Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kmita Bartosz Świętochłowice Bieg 10 km
2 Krzysztofik Ryszard Siemianowice Śląskie Bieg 5 km
3 Porwit-Wójcik Dorota Sosnowiec Bieg 10 km Wataha Team
4 Frosztęga Patryk Trzebinia Bieg 10 km
5 Kamrowski Łukasz Katowice Bieg 5 km PAE Goggle Team
6 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 10 km Zdzieraj Kapcie
7 Basista Kasia Pszów Marsz NW Forma Wodzisław Śląski
8 Lis Igor Chorzów Bieg 5 km
9 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 10 km
10 Nędzyński Robert Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km
11 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km
12 Wilińska Katarzyna Katowice Bieg 5 km
13 Zdebel Seweryn Bytom Bieg 5 km
14 Zdebel Katarzyna Bytom Bieg 5 km
15 Ludwig dorota Chorzów Bieg 10 km
16 Skalska Jadwiga Będzin Bieg 5 km
17 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Marsz NW Nordic Team Ruda Śląska
18 Taisner Tomasz Ruda Śląska Marsz NW Nordic Team Ruda Śląska
19 Bugański Damian Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km CARBON OCR Racing Team
20 Wtorek Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km CARBON OCR Racing Team
21 Kwiecien Magdalena Katowice Bieg 5 km
22 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice Marsz NW Opel Active Team
23 Góralczyk Beata Jaworzno Bieg 5 km
24 Kurbiel Sylwia Siemianowice Śląskie Bieg 5 km
25 Kluska-Wnuk Anna Dąbrowa Górnicza Marsz NW
26 Bałdyga Maja Gródków Bieg 5 km
27 Chrzanowski Czesław Sosnowiec Marsz NW Mysłowicki klub biegacza No I
28 Drobny Andrzej Katowice Bieg 5 km
29 Wiatt Magdalena Bytom Bieg 10 km MGB
30 Krawczyk Mirela Ruda Śląska Bieg 5 km Śląsk Runners
31 Węgrzyńska Ewa Sosnowiec Marsz NW
32 Mrówka Jacek Bytom Bieg 5 km ŚLĄSK RUNNERS
33 Skoczek Sylwia Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś
34 Jaworek Alina Mysłowice Bieg 5 km POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM
35 Cuda Patrycja Czeladź Bieg 5 km
36 Kulik Dominika Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
37 Misztal Aleksandra Siemianowice Slaskie Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
38 Zajączkowska Karolina Bobrowniki Bieg 5 km
39 Pawlak Renata Świętochłowice Bieg 5 km
40 Muzal-Nabrdalik Aneta Sosnowiec Bieg 5 km
41 Nabrdalik Rafał Sosnowiec Bieg 5 km
42 Patoń Piotr Bytom Bieg 5 km
43 Patoń Iwona Bytom Bieg 5 km
44 Kazior Małgorzata Katowice Bieg 5 km
45 Rusin Adam Nieborowice Bieg 5 km
46 Wrodarczyk Magdalena Piekary Śląskie Bieg 5 km Lecymy Durś
47 Aronik Hanna Mysłowice Bieg 10 km
48 Lipińska Iza Bytom Marsz NW Ekipa Na Kijach
49 Maska Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km
50 Bober Wojciech Rogów Bieg 5 km
51 Woźniak Marek Wojkowice Bieg 5 km Pogoria biega
52 Piłat Łukasz Mysłowice Bieg 10 km XPOLOGISTICRUNNINGTEAMPOLAND
53 Szcząchor Judyta Bytom Marsz NW
54 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 10 km Będzin Team
55 Wacławik Ewa Bąków Bieg 5 km
56 Weiss Dominik Bytom Bieg 5 km
57 Duda Anna Katowice Bieg 5 km
58 Figiel Henryk Katowice Bieg 5 km
59 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW
60 Łoskot Aneta Warszowice Bieg 5 km
61 Gąsior Katarzyna Pawłowice Bieg 5 km
62 Hajzyk Aleksandra Racibórz Marsz NW
63 Warcholińska Anna Racibórz Marsz NW Eko-okna Runners
64 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km
65 Mrowiec Ilona Bytom Bieg 10 km
66 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg 10 km Night Runners Zabrze
67 Zych Sylwia Dąbrowa Górnicza Marsz NW
68 Niwińska Natalia Zabrze Bieg 5 km Night Runners Zabrze
69 Pilch Weronika Siemianowice Śląskie Bieg 5 km
70 Gębska Joanna Sosnowiec Bieg 5 km
71 Pietrzykowski Adam Zabrze Bieg 5 km
72 Paczuła Krystian Katowice Bieg 5 km
73 Sobolewski Piotr Czeladź Bieg 10 km ToPo Czeladź
74 Pawełczyk Karolina Katowice Bieg 5 km
75 Jackowska Monika Bedzin Bieg 10 km Kuznia Biegowa
76 Krawczyk Pawel Ruda Śląska Bieg 5 km Śląsk Runners
77 Dorobisz Magdalena Sosnowiec Bieg 10 km
78 Jadczak Adrian Ruda Śląska Bieg 10 km Śląsk Runners
79 Nagas Pawel Mysłowice Bieg 10 km Lubię Burpees’y
80 Wojtas Barbara Katowice Bieg 5 km
81 Wower Maria Katowice Marsz NW csc adventure academy
82 Węgrzyńska Ewa Sosnowiec Marsz NW
83 Bielecka Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km W Pogoni Za Duchem
84 Czub Jarosław Sosnowiec Marsz NW Wirusy
85 Trembaczowski Paweł Bytom Bieg 5 km Śląsk Runners
86 Rogosz Katarzyna Ruda Śląska Bieg 5 km SOCIOS SILESIA
87 Zabłocka Bernadeta Ruda Śląska Bieg 5 km Śląsk Runners
88 Zielińska Urszula Katowice Marsz NW
89 Kwiatkowska Martyna Chorzów Bieg 5 km


Wyświetleń: 18440

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ