1200 m - Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #2

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 81 ZABOROWSKI FILIP M 1 M 17-26 SOPOT 1200m 0:13:54 5.18 [km/h] 0:11:35 [min/km]
2 85 WOŹNIAK HUBERT M 2 M 17-26 BYDGOSZCZ MUKS "PIĘTNASTKA" BYDGOSZCZ 1200m 0:15:40 4.60 [km/h] 0:13:03 [min/km]
3 47 MONCZAK GRZEGORZ M 3 M 37-46 DASZEWICE ONE MAN TEAM - POZNAŃ 1200m 0:15:49 4.55 [km/h] 0:13:11 [min/km]
4 56 RŻYSKI MARCIN M 4 M 17-26 1 GDANSK 1200m 0:16:11 4.45 [km/h] 0:13:29 [min/km]
5 2 BAKUNIAK HANNA K 1 K 17-26 BYDGOSZCZ MKP SZCZECIN 1200m 0:16:33 4.35 [km/h] 0:13:48 [min/km]
6 105 GOŁEMBIEWSKI ANDRZEJ M 5 M 27-36 1 TCZEW TORUŃ MULTISPORT TEAM 1200m 0:16:52 4.27 [km/h] 0:14:03 [min/km]
7 68 SZALAST KAROLINA K 2 K 0-16 RUMIA TRI TEAM RUMIA 1200m 0:16:53 4.26 [km/h] 0:14:04 [min/km]
8 72 TOFIL EMILIA K 3 K 0-16 GDYNIA KS DELFIN GDYNIA 1200m 0:16:57 4.25 [km/h] 0:14:08 [min/km]
9 108 WILEJTO IGOR M 6 M 17-26 2 TCZEW - 1200m 0:17:05 4.21 [km/h] 0:14:14 [min/km]
10 87 KAPAŁA SZYMON M 7 M 0-16 1 OLSZTYN MTP KORMORAN OLSZTYN 1200m 0:17:06 4.21 [km/h] 0:14:15 [min/km]
11 84 MRZYGŁÓD MICHAŁ M 8 M 17-26 3 GÓRA SMS VICTORIA RACIBÓRZ 1200m 0:17:07 4.21 [km/h] 0:14:16 [min/km]
12 149 PALUSZKIEWICZ DAWID M 9 M 17-26 4 GDAŃSK MKP GDAŃSK 1200m 0:17:08 4.20 [km/h] 0:14:17 [min/km]
13 129 GAJEWSKI RAFAŁ M 10 M 27-36 2 MOSTY - 1200m 0:17:20 4.15 [km/h] 0:14:27 [min/km]
14 133 KRASSOWSKI CYPRIAN M 11 M 17-26 5 SOPOT MOSIR SOPOT 1200m 0:17:58 4.01 [km/h] 0:14:58 [min/km]
15 132 KRASSOWSKA MILENA K 4 K 0-16 1 SOPOT UKS 7 SOPOT 1200m 0:17:59 4.00 [km/h] 0:14:59 [min/km]
16 40 KUBIAK KRZYSZTOF M 12 M 27-36 3 POZNAŃ K.P. ŻAGLICA POZNAŃ 1200m 0:18:03 3.99 [km/h] 0:15:03 [min/km]
17 9 BROKOWSKI PIOTR M 13 M 17-26 6 GDAŃSK 1200m 0:18:19 3.93 [km/h] 0:15:16 [min/km]
18 3 BAUZA PIOTR M 14 M 37-46 1 SOPOT GRUPA PIOTRA 1200m 0:18:46 3.84 [km/h] 0:15:38 [min/km]
19 43 ŁOBODA TYMOTEUSZ M 15 M 0-16 2 MŁAWA MPKS ORKA CIECHANÓW 1200m 0:18:48 3.83 [km/h] 0:15:40 [min/km]
20 77 WŁOCZEWSKI KAROL M 16 M 0-16 3 CIECHANÓW MPKS ORKA CIECHANÓW 1200m 0:19:01 3.79 [km/h] 0:15:51 [min/km]
21 82 ZIELIŃSKA MARIA K 5 K 0-16 2 CIECHANÓW MPKS ORKA CIECHANÓW 1200m 0:19:05 3.77 [km/h] 0:15:54 [min/km]
22 147 KOWALSKI SZYMON M 17 M 17-26 7 GDAŃSK GDAŃSKA PG 1200m 0:19:14 3.74 [km/h] 0:16:02 [min/km]
23 61 SKUTKIEWICZ JOANNA K 6 K 27-36 1 SOPOT ENDURE TEAM 1200m 0:19:20 3.72 [km/h] 0:16:07 [min/km]
24 28 JANICKI WOJCIECH M 18 M 17-26 8 KWIDZYN MTS KWIDZYN 1200m 0:19:21 3.72 [km/h] 0:16:08 [min/km]
25 11 CIEŚNIK KAROLINA K 7 K 27-36 2 GRUDZIĄDZ 1200m 0:19:26 3.70 [km/h] 0:16:12 [min/km]
26 59 SĄCZYŃSKA EMILIA K 8 K 27-36 3 GDANSK WARSAW MASTERS TEAM 1200m 0:19:27 3.70 [km/h] 0:16:13 [min/km]
27 54 REUTER TOMASZ M 19 M 47-56 1 SOPOT 1200m 0:19:32 3.69 [km/h] 0:16:17 [min/km]
28 156 KALINOWSKI KRZYSZTOF M 20 M 37-46 2 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 1200m 0:19:35 3.68 [km/h] 0:16:19 [min/km]
29 30 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA K 9 K 27-36 4 GDAŃSK BIKE U UP 1200m 0:19:37 3.67 [km/h] 0:16:21 [min/km]
30 86 KAPAŁA BARTOSZ M 21 M 0-16 4 OLSZTYN MTP KORMORAN OLSZTYN 1200m 0:20:03 3.59 [km/h] 0:16:43 [min/km]
31 15 FELCHNER JAN M 22 M 17-26 9 WEJHEROWO 1200m 0:20:07 3.58 [km/h] 0:16:46 [min/km]
32 76 WACHOWSKI RYSZARD M 23 M 47-56 2 GDYNIA STREFA PŁYWANIA/TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTO 1200m 0:20:08 3.58 [km/h] 0:16:47 [min/km]
33 113 DYBAŁA-MAKURAT DAGNA K 10 K 27-36 5 LĘBORK MORSY-GDYNIA 1200m 0:20:08 3.58 [km/h] 0:16:47 [min/km]
34 32 KOCZOROWSKA KLAUDIA K 11 K 37-46 1 GDANSK SOPOCKI KLUB MORSÓW 1200m 0:20:33 3.50 [km/h] 0:17:08 [min/km]
35 12 CYBERTOWICZ SŁAWOMIR M 24 M 47-56 3 POZNAŃ TS OLIMPIA POZNAŃ 1200m 0:20:47 3.46 [km/h] 0:17:19 [min/km]
36 142 LEWIŃSKI MICHAŁ M 25 M 17-26 10 SOPOT AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA 1200m 0:20:49 3.46 [km/h] 0:17:21 [min/km]
37 91 CZARNOTA KAMIL M 26 M 0-16 5 MALBORK MAL-WOPR MALBORK 1200m 0:20:58 3.43 [km/h] 0:17:28 [min/km]
38 94 PIOTROWSKA MARTA K 12 K 27-36 6 GDYNIA - 1200m 0:20:58 3.43 [km/h] 0:17:28 [min/km]
39 150 PALUSZKIEWICZ MAGDALENA K 13 K 0-16 3 GDAŃSK UKS 2 MORENA 1200m 0:21:03 3.42 [km/h] 0:17:33 [min/km]
40 146 MACIESZA AGATA K 14 K 17-26 1 GDAŃSK GDAŃSKA PG 1200m 0:21:07 3.41 [km/h] 0:17:36 [min/km]
41 124 JAKUBOWSKI PAWEŁ M 27 M 27-36 4 LUBAWA ORKA MASTERS IŁAWA 1200m 0:21:08 3.41 [km/h] 0:17:37 [min/km]
42 7 BOGUSZ WALDEMAR M 28 M 57+ 1 TCZEW 1200m 0:21:14 3.39 [km/h] 0:17:42 [min/km]
43 26 HOPPE MATEUSZ M 29 M 27-36 5 GDANSK SOPOCKI KLUB ZEGLARSKI 1200m 0:21:33 3.34 [km/h] 0:17:58 [min/km]
44 145 ŚIWDZIŃSKI ARTUR M 30 M 17-26 11 WARSZAWA - 1200m 0:21:39 3.33 [km/h] 0:18:03 [min/km]
45 18 GODZINA DAWID M 31 M 27-36 6 WROCŁAW 1200m 0:22:08 3.25 [km/h] 0:18:27 [min/km]
46 57 RŻYSKI MICHAŁ M 32 M 0-16 6 OLSZTYN KORMORAN OLSZTYN 1200m 0:22:20 3.22 [km/h] 0:18:37 [min/km]
47 20 GRABARCZYK MAGDALENA K 15 K 27-36 7 GDAŃSK TORUS TRIATHLON TEAM 1200m 0:22:34 3.19 [km/h] 0:18:48 [min/km]
48 8 BOŁTUĆ MAŁGORZATA K 16 K 27-36 8 WROCŁAW 1200m 0:22:40 3.18 [km/h] 0:18:53 [min/km]
49 131 CIEPLUCH MARIUSZ M 33 M 37-46 3 REDA TATA ROCHA 1200m 0:22:45 3.16 [km/h] 0:18:58 [min/km]
50 114 BURZYŃSKA IGA K 17 K 17-26 2 ŁÓDŹ - 1200m 0:22:47 3.16 [km/h] 0:18:59 [min/km]
51 31 KĘDZIOR MATEUSZ M 34 M 37-46 4 POZNAŃ K.P. ŻAGLICA POZNAŃ 1200m 0:22:56 3.14 [km/h] 0:19:07 [min/km]
52 66 STUKAN MACIEJ M 35 M 27-36 7 SOPOT 1200m 0:23:03 3.12 [km/h] 0:19:13 [min/km]
53 58 SAWICKIJ SERGIEJ M 36 M 27-36 8 KRZYWY RÓG / GDYNIA UKRAINIAN BIKE FAMILY 1200m 0:23:07 3.11 [km/h] 0:19:16 [min/km]
54 14 DZIOBA MICHAŁ M 37 M 37-46 5 SOPOT DZIOBA TEAM 1200m 0:23:08 3.11 [km/h] 0:19:17 [min/km]
55 152 SKOWRON KATARZYNA K 18 K 27-36 9 GDYNIA - 1200m 0:23:36 3.05 [km/h] 0:19:40 [min/km]
56 29 KACZMARZYK WOJCIECH M 38 M 27-36 9 KOSAKOWO PHINANCE S.A. 1200m 0:23:53 3.01 [km/h] 0:19:54 [min/km]
57 118 LESZCZYŃSKI MACIEJ M 39 M 37-46 6 GDAŃSK - 1200m 0:23:56 3.01 [km/h] 0:19:57 [min/km]
58 13 CZEREP CEZARY M 40 M 47-56 4 STRASZYN 1200m 0:23:57 3.01 [km/h] 0:19:58 [min/km]
59 1 ADAMIAK MARCIN M 41 M 37-46 7 GDYNIA MALWIN 1200m 0:24:00 3.00 [km/h] 0:20:00 [min/km]
60 75 VOKHMINOV VLADIMIR M 42 M 27-36 10 POZNAŃ K.P. ŻAGLICA POZNAŃ 1200m 0:24:03 2.99 [km/h] 0:20:03 [min/km]
61 45 MIRNY ZUZANNA K 19 K 27-36 10 SOPOT 1200m 0:24:05 2.99 [km/h] 0:20:04 [min/km]
62 96 MICHALSKI MATEUSZ M 43 M 17-26 12 GRUDZIĄDZ - 1200m 0:24:07 2.99 [km/h] 0:20:06 [min/km]
63 41 LAUTENBACH MAGDA K 20 K 27-36 11 GDAŃSK 1200m 0:24:07 2.99 [km/h] 0:20:06 [min/km]
64 119 BIAŁOUS MACIEJ M 44 M 47-56 5 GDAŃSK - 1200m 0:24:21 2.96 [km/h] 0:20:18 [min/km]
65 135 KOWALEWSKI ZBIGNIEW M 45 M 57+ 2 GDAŃSK - 1200m 0:24:24 2.95 [km/h] 0:20:20 [min/km]
66 83 SZMYT WIESŁAW M 46 M 57+ 3 KOŚCIAN SZKOŁA WODNA 1200m 0:24:43 2.91 [km/h] 0:20:36 [min/km]
67 144 ROMAN MONIKA K 21 K 17-26 3 WARSZAWA - 1200m 0:24:50 2.90 [km/h] 0:20:42 [min/km]
68 122 LEWANDOWSKA ADAM M 47 M 37-46 8 RUMIA - 1200m 0:25:17 2.85 [km/h] 0:21:04 [min/km]
69 53 POLAŃCZYK RENATA K 22 K 57+ 1 WEJHEROWO SOPOCKI KLUB MORSÓW 1200m 0:25:19 2.84 [km/h] 0:21:06 [min/km]
70 153 KAMIŃSKI TOMASZ M 48 M 27-36 11 GDYNIA - 1200m 0:25:23 2.84 [km/h] 0:21:09 [min/km]
71 126 ZINKIEWICZ NATALIA K 23 K 27-36 12 LUBLIN - 1200m 0:25:37 2.81 [km/h] 0:21:21 [min/km]
72 39 KRAUSE MATEUSZ M 49 M 0-16 7 GDAŃSK UKS 7 1200m 0:25:38 2.81 [km/h] 0:21:22 [min/km]
73 95 KONONENKO JULIA K 24 K 27-36 13 KNYVAJ RUG - 1200m 0:26:05 2.76 [km/h] 0:21:44 [min/km]
74 44 MIKOŁAJCZAK MATEUSZ M 50 M 27-36 12 RUMIA 1200m 0:26:17 2.74 [km/h] 0:21:54 [min/km]
75 155 SPANDOWSKI PIOTR M 51 M 37-46 9 GDAŃSK EPS ARCH 1200m 0:26:19 2.74 [km/h] 0:21:56 [min/km]
76 136 KAZŁOWSKI PAWEŁ M 52 M 37-46 10 GDAŃSK - 1200m 0:26:23 2.73 [km/h] 0:21:59 [min/km]
77 97 CHOJNACKI ALEKSANDER M 53 M 37-46 11 KONIN KKF KONIN 1200m 0:26:30 2.72 [km/h] 0:22:05 [min/km]
78 21 GRUCHAŁA AGNIESZKA K 25 K 37-46 2 GDYNIA OLIMP GDYNIA 1200m 0:26:37 2.71 [km/h] 0:22:11 [min/km]
79 101 KUCHCZYŃSKI MICHAŁ M 54 M 37-46 12 SOPOT - 1200m 0:26:41 2.70 [km/h] 0:22:14 [min/km]
80 22 GRUCHAŁA ALEKSANDRA K 26 K 0-16 4 GDYNIA OLIMP GDYNIA 1200m 0:26:52 2.68 [km/h] 0:22:23 [min/km]
81 25 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 27 K 27-36 14 GDAŃSK 1200m 0:27:18 2.64 [km/h] 0:22:45 [min/km]
82 90 IEFYMENKO OLEKSANDR M 55 M 37-46 13 SOPOT - 1200m 0:27:20 2.63 [km/h] 0:22:47 [min/km]
83 19 GOLOMBEK PIOTR M 56 M 47-56 6 GRUDZIĄDZ 1200m 0:27:31 2.62 [km/h] 0:22:56 [min/km]
84 123 ADAMSKI JACEK M 57 M 37-46 14 GIŻYCKO 15 GBZ 1200m 0:27:31 2.62 [km/h] 0:22:56 [min/km]
85 78 WOJNA HUBERT M 58 M 17-26 13 RUMIA 1200m 0:27:34 2.61 [km/h] 0:22:58 [min/km]
86 17 GACKA KATARZYNA K 28 K 37-46 3 GDYNIA MEWA GDYNIA 1200m 0:27:35 2.61 [km/h] 0:22:59 [min/km]
87 60 SKRZYDŁOWSKI JAKUB M 59 M 37-46 15 GDAŃSK 1200m 0:27:36 2.61 [km/h] 0:23:00 [min/km]
88 130 ODROWĄŻ MIKOŁAJ M 60 M 17-26 14 GNIEZNO - 1200m 0:27:39 2.60 [km/h] 0:23:03 [min/km]
89 148 BOHDZIEWICZ BARBARA K 29 K 37-46 4 GDAŃSK - 1200m 0:27:55 2.58 [km/h] 0:23:16 [min/km]
90 42 LEWICKI ANDRZEJ M 61 M 47-56 7 PŁOCK 1200m 0:27:58 2.57 [km/h] 0:23:18 [min/km]
91 80 WRZOSEK DANIEL M 62 M 27-36 13 SOPOT 1200m 0:28:04 2.57 [km/h] 0:23:23 [min/km]
92 50 NAWROCKI PAWEŁ M 63 M 0-16 8 GDAŃSK SP 43 GDAŃSK 1200m 0:28:15 2.55 [km/h] 0:23:33 [min/km]
93 51 NAWROCKI PRZEMEK M 64 M 37-46 16 GDANSK 1200m 0:28:16 2.55 [km/h] 0:23:33 [min/km]
94 64 STĘPNIEWSKI ADAM M 65 M 47-56 8 GDAŃSK 1200m 0:28:21 2.54 [km/h] 0:23:38 [min/km]
95 143 WŁASÓW OLGA K 30 K 17-26 4 SOPOT - 1200m 0:28:23 2.54 [km/h] 0:23:39 [min/km]
96 117 LEWAK MARCIN M 66 M 27-36 14 WARSZAWA - 1200m 0:28:39 2.51 [km/h] 0:23:53 [min/km]
97 99 CAŁUS MIROSŁAW M 67 M 47-56 9 GDYNIA - 1200m 0:28:49 2.50 [km/h] 0:24:01 [min/km]
98 139 SCHMIDT BEATA K 31 K 37-46 5 GDYNIA - 1200m 0:29:02 2.48 [km/h] 0:24:12 [min/km]
99 93 WOJCIECHOWSKI TOMASZ M 68 M 47-56 10 GDAŃSK - 1200m 0:29:05 2.48 [km/h] 0:24:14 [min/km]
100 116 KWAPISZ PRZEMYSŁAW M 69 M 37-46 17 SOPOT TSUNAMI TRI 1200m 0:29:09 2.47 [km/h] 0:24:18 [min/km]
101 35 KOWALEWSKA DARIA K 32 K 27-36 15 GDAŃSK 1200m 0:29:09 2.47 [km/h] 0:24:18 [min/km]
102 69 SZUFLADOWICZ ANNA K 33 K 27-36 16 GDYNIA 1200m 0:29:11 2.47 [km/h] 0:24:19 [min/km]
103 5 BOBRYK KAROLINA K 34 K 17-26 5 GDANSK SOPOCKI KLUB MORSÓW 1200m 0:29:20 2.45 [km/h] 0:24:27 [min/km]
104 103 KUCHCZYŃSKI SZYMON M 70 M 0-16 9 SOPOT - 1200m 0:29:21 2.45 [km/h] 0:24:28 [min/km]
105 92 MOSKWINSKI KRZYSZTOF M 71 M 47-56 11 GDAŃSK - 1200m 0:29:24 2.45 [km/h] 0:24:30 [min/km]
106 73 TRIEBWASSER JACK M 72 M 47-56 12 GDAŃSK 1200m 0:29:31 2.44 [km/h] 0:24:36 [min/km]
107 79 WORONIK-DESKIEWICZ URSZULA K 35 K 57+ 2 WŁOCŁAWEK 1200m 0:29:58 2.40 [km/h] 0:24:58 [min/km]
108 67 SUSZYŃSKA ANNA K 36 K 57+ 3 GDYNIA 1200m 0:30:06 2.39 [km/h] 0:25:05 [min/km]
109 38 KRAUSE GRZEGORZ M 73 M 37-46 18 GDAŃSK 1200m 0:30:21 2.37 [km/h] 0:25:18 [min/km]
110 112 STANISZEWSKI JACEK M 74 M 57+ 4 SOPOT - 1200m 0:30:29 2.36 [km/h] 0:25:24 [min/km]
111 63 STERPEJKOWICZ-WERSOCKI WITOLD M 75 M 37-46 19 SOPOT 1200m 0:31:10 2.31 [km/h] 0:25:58 [min/km]
112 55 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 37 K 37-46 6 SOPOT 1200m 0:31:17 2.30 [km/h] 0:26:04 [min/km]
113 107 SZOTA JANINA K 38 K 47-56 1 OLSZTYN - 1200m 0:31:30 2.29 [km/h] 0:26:15 [min/km]
114 109 ZINKIEWICZ AGNIESZKA K 39 K 27-36 17 LUBLIN 1200m 0:31:34 2.28 [km/h] 0:26:18 [min/km]
115 120 LUBIŃSKA IWONA K 40 K 57+ 4 SOPOT MORSY SOPOT 1200m 0:31:38 2.28 [km/h] 0:26:22 [min/km]
116 110 ZINKIEWICZ MARZENA K 41 K 57+ 5 LUBLIN 1200m 0:31:40 2.27 [km/h] 0:26:23 [min/km]
117 52 PAWLIKOWSKI PAWEL M 76 M 47-56 13 GDAŃSK 1200m 0:31:42 2.27 [km/h] 0:26:25 [min/km]
118 46 MLECZKO DOROTA K 42 K 37-46 7 GDAŃSK PADŁ NA RYJ TEAM 1200m 0:31:44 2.27 [km/h] 0:26:27 [min/km]
119 6 BOGDAŃSKI ŁUKASZ M 77 M 37-46 20 GDAŃSK 1200m 0:31:46 2.27 [km/h] 0:26:28 [min/km]
120 106 PIETRZYK JERZY M 78 M 47-56 14 OLSZTYN - 1200m 0:31:49 2.26 [km/h] 0:26:31 [min/km]
121 100 PIETRZYK DAWID M 79 M 27-36 15 OLSZTYN NIEZRZESZONY 1200m 0:31:52 2.26 [km/h] 0:26:33 [min/km]
122 104 KAFTAŃSKI LECH M 80 M 57+ 5 ŁEBIEŃ - 1200m 0:31:53 2.26 [km/h] 0:26:34 [min/km]
123 98 OSTROWSKI MARCIN M 81 M 57+ 6 PRUSZCZ GDAŃSKI - 1200m 0:31:59 2.25 [km/h] 0:26:39 [min/km]
124 127 SEGIT PAWEŁ M 82 M 27-36 16 LUBLIN - 1200m 0:32:04 2.25 [km/h] 0:26:43 [min/km]
125 151 JEZIERSKI SŁAWOMIR M 83 M 37-46 21 WARSZAWA - 1200m 0:32:58 2.18 [km/h] 0:27:28 [min/km]
126 33 KOPERSKI ANDRZEJ M 84 M 57+ 7 BERLIN NIEZRZESZONY 1200m 0:33:05 2.18 [km/h] 0:27:34 [min/km]
127 36 KOWALEWSKA EWELINA K 43 K 27-36 18 GDAŃSK 1200m 0:33:50 2.13 [km/h] 0:28:12 [min/km]
128 49 MORAWSKA RENATA K 44 K 47-56 2 SOPOT 1200m 0:34:05 2.11 [km/h] 0:28:24 [min/km]
129 16 FRANKOWSKI STANISŁAW M 85 M 57+ 8 KOSCIERZYNA UKS WODNIACY GARCZYN 1200m 0:34:19 2.10 [km/h] 0:28:36 [min/km]
130 125 SZUL STEFAN M 86 M 57+ 9 POGÓRZE-KOSAKOWO ZKFIS SOPOT 1200m 0:34:28 2.09 [km/h] 0:28:43 [min/km]
131 141 WOŹNIAK MACIEJ M 87 M 47-56 15 GDAŃSK - 1200m 0:34:29 2.09 [km/h] 0:28:44 [min/km]
132 137 RADOMSKI PRZEMYSŁAW M 88 M 27-36 17 SOPOT PIZZA STAROGARD 1200m 0:35:05 2.05 [km/h] 0:29:14 [min/km]
133 34 KORNOWSKI WALDEMAR M 89 M 57+ 10 GDYNIA 1200m 0:35:49 2.01 [km/h] 0:29:51 [min/km]
134 140 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW M 90 M 57+ 11 GDAŃSK WOPR GDAŃSK 1200m 0:36:55 1.95 [km/h] 0:30:46 [min/km]
135 23 GRUCHAŁA PIOTR M 91 M 37-46 22 GDYNIA OLIMP GDYNIA 1200m 0:37:04 1.94 [km/h] 0:30:53 [min/km]
136 134 ORLIKOWSKI WIESŁAW M 92 M 57+ 12 TUCHOLA TMT-TORUŃ 1200m 0:38:02 1.89 [km/h] 0:31:42 [min/km]
137 24 GRUCHAŁA WIKTOR M 93 M 0-16 10 GDYNIA OLIMP GDYNIA 1200m 0:38:27 1.87 [km/h] 0:32:03 [min/km]
138 111 REMBISZ WIESŁAW M 94 M 57+ 13 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW 1200m 0:38:34 1.87 [km/h] 0:32:08 [min/km]
139 121 LEWANDOWSKA MAGDALENA K 45 K 37-46 8 RUMIA - 1200m 0:39:12 1.84 [km/h] 0:32:40 [min/km]
140 154 PRZADO LUCJAN M 95 M 57+ 14 WARSZAWA KS POLONIA WWA 1200m 0:40:34 1.77 [km/h] 0:33:48 [min/km]
141 102 STAŃCZEWSKI JERZY M 96 M 57+ 15 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW 1200m 0:40:41 1.77 [km/h] 0:33:54 [min/km]
142 88 BUDZIK JUSTYNA K 46 K 37-46 9 BYDGOSZCZ - 1200m 0:40:46 1.77 [km/h] 0:33:58 [min/km]
143 27 IWASZKIEWICZ JADWIGA K 47 K 57+ 6 GDAŃSK NIEZRZESZONA 1200m 0:40:48 1.76 [km/h] 0:34:00 [min/km]
144 89 BUDZIK IRENEUSZ M 97 M 47-56 16 BYDGOSZCZ - 1200m 0:40:48 1.76 [km/h] 0:34:00 [min/km]
145 37 KRAĆ JANUSZ M 98 M 37-46 23 GDAŃSK WRZESZCZ CZITOS <3 1200m 0:41:07 1.75 [km/h] 0:34:16 [min/km]
146 115 WIECHOWSKI JAROSŁAW M 99 M 57+ 16 GDYNIA MORSY-GDYNIA 1200m 0:43:16 1.66 [km/h] 0:36:03 [min/km]
147 74 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 100 M 47-56 17 MALBORK 1200m 0:44:01 1.64 [km/h] 0:36:41 [min/km]
148 138 RUDYY OLEXANDR M 101 M 27-36 18 DNIPRO - 1200m 0:55:34 1.30 [km/h] 0:46:18 [min/km]
149 128 MACKIEWICZ ADAM M 102 M 57+ 17 GDYNIA - 1200m 1:11:06 1.01 [km/h] 0:59:15 [min/km]
- 4 BIEGAŁA MAREK M - M 27-36 - GDAŃSK BIKE U UP 1200m DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 10 BURZYŃSKI ŁUKASZ M - M 27-36 - SŁUPSK 1200m DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 48 MORAWSKA ALEKSANDRA K - K 17-26 - SOPOT 1200m DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 62 SOBIECH ARTUR M - M 37-46 - WARSZAWA 1200m DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 70 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M - M 37-46 - PARPARY 1200m DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 71 TEKIELI DOMINIK M - M 37-46 - GDYNIA 1200m DNS - [km/h] 11:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ