Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg główny | ||
2 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg główny | ||
3 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny | ||
4 | Szyszka Radosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | ||
5 | Guzowski Denis | Cetyń | Polska | Bieg główny | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej USTKA | |
6 | Guzowski Dariusz | Cetyń | Polska | Bieg główny | ŚCIGAŁ TEAM | |
7 | Dobrowolski Emil | Chotomów | Polska | Bieg główny | ||
8 | Bestvater Marcel | Dąbrówno | Polska | Bieg główny | ||
9 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
10 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | Bieg główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
11 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
12 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci (15-18 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
13 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci (13-14 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
14 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci (13-14 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
15 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci (9-10 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
16 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci (9-10 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
17 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci (9-10 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
18 | Sawicki Hubert | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | Sp Bruk | |
19 | Kwiatkowska Wiktoria | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg główny | IŁAWA BIEGA | |
20 | Kwiatkowski Wiesław | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg główny | ||
21 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg główny | GGB | |
22 | Wojnowski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Dream Tri Team | |
23 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg główny | KUJAWSCY Runners | |
24 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Wtorkowy Trening | |
25 | Sławińska Anna | Iława | Polska | Bieg główny | Rezerwowe Psy | |
26 | Domka Michał | Iława | Polska | Bieg główny | Rezerwowe Psy | |
27 | Kondratowicz Kuba | Iława | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | Rezerwowe Psy | |
28 | Kołecki Michał | Iława | Polska | Bieg główny | MiSiEk Runner / ULG | |
29 | Wantowska Aleksandra | Iława | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
30 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg główny | ||
31 | Myszkiewicz Maciej | Iława | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
32 | Myszkiewicz Patryk | Iława | Polska | Bieg dla dzieci (13-14 lat) | ParaNaDystansie Team | |
33 | Kamiński Piotr | Iława | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
34 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg główny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
35 | Jackiewicz Monika | Kazanice | Polska | Bieg główny | ||
36 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
37 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg główny | KWIDZYN BIEGA | |
38 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
39 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | IP Kwidzyn Team | |
40 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | drużyna szpiku | |
41 | Burna Marcelina | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
42 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | Amator | |
43 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
44 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
45 | Jędras Jakub | Kwidzyn | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | UMKS Kwidzyn | |
46 | Smolińska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
47 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
48 | Obrzud Maks | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
49 | Bulik Grażyna | Laseczno | Polska | Bieg główny | ||
50 | Bulik Patrycja | Laseczno | Polska | Bieg dla dzieci (13-14 lat) | LKS Lubawa | |
51 | Pobłocka-Dobrowolska Kamila | Lębork | Polska | Bieg główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | |
52 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | Bieg główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | |
53 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | Bieg główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | |
54 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg główny | Traktor team gmina Kwidzyn | |
55 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg główny | H+H Polska | |
56 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | Bieg główny | ||
57 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny | ||
58 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | SP MIŁOBĄDZ | |
59 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Bieg dla dzieci (do 6 lat) | Przedszkole Miłobądz | ||
60 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Bieg dla dzieci (do 6 lat) | Przedszkole Miłobądz | ||
61 | Godlewski Łukasz | Malbork | Polska | Bieg główny | Godlewski Runners | |
62 | Fabiańska Zuzanna | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci (11-12 lat) | Godlewski Runners | |
63 | Woron Aleksandra | malbork | Polska | Bieg główny | Leier Polska | |
64 | Żukowska Diana | Malbork | Polska | Bieg główny | Leier Polska S.A | |
65 | Tykocki Marcin | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci (11-12 lat) | Godlewski Runners | |
66 | Laskowski Jarosław | Małe Bałówki | Polska | Bieg główny | Kurzętnik Biega | |
67 | Cielas Hanna | Nowa Wieś Malborska | Polska | Biegi dla dzieci (11-12 lat) | Godlewski Runners | |
68 | Krajnik Ryszard | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg główny | Kurzętnik Biega | |
69 | Urban Lena | Nowy Dwór Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (11-12 lat) | ||
70 | Michalak Krzysztof | Ostróda | Polska | Bieg główny | Ostróda Runners | |
71 | Michalak Szymon | Ostróda | Polska | Bieg główny | Ostróda Runners | |
72 | TOMASZEK MARITA | OTŁOWIEC | Polska | Bieg główny | ||
73 | Trzaska Kacper | Pawłowo | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | Sp Bruk | |
74 | Siłakowski Adam | Prabuty | Polska | Bieg główny | Drużyna Olbrzym | |
75 | Reks Bernard | Prabuty | Polska | Bieg główny | Zespół Szkół Prabuty | |
76 | Gawęda Witold | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
77 | Jaworska Joanna | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
78 | Sadowska Agnieszka | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
79 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Polska | Bieg główny | Pogoń Prabuty | |
80 | Stępka Oliwia | Prabuty | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa w Prabutach | |
81 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
82 | Wróbel Andrzej Wróbel | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
83 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg główny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
84 | Cendrowski Krzysztof | Prabuty | Polska | Bieg główny | Bodex Team | |
85 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
86 | Jankowski Adam | Przodkowo | Polska | Bieg główny | ||
87 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg główny | Traktor team gm kwidzyn | |
88 | Detmer David | Sadlinki | Polska | Bieg dla dzieci (do 6 lat) | Przedszkole Gama Kwidzy | |
89 | Gąsior Piotr | Susz | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Susz | |
90 | Suliński Darek | Susz | Polska | Bieg główny | rozbiegany susz | |
91 | Maraszek Mirosław | Susz | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Susz | |
92 | Milewska Marta | Susz | Polska | Bieg dla dzieci (15-18 lat) | KS AZS AWFiS GDAŃSK | |
93 | Szmejter Paweł | Susz | Polska | Bieg główny | ||
94 | Stępniak Barbara | Susz | Polska | Bieg główny | ||
95 | Lulińska Bożena | Susz | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Susz | |
96 | Król Marcin | Susz | Polska | Bieg główny | ||
97 | Kłuba Paweł | Susz | Polska | Bieg główny | ||
98 | Macikowski Cezary Macikowski | Susz | Polska | Bieg główny | ||
99 | gasior pawel | Susz | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Susz | |
100 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny |
Wyświetleń: 15290