Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dudek Marcin Jaworzno Bieg 5 km opłacono
2 Kozubek Katarzyna Bytom Bieg 5 km opłacono
3 Frosztęga Patryk Trzebinia Bieg 10 km
4 Kuciel Artur Jaworzno Bieg 5 km opłacono
5 Kocot Adam Bytom Bieg 5 km opłacono
6 Klaja Piotr Kraków Bieg 5 km opłacono
7 Przybylska-Bak Katarzyna Tychy Bieg 10 km opłacono
8 Augustyniak Teresa Jaworzno Marsz NW opłacono
9 Maska Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km
10 Kmiecik Izabela Chorzów Bieg 5 km opłacono
11 Stróżycki Tycjan Będzin Bieg 5 km opłacono
12 Malik Jagoda Tychy Bieg 5 km opłacono
13 Nowak Aleksandra Katowice Bieg 10 km opłacono
14 Szlendak-Konopka Agnieszka Czeladz Bieg 5 km opłacono
15 Kmita Bartosz Świętochłowice Bieg 10 km
16 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW
17 Serwa Daniel Radomsko Marsz NW opłacono
18 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg 10 km opłacono
19 Wąs Katarzyna Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
20 Przewiezlikowka Bożena Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
21 Kruk Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
22 Kańtoch Izabela BYTOM Bieg 5 km opłacono
23 Knap Miłosz Sosnowiec Bieg 10 km opłacono
24 Kańtoch Andrzej Bytom Bieg 5 km opłacono
25 Rusin Adam Nieborowice Bieg 5 km
26 Niemczewski Mariusz Tychy Bieg 5 km opłacono
27 Rybak Remigiusz Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
28 Świtała Robert Tychy Bieg 10 km opłacono
29 Korczyna Marcin Mysłowice Bieg 5 km opłacono
30 Hilaszek Agata Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
31 Kulasza Łukasz Katowice Bieg 10 km opłacono
32 Bąk Tatiana Bytom Bieg 5 km opłacono
33 Kowol Sandra Mikołów Marsz NW opłacono
34 Węgrzyńska Ewa Sosnowiec Marsz NW
35 Franczuk Martyna Bytom Bieg 10 km opłacono
36 Szczęsny Andrzej Bytom Bieg 5 km opłacono
37 Zdebel Katarzyna Bytom Bieg 5 km
38 Aronik Hanna Mysłowice Bieg 10 km
39 Maziewska Justyna Mikołów Marsz NW opłacono
40 Petelczyc Monika Tychy Marsz NW opłacono
41 Kurbiel Sylwia Siemianowice Śląskie Bieg 5 km
42 Kulpok Rafał Zabrze Bieg 10 km opłacono
43 Grabda Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
44 Baranek Tomasz Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
45 Świtała Kamil Tychy Bieg 10 km opłacono
46 Oses Marcin Mysłowice Bieg 5 km opłacono
47 Grabda Zofia Dąbrowa Górnicza Marsz NW opłacono
48 Figiel Henryk Katowice Bieg 5 km
49 Kowalewska Agnieszka Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
50 Płachta Sylwia Chorzów Bieg 10 km opłacono
51 Malik Anna Mariola Dąbrowa Górnicza Marsz NW opłacono
52 Świdzińska Milena Katowice Bieg 5 km opłacono
53 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
54 Wieczorek Agnieszka Ruda Śląska Bieg 10 km opłacono
55 Jankowski Arkadiusz Gliwice Bieg 10 km opłacono
56 Mierzwa Agnieszka Piekary Śląskie Bieg 5 km opłacono
57 Kuzia Marcin Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
58 Różalska Aneta Sosnowiec Marsz NW opłacono
59 Kalino Elwira Tarnowskie Góry Marsz NW opłacono
60 Langer Maksym Bytom Bieg 5 km opłacono
61 Kaca Katarzyna Katowice Bieg 10 km opłacono
62 Loch-Sławska Iwona Katowice Bieg 5 km opłacono
63 Kopernok-Pytko Izabela Katowice Marsz NW opłacono
64 Żukowska Małgorzata Katowice Bieg 5 km opłacono
65 Wiesner Tomasz Katowice Marsz NW opłacono
66 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10 km opłacono
67 Chwoła Marek Łaziska Górne Marsz NW opłacono
68 Borys Michał Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
69 Badek Kinga Sosnowiec Bieg 10 km opłacono
70 Zajączkowska Karolina Bobrowniki Bieg 5 km
71 Chwoła Beata Łaziska Górne Marsz NW opłacono
72 Żukowski Łukasz Katowice Bieg 5 km opłacono
73 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
74 Zieliński Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
75 Chwoła Klaudia Łaziska Górne Marsz NW opłacono
76 Śmiłowska Aneta Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
77 Zieliński Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
78 Kwaśniewska Daria Bytom Bieg 5 km opłacono
79 Wiesner Stanisława Katowice Marsz NW opłacono
80 Bitner Karolina Piasek Bieg 5 km opłacono
81 Krukowska Monika Sosnowiec Bieg 10 km opłacono
82 Góralczyk Beata Jaworzno Bieg 5 km
83 Machowiak Adam Katowice Bieg 5 km opłacono
84 Dorobisz Magdalena Sosnowiec Bieg 10 km
85 ZBIEROWSKI PRZEMEK Chorzów Bieg 10 km opłacono
86 Chwila Martyna Katowice Bieg 5 km opłacono
87 Wyleżoł Anna Zabrze Marsz NW opłacono
88 Duda Anna Katowice Bieg 5 km
89 Wyleżoł Marek Zabrze Marsz NW opłacono
90 Zych Sylwia Dąbrowa Górnicza Marsz NW
91 Ligocka Karolina Katowice Bieg 10 km opłacono
92 Kruk Daniel Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
93 Mikołajczak Justyna Będzin Bieg 10 km opłacono
94 Wiltosiński Konrad Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
95 Parkita Justyna Katowice Bieg 5 km opłacono
96 Kania Katarzyna Katowice Marsz NW opłacono
97 Malik Monika Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
98 Koziarz Przemysław Jankowice Bieg 5 km opłacono
99 Stompel Ewelina Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
100 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km


Wyświetleń: 18441

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ