Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Kędzierski Mieczysław | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
102 | Makarenkov Sergii, | Milanówek | Polska | Bieg specjalny 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
103 | Bobak Natalia | Milanówek | Polska | Nordic Walking 10km | opłacono | |
104 | Basza Grzegorz | Młochów | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
105 | Zieliński Łukasz | Mogielnica | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
106 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
107 | Kuran Piotr | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
108 | Korpus Barbara | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
109 | Bartkiewicz Klaudia | Musuły | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
110 | Bartkiewicz Sara | Musuły | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
111 | Smętkowska Gabriela | Nowa Bukówka | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
112 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
113 | Kulik. Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
114 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
115 | Filipowicz . Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
116 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
117 | Pawiński Rafał | Odrano Wola | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
118 | Stankiewicz Anna | Ojrzanów | Polska | Bieg Główny 10 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
119 | Izraelska Katarzyna | Okuniew | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | opłacono |
120 | Bielawski Leszek | Okuniew | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | opłacono |
121 | Bielawska Elwira | Okuniew | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | opłacono |
122 | Olszewski Jacek | Okuniew | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | opłacono |
123 | Kusio Marcin | Osowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
124 | Kusio Antoni | Osowiec | Polska | Bieg dzieci 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
125 | Majek Mateusz | Osowiec | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
126 | Antos Jakub | Osowiec | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
127 | Kossak Michal | Ozarow mazowiecki | Polska | Bieg specjalny 1000m | Osp Ożarów mazowiecki | |
128 | Piernik Wiola | Piotrkowice | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Skuły | opłacono |
129 | Szczepanik Ewa | Płochocin | Polska | Nordic Walking 10km | opłacono | |
130 | Szczepanik Szymon | Płochocin | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
131 | Szczepanik Oliwia | Płochocin | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
132 | Stępniewski Piotr | Pniewy | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
133 | Konarski Maciej | Podkowa Leśna | Polska | Bieg Główny 10 km | Mielony Chrupek | opłacono |
134 | Dębska Daria | Przypki | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
135 | Felakowski Jakub | Radziejowice | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Radziejowice | |
136 | Balik Szymon | Radziejowice | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Radziejowice | |
137 | Kowalczyk Michał | Radziejowice | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Radziejowice | |
138 | Leja Marek | Radziejowice | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Radziejowice | |
139 | Jagodziński Mateusz | Rozalin | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Młochów | opłacono |
140 | Radochoński MIchał | Rumianka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
141 | Mussur-Radochońska Maria | Rumianka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
142 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | Nordic Walking 10km | reebok run crew skierniewice | opłacono |
143 | stanecka maciej | skierniewice | Polska | Nordic Walking 10km | reebok run crew skierniewice | opłacono |
144 | stanecka małgorzata | skierniewice | Polska | Nordic Walking 10km | reebok run crew skierniewice | opłacono |
145 | Świderek Marcin | Skierniewice | Polska | Nordic Walking 10km | Parkrun Skierniewice | opłacono |
146 | Radke-Witczak Ewelina | Skierniewice | Polska | Nordic Walking 10km | Park Run Skierniewice | opłacono |
147 | Witczak Piotr | Skierniewice | Polska | Bieg Główny 10 km | Park Run Skierniewice | opłacono |
148 | Gradkowski Jakub | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | Szkoła w Skułach | opłacono |
149 | Świdlicka Patrycja | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
150 | Mikołaj Kuciński | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | |
151 | Maciej Kuciński | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | |
152 | Gradkowska-Szeszko Marta | Skuły | Polska | Nordic Walking 10km | ||
153 | Szeszko Tymon | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
154 | Szeszko Nikodem | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
155 | Szeszko Jeremi | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
156 | Gradkowski Franciszek | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
157 | Gradkowska Zofia | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
158 | Mirgos Aleksandra | Skuły | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Skuły | |
159 | Mirgos Zuzanna | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | |
160 | Piernik Sebastian | Skuły | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Skuły | opłacono |
161 | Hołdak Karol | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
162 | Zdanowski Sebastian | Stare Opole | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
163 | Zdanowski. Sebastian | Stare Opole | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
164 | Michalak Sylwester | Szczęsne | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
165 | MARZEC ALICJA | Szczęsne | Polska | Bieg dzieci 1000m | MDP W Książenicach | opłacono |
166 | CUPRYJAK ADRIAN | TARCZYN | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
167 | Szot Maria | Ujazd | Polska | Bieg Główny 10 km | Jasielkie pioruny | |
168 | Kępa Nikola | Urzut | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Młochów | opłacono |
169 | Kępa Nataniel | Urzut | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP MŁOCHÓW | opłacono |
170 | Kępa Natasza | Urzut | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Młochów | opłacono |
171 | Melak Wiola | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | opłacono | |
172 | Melak Anna | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
173 | Melak Marcin | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
174 | Nosek Robert | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NOSKI TRZY | opłacono |
175 | Nosek Jan | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NOSKI TRZY | opłacono |
176 | Pietrusewicz Joanna | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
177 | Kalisz-Wiśniewska Diana | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
178 | Wiśniewski Adam | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
179 | Netkowski Wojciech | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
180 | Gwarek Anita | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
181 | Gaj Bogna | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
182 | Gil Wojciech | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
183 | Gadomska Małgorzata | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
184 | Gadomski Krzysztof | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
185 | Kościński Daniel | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
186 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | ||
187 | Zabłocki Karol | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
188 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
189 | DYMEL Piotr | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | 12Tri.pl | |
190 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | PASJA Nordic Walking | opłacono |
191 | Przyk Krzysztof | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | LATAJĄCA ESKADRA | opłacono |
192 | Czarnak Piotr | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
193 | Waleszko Andrzej | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
194 | Waleszko Anna | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
195 | Sarnowska Karolina | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | ProRunning Promotion | opłacono |
196 | Słupik Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
197 | SZYSZKA MIROSLAW | WARSZAWA | Polska | Bieg Główny 10 km | FCS SUPERSZYCHA TEAM | opłacono |
198 | Świerszcz Beata | WARSZAWA | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
199 | Ptasznik Maciej | Warszawa (Wawer) | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
200 | Skrońska Beata | Wierzbin | Polska | Nordic Walking 10km | ZSP BORZĘCIN | opłacono |
Wyświetleń: 16299