Bieg Smyka (7-8 lat)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jadczak Dominik Pruszcz gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Szkola Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdanskim
2 Karpik Patrycja Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Sp 4 Pruszcz Gdanski
3 Mazur Bartosz Gdańsk Bieg Smyka (7-8 lat) AN-DO
4 Lewicki Stanisław Straszyn Bieg Smyka (7-8 lat)
5 Głowacka Anna Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat)
6 Pełka Marta Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat)
7 Banaszczyk Iga Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat)
8 szaryński Nikodem pruszcz gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Szaryteam
9 Gondek Lena Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat)
10 Alchimowicz Lena Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat)
11 Kaczmarek Lena Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat)
12 Dardzyński Bartosz Juszkowo Bieg Smyka (7-8 lat)
13 Saluk Daria Juszkowo Bieg Smyka (7-8 lat)
14 Edel Nina Straszyn Bieg Smyka (7-8 lat)
15 Paliborek Gabriel Gdańsk Bieg Smyka (7-8 lat) AN-DO
16 Butrym Blanka Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) SP nr 2 w Pruszczu Gdańskim
17 Mazur Bartosz Gdańsk Bieg Smyka (7-8 lat)
18 Łukasiewicz Nadia Straszyn Bieg Smyka (7-8 lat)
19 Zarębska Oliwia Gdańsk Bieg Smyka (7-8 lat)
20 Grzonka Igor Straszyn Bieg Smyka (7-8 lat)
21 Przybyłowicz Dominika Juszkowo Bieg Smyka (7-8 lat)
22 Kos Iga Strasz Bieg Smyka (7-8 lat)
23 Szymczak Józef Gdańsk Bieg Smyka (7-8 lat)
24 Topolewska Barbara Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat)
25 Mionskowska Zuzanna Jagatowo Bieg Smyka (7-8 lat)
26 Grzywiński Igor Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) SP Rotmanka
27 Licznerski Adam Juszkowo Bieg Smyka (7-8 lat)
28 Winkowska Natalia Juszkowo Bieg Smyka (7-8 lat)
29 Chojnacki Przemysław Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat)
30 Kopczynski Filip Gdansk Bieg Smyka (7-8 lat) Minionki
31 Załęska Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Mała Jedyneczka Pruszcz Gdański
32 Zaborowska Julia Rotmanka Bieg Smyka (7-8 lat) Szkoła podstawowa w Rotmance
33 Piotrowski Michał Straszyn Bieg Smyka (7-8 lat) Szkoła straszyn
34 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Sp2
35 Kuźma Antoni Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat)
36 Freda Antoni Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) SP nr 1/Pruszcz Biega
37 Pęksyk Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat)
38 Kaczorowska Maja juszkowo Bieg Smyka (7-8 lat)
39 Fornalski Patryk Roszkowo Bieg Smyka (7-8 lat)
40 Gdaniec Martyna Kosakowo Bieg Smyka (7-8 lat)
41 Wilga Adrianna Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 Pruszcz Gdański
42 Wilga Jakub Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 Pruszcz Gdański
43 Myk Emanuel Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat)
44 Mach Blanka Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Pruszcz Biega
45 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg Smyka (7-8 lat)
46 Chrząszcz Igor Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Pruszcz Biega
47 Muzolf Kacper Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Pruszcz Biega
48 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) SP nr 1/Pruszcz Biega
49 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdanski Bieg Smyka (7-8 lat) Pruszcz Biega
50 WŁADYMIRUK FILIP PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Smyka (7-8 lat) Pruszcz Biega
51 Mikołajczyk Kacper Rotmanka Bieg Smyka (7-8 lat) SP Rotmanka


Wyświetleń: 4242

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ