Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michalak Szymon | Ostróda | Polska | Bieg główny | Ostróda Runners | |
2 | Michalak Krzysztof | Ostróda | Polska | Bieg główny | Ostróda Runners | |
3 | gasior pawel | Susz | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Susz | |
4 | Obrzud Maks | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
5 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
6 | Macikowski Cezary Macikowski | Susz | Polska | Bieg główny | ||
7 | Kamiński Piotr | Iława | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
8 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
9 | Smolińska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
10 | Dobrowolski Emil | Chotomów | Polska | Bieg główny | ||
11 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | Bieg główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | |
12 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | Bieg główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | |
13 | Pobłocka-Dobrowolska Kamila | Lębork | Polska | Bieg główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | |
14 | Cendrowski Krzysztof | Prabuty | Polska | Bieg główny | Bodex Team | |
15 | Olejarz Artur | Zielona Góra | Polska | Bieg główny | 12 bdow Szczecin/MKL Szczecin | |
16 | Laskowski Jarosław | Małe Bałówki | Polska | Bieg główny | Kurzętnik Biega | |
17 | Wojnowski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Dream Tri Team | |
18 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg główny | ||
19 | Kłuba Paweł | Susz | Polska | Bieg główny | ||
20 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | Bieg główny | ||
21 | Guzowski Dariusz | Cetyń | Polska | Bieg główny | ŚCIGAŁ TEAM | |
22 | Guzowski Denis | Cetyń | Polska | Bieg główny | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej USTKA | |
23 | Bestvater Marcel | Dąbrówno | Polska | Bieg główny | ||
24 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg główny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
25 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | Bieg główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
26 | Jackiewicz Monika | Kazanice | Polska | Bieg główny | ||
27 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | Bieg główny | LKS ,,Zantyr'' Sztum | |
28 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny | ||
29 | Myszkiewicz Maciej | Iława | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
30 | Wróbel Andrzej Wróbel | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
31 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
32 | Bulik Grażyna | Laseczno | Polska | Bieg główny | ||
33 | Żukowska Diana | Malbork | Polska | Bieg główny | Leier Polska S.A | |
34 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg główny | ||
35 | Król Marcin | Susz | Polska | Bieg główny | ||
36 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg główny | H+H Polska | |
37 | Lulińska Bożena | Susz | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Susz | |
38 | Stępniak Barbara | Susz | Polska | Bieg główny | ||
39 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | Bieg główny | ||
40 | Szmejter Paweł | Susz | Polska | Bieg główny | ||
41 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg główny | ||
42 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg główny | GGB | |
43 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
44 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg główny | Traktor team gm kwidzyn | |
45 | Woron Aleksandra | malbork | Polska | Bieg główny | Leier Polska | |
46 | Godlewski Łukasz | Malbork | Polska | Bieg główny | Godlewski Runners | |
47 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Polska | Bieg główny | Pogoń Prabuty | |
48 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
49 | Sadowska Agnieszka | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
50 | Jaworska Joanna | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
51 | Gawęda Witold | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
52 | Maraszek Mirosław | Susz | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Susz | |
53 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | Amator | |
54 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | |
55 | Reks Bernard | Prabuty | Polska | Bieg główny | Zespół Szkół Prabuty | |
56 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | |
57 | Krajnik Ryszard | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg główny | Kurzętnik Biega | |
58 | Wantowska Aleksandra | Iława | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
59 | Jankowski Adam | Przodkowo | Polska | Bieg główny | ||
60 | Burna Marcelina | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
61 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | |
62 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg główny | Traktor team gmina Kwidzyn | |
63 | Siłakowski Adam | Prabuty | Polska | Bieg główny | Drużyna Olbrzym | |
64 | Kołecki Michał | Iława | Polska | Bieg główny | MiSiEk Runner / ULG | |
65 | Domka Michał | Iława | Polska | Bieg główny | Rezerwowe Psy | |
66 | Sławińska Anna | Iława | Polska | Bieg główny | Rezerwowe Psy | |
67 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Polska | Bieg główny | ||
68 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | drużyna szpiku | |
69 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | IP Kwidzyn Team | |
70 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny | ||
71 | Suliński Darek | Susz | Polska | Bieg główny | rozbiegany susz | |
72 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny | ||
73 | Kwiatkowski Wiesław | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg główny | ||
74 | Kwiatkowska Wiktoria | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg główny | IŁAWA BIEGA | |
75 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
76 | Gąsior Piotr | Susz | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Susz | |
77 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg główny | KUJAWSCY Runners | |
78 | Szyszka Radosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | ||
79 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny | Traktor team gm kwidzyn | |
80 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
81 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg główny | ||
82 | TOMASZEK MARITA | OTŁOWIEC | Polska | Bieg główny | ||
83 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg główny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
84 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny | ||
85 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny | ||
86 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Wtorkowy Trening | |
87 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg główny | KWIDZYN BIEGA | |
88 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
89 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum |
Wyświetleń: 15284