Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sechman Eryk Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
2 Wałach Michalina Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
3 Kapica Liliana Kraków Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) MK TEAM opłacono
4 Krzyżanowski Jerzy Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
5 Zduniak Szymon Dobieszowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
6 Sycha Antonina Bytom Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
7 Stera Kornelia Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
8 Paprotny Helena Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
9 Marciniak Amelia Syrynia Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
10 Bogucki Filip Chorzów Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
11 Kowalczyk Tymoteusz Świętochłowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) #redlips opłacono
12 Ciukaj Martyna Świętochłowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) #redlips opłacono
13 Gnacikowska Maja Świętochłowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
14 Kucharski Wojtek Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
15 Szlembarska Milena Czeladź Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
16 Tomczok Jagoda Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
17 Cyrus Ula Rybnik Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
18 Sałata Filip Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
19 Gralikowska Hanna Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
20 Zajac Kornel Bobrowniki Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
21 Skowron Julia Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
22 Ryska Laura Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
23 Filipek Michał Tychy Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) Biegnę Byle Dobiec opłacono
24 Pietrzak Ola Siemianowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
25 Łukaszewska Maja Dąbrowa Górnicza Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
26 Rzadkowska Zuzanna Ruda Śląska Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
27 Sołtysiak Natalia Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
28 Laskowski Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej)
29 Górnikiewicz Mikołaj Sosnowiec Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
30 Szpila-Czapura Julian Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
31 Walczak Pascal Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
32 Kozioł Kornelia Boguszyce Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
33 Maślak Jakub Świętochłowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
34 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) TelegilixTeam opłacono
35 Mucha Adam Siemianowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
36 Grab Laura Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) MK TEAM opłacono


Wyświetleń: 8013

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ