarski Adam Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
19 Dargacz Nikola Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pikachu
20 Dargacz Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pikachu
21 Bienkowski Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych UKS ŻABIANKA
22 Bienkowski Mateusz Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych UKS ŻABIANKA
23 Kopczyńska Monika Gdansk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
24 Kopczyński Dawid Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych minionki
25 Kraśinski Szymon Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki
26 Markowska Blanka Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
27 Uzdowska Jessica Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
28 Fijołek Iga Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Kucyki Pony
29 Fijołek Szymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Team Spiderman
30 Waleńska Emilia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych 5W
31 Wegnerowski Henryk Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole Leśny Domek
32 Waleński Franciszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych 5W
33 Waleński Stanisław Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych 5W
34 Lewiński Hubert Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
35 Potaszkin Jan Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
36 Frydrychowicz RITA Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych XTrack.com
37 Frydrychowicz FRANEK Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych XTrack.com
38 Rokacz Ignacy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
39 Wydarty Jan Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
40 Petryczko Lena Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pszczółka
41 Petryczko Nina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pszczółka
42 Gałęziowski Przemysław Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 5 Gdańsk
43 Modzelewski Jerzy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
44 Gałęziowska-Modzelewska Jolanta Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
45 Modzelewski Robert Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
46 Jaśkiewicz Łukasz Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m AWFiS Gdańsk
47 Jaśkiewicz Nadia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Wesołe Skrzaty Gdańsk
48 Doliniec Ignacy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
49 Miranowicz Milosz Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Miranowicz Team
50 Miranowicz Marcelina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Miranowicz Team
51 Eron Franciszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
52 Miranowicz Agnieszka Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Miranowicz Team
53 Wenta Tymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
54 Żukwoski Franciszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 43
55 Wenta Hania Wenta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
56 Żukwoski Feliks Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
57 Zienkiewicz Liliana Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole pod Kasztanami
58 Brenk Antonina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 54
59 Bronk Marta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
60 Brenk Jan Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Żłobek nr 216 Gdańsk
61 Rychter Krzysztof Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m Aktywny #GPnS
62 KUŚ MATEUSZ GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
63 Kujawska-Rychter Kinga Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
64 KUŚ PATRYCJA GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
65 Gabała Kacper Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
66 Rychter Maja Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
67 Mikołajczak Lena Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 67 Gdańsk
68 Gabała Kubuś Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
69 Mikołajczak Bruno Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 67 Gdańsk
70 Rychter Marta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Rodzinka na 104
71 Leszczyński Maksymilian Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
72 Leszczyński Nikodem Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
73 Leszczynska-Wiloch Magdalena Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m Thunder Runner -Team
74 Gabała Daria Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
75 Gabała Michał Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
76 Kozań Piotr Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Energia z
77 Gabała Laura Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
78 Manikowska Daria Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
79 dombrzalski bartosz gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
80 Narkiewicz Zofia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa nr 35 Gdańsk
81 Dombrzalska Marcelina gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
82 SOBIERAJ JAN GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
83 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
84 Trzcińska Hanna Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
85 Trzciński Kamil Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
86 Kruk Robert Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
87 Suryn Hanna Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
88 Stąporek Stanisław Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
89 Zieliński Jakub Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
90 Sowiński Borys Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
91 Jagodzińska Alicja Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
92 Jagodziński Tomasz Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
93 Kamiński-Żak Aleksander Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
94 Herzog Natalia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
95 Żak-Gardiol Dorian Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
96 DARNOWSKI-DASCHKE JAN GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
97 Suchorzebska Zofia Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
98 Siedlecki Adam Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
99 Osadowski Leonard Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
100 Siedlecki Tomasz Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych


Wyświetleń: 3261

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ