Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Sukiennik Aleksandra Bieruń Bieg 5 km Viking Training Center opłacono
302 Kruk Daniel Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
303 Kruk Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
304 KOCUREK JAN ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg 5 km KOCHAN opłacono
305 Figiel Agnieszka Bierun Bieg 5 km Viking Training Center opłacono
306 Wiatt Magdalena Bytom Bieg 10 km MGB
307 Krawczyk Mirela Ruda Śląska Bieg 5 km Śląsk Runners
308 Muskała Martyna Chorzów Bieg 10 km Huragan Ligota opłacono
309 Pietraszek Ewa Chorzów Bieg 5 km KOBIETY WATAHY opłacono
310 Żywica Marcin Bytom Bieg 5 km Jak Dzik w Szyszki opłacono
311 Jachimczyk Katarzyna Mysłowice Bieg 10 km #Alkoalpinizm opłacono
312 Biegacz Agnieszka Katowice Bieg 10 km #Alkoalpinizm opłacono
313 Ogłaza Joanna Katowice Marsz NW opłacono
314 Ogłaza Marek Katowice Marsz NW opłacono
315 Zielonka Agnieszka Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
316 Tereszyńska Anna Łaziska Górne Bieg 10 km #Alkoalpinizm opłacono
317 Urbaniak Izabela Katowice Bieg 10 km #Alkoalpinizm opłacono
318 Hamik Rafał Chełm Śląski Bieg 5 km Hamster Team opłacono
319 Czerech Łukasz Będzin Bieg 5 km RMF4RT GLADIATORS opłacono
320 Piątek Przemysław Katowice Bieg 5 km Husaria Race Team opłacono
321 Masiewicz Magdalena Katowice Bieg 5 km opłacono
322 Kruk Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
323 Gazda Dorota Katowice Marsz NW NW Stadion Śląski opłacono
324 Wilżyński Łukasz Katowice Bieg 5 km Jurassic Runners opłacono
325 Olejnik Michał Świętochłowice Bieg 5 km CrossŚwiony opłacono
326 Białas Bartosz Brudzowice Bieg 10 km DEAF RUNNER opłacono
327 Matuszewska Monika Gliwice Bieg 5 km opłacono
328 Wajdzik Małgorzata Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
329 Tkocz Monika Katowice Bieg 10 km Vege Runners opłacono
330 Tkocz Jerzy Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś opłacono
331 Pawlik Bogumiła Zabrze Marsz NW opłacono
332 Frey Michael Zabrze Bieg 10 km IŚiE Politechnika Śląska opłacono
333 Girycka Katarzyna Zabrze Bieg 10 km WPiA UŚ Katowice opłacono
334 Wyleżoł Piotr Tarnowskie Góry Bieg 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
335 Knap Miłosz Sosnowiec Bieg 10 km opłacono
336 Nowak Aleksandra Katowice Bieg 10 km opłacono
337 GOŁAWSKA EWA ORNONTOWICE Bieg 10 km opłacono
338 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg 5 km Spartan Team opłacono
339 Partyka Agata Miedzyrzecze Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
340 Rydzewska Anna Katowice Bieg 10 km Paderewa opłacono
341 Rembacz Konrad Katowice Bieg 10 km Paderewa opłacono
342 Hądzlik Katarzyna Katowice Bieg 5 km opłacono
343 Węgrzyńska Ewa Sosnowiec Marsz NW
344 Plebańczyk Bartłomiej Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
345 Plebańczyk Justyna Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
346 Mrówka Jacek Bytom Bieg 5 km ŚLĄSK RUNNERS
347 Furtok Marcin Tychy Bieg 10 km opłacono
348 Lewandowska Karolina Tychy Bieg 10 km opłacono
349 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg 10 km opłacono
350 Łaciak Robert Mysłowice Bieg 5 km POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
351 Szojda Paulina Tychy Bieg 10 km Viking Training Center/Biegnę Byle Dobiec opłacono
352 Krukowska Monika Sosnowiec Bieg 10 km opłacono
353 Zieliński Łukasz Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
354 Latocha Mateusz ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg 5 km KOCHAN opłacono
355 Malara Dalia Zabrze Bieg 5 km CArbon OCR Racing Team opłacono
356 Malik Anna Mariola Dąbrowa Górnicza Marsz NW opłacono
357 Niemczewski Mariusz Tychy Bieg 5 km opłacono
358 Malik Jagoda Tychy Bieg 5 km opłacono
359 Pasterczyk Grzegorz Katowice Bieg 10 km opłacono
360 Płaczek Hanna Orzesze Bieg 5 km NiYwysportowani opłacono
361 Rola Agnieszka Bieruń Bieg 5 km BIE-RUN opłacono
362 Pandzich Kamil Katowice Bieg 5 km Carbon OCR Racing Team opłacono
363 Warzocha Danuta Ruda Śląska Marsz NW Ekipa na kijach opłacono
364 Rusek Maria Chorzów Marsz NW Kijki Przyjaźni opłacono
365 Stanclik Krzysztof Katowice Bieg 5 km CARBON OCR Racing Team opłacono
366 Wolnik Jolanta Ligota Księżyca Marsz NW Smerfy biegają razem po 0.7 opłacono
367 Skoczek Sylwia Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś
368 Wyleżoł Jarosław Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
369 Leleniewski Jacek Rybnik Bieg 10 km opłacono
370 Szmukier Beata Zawiercie Bieg 5 km Warto Biegać Zawiercie opłacono
371 Stolarski Mirek Katowice Marsz NW opłacono
372 Leszczyńska Aleksandra Zabrze Bieg 10 km opłacono
373 Patalong Marcin Katowice Bieg 10 km opłacono
374 Kaca Katarzyna Katowice Bieg 10 km opłacono
375 Płachta Sylwia Chorzów Bieg 10 km opłacono
376 Szmatloch Michał Mysłowice Bieg 5 km Szata Dejaniry opłacono
377 Stycz Katarzyna Gostyń Bieg 5 km POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
378 Balura Edyta Lędziny Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
379 Garnowski Maciej Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
380 Żmijewski Dariusz Gliwice Bieg 10 km opłacono
381 Litwińczuk Marzanna Pyskowice Bieg 5 km opłacono
382 Bielińska Bożena Stanica Bieg 5 km opłacono
383 Langer Maksym Bytom Bieg 5 km opłacono
384 Kocot Adam Bytom Bieg 5 km opłacono
385 Michalik Kacper Mysłowice Bieg 5 km opłacono
386 Michalik Agnieszka Mysłowice Bieg 5 km opłacono
387 Siwek Piotr Mysłowice Bieg 10 km opłacono
388 Sygut Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
389 Jaworek Rafał Mysłowice Bieg 5 km POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
390 Jaworek Alina Mysłowice Bieg 5 km POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM
391 Trybek Wanda Czeladź Bieg 5 km MOSiR Czeladź opłacono
392 Sawicki Michał Łazy Bieg 5 km opłacono
393 Kołak Alicja Gliwice Bieg 5 km opłacono
394 Augustyniak Jerzy Jaworzno Bieg 5 km opłacono
395 Nowak Anna Sosnowiec Bieg 5 km Dziwoludy opłacono
396 Malik Monika Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
397 Kulasza Łukasz Katowice Bieg 10 km opłacono
398 Przewiezlikowka Bożena Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
399 Żylak Sebastian Kalety Bieg 5 km Niezniszczalni opłacono
400 Ślęzak Aneta Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono


Wyświetleń: 18442

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ