Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dabrowska Tosia | Bedzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
2 | Betka Jakub | Będzin | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
3 | Czerech Nicola | Będzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | RMF4RT GLADIATORS | opłacono |
4 | Czerech Xavier | Będzin | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | RMF4RT GLADIATORS | opłacono |
5 | Szaleniec Jakub | Będzin | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | Będzin Team | opłacono |
6 | Szaleniec Wiktor | Będzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Będzin Team | opłacono |
7 | Skalski Piotr | Będzin | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
8 | Skalski Antoni | Będzin | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
9 | Hamik Oliwier | Bieruń | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Hamster Team | opłacono |
10 | Sokola Jakub | Bobrowniki | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole publiczne bobrowniki | opłacono |
11 | Sokola Jacek | Bobrowniki | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Uks bobry bobrowniki | opłacono |
12 | Zajac Kornel | Bobrowniki | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
13 | Kozioł Kornelia | Boguszyce | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
14 | Kozioł Antonina | Boguszyce | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
15 | Figiel Nikola | Bojszowy | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SMS Tychy | opłacono |
16 | Kołodziej Julia | Bytom | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
17 | Sycha Lena | Bytom | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
18 | Sycha Antonina | Bytom | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
19 | Nieradka Alicja | Bytom | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
20 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
21 | Hamik Krystian | chełm śląski | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Hamster Team | opłacono |
22 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
23 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
24 | Sas Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
25 | Różycka-Duda Zuzanna | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | #BBKTS | opłacono |
26 | Kobylański Marek | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
27 | Dziadosz Wojciech | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Stadion Śląski | opłacono |
28 | Bubalik Piotr | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
29 | Porębski Szymon | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
30 | Śliwa Tomasz | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
31 | Śliwa Martyna | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
32 | Madejska Karolina | Chorzów | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | Born Tu Bi Lotac | opłacono |
33 | Masadyni Amelia | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
34 | Płachta Oliwia | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
35 | Schab Adam | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
36 | ZBIEROWSKI PATRYK | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
37 | Sowa Aleksander | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
38 | Szoblik Karol | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
39 | Bogucki Filip | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
40 | John Alicja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
41 | Woźniak Mariusz | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
42 | Woźniak Adam | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
43 | Gromadzki Jakub | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
44 | Komander Michał | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
45 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
46 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
47 | Binio Marcel | Chruszczobród | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
48 | Kaszuba Lilianna | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | #czeladzbiega | opłacono |
49 | Kaszuba Oliwier | Czeladź | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | #czeladzbiega | opłacono |
50 | Pawlak Zuzanna | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
51 | Krzak Wiktor | Czeladź | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | limit osiągnięty | |
52 | Sieciński Andrzej | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
53 | Gienis Wojciech | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
54 | Bladowski Igor | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
55 | Witek Kacper | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
56 | Szlembarska Milena | Czeladź | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
57 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
58 | Agdan Jan | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
59 | Radzięta Jan | Czeladź | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
60 | Cebula Anna | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
61 | Szewczyk Igor | Częstochowa | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | Czewarun TiM | opłacono |
62 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | Victoria Trzebinia | opłacono |
63 | Laskowski Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | limit osiągnięty | |
64 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
65 | Łukaszewski Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
66 | Markowska Oliwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 10 Dąbrowa Górnicza | opłacono |
67 | Kędzierska Kornelia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
68 | Mitręga Staś | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
69 | Lupa Zuzanna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Nasza Dobra Szkoła | opłacono |
70 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
71 | Wrześniak Antoni | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
72 | Liszczyna Dawid | Gliwice | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
73 | Jakubczyk Adam | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Dziecięcy Sad | opłacono |
74 | Kuciel Norbert | Jaworzno | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
75 | Kuciel Aleksandra | Jaworzno | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
76 | Wirska Emilia | Jaworzno | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
77 | Wirska Emma | Jaworzno | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
78 | Cymara Maja | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
79 | Kubacka Magdalena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP nr 15 w Katowicach | opłacono |
80 | Kubacka Marta | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | MP nr 2 w Katowicach | opłacono |
81 | Gajda Oliwier | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
82 | Wyciślik Antoś | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
83 | Lizoń Leon | katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
84 | Lebek Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
85 | Lebek Julia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
86 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
87 | Pietrzyk Vanesska | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
88 | Krzyżanowski Jerzy | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
89 | Krzyżanowski Ignacy | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
90 | Danowska Zofia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
91 | Brudnowska Maja | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
92 | Brudnowska Milena | Katowice | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
93 | Polańska Zosia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | Wolne Elektrony | opłacono |
94 | Polański Staś | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Wolne Elektrony | opłacono |
95 | Kotlarz Michał | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
96 | Kotlarz Witold | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
97 | Tramer Agata | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
98 | Wróbel Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | MKS MOS Katowice/SP54 | limit osiągnięty |
99 | Kaniewski Paweł | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 19 Katowice | opłacono |
100 | Gondek Antoni | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono |
Wyświetleń: 16666