Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marciniak Amelia | Syrynia | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
2 | Kędzierska Kornelia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
3 | Paprotny Antoni | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
4 | Paprotny Helena | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
5 | Cymara Maja | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
6 | Ledwoch Wiktoria | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
7 | John Alicja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
8 | Kołodziej Julia | Bytom | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
9 | Wirska Emilia | Jaworzno | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
10 | Wirska Emma | Jaworzno | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
11 | Hajduga Stanisław | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
12 | Tyzo Milena | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
13 | Stera Kornelia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
14 | Stera Igor | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
15 | Gajda Oliwier | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
16 | Mikuśkiewicz Emilia | Mikołów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
17 | Wyciślik Antoś | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
18 | Lizoń Leon | katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
19 | Lebek Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
20 | Lebek Julia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
21 | Sycha Lena | Bytom | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
22 | Sycha Antonina | Bytom | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
23 | Wrześniak Antoni | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
24 | Kurbiel Aleksander | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
25 | Cichoń Eryk | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
26 | Radzięta Jan | Czeladź | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
27 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
28 | Pietrzyk Vanesska | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
29 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
30 | Ziomek Oskar | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
31 | Kozioł Martyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
32 | Cebula Anna | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
33 | Woźniak Mariusz | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
34 | Woźniak Adam | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
35 | Skalski Piotr | Będzin | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
36 | Gromadzki Jakub | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
37 | Skalski Antoni | Będzin | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
38 | Komander Michał | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
39 | Krzyżanowski Jerzy | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
40 | Krzyżanowski Ignacy | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
41 | Danowska Zofia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
42 | Bielański Jakub | Ornontowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
43 | Bielański Maciej | Ornontowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
44 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
45 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
46 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
47 | Dyląg Wiktor | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
48 | Brudnowska Maja | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
49 | Brudnowska Milena | Katowice | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
50 | Kotlarz Michał | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
51 | Kotlarz Witold | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
52 | Polok Kinga | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
53 | Tramer Agata | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
54 | Popczyk Maja | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
55 | Mitręga Staś | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
56 | Gondek Antoni | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
57 | Podchul Wiktor | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
58 | Podchul Franciszek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
59 | Cieśla Wiktoria | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
60 | Moj Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
61 | Ziółek Aurelka | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
62 | Ziółek Alicja | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
63 | Smolak Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
64 | Koper Maja | Warszawa | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
65 | Koper Mateusz | Warszawa | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
66 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
67 | Wałach Michalina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
68 | Krukowski Oliwier | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
69 | Gorol Paulina | Siemianowice Sl | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
70 | Gorol Dominik | Siemianowice Sl | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
71 | BOROWIAK BRUNO | KATOWICE | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
72 | Kmita Hanna | Świętochłowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
73 | Kmita Maria | Świetochłowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
74 | Nieradka Alicja | Bytom | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
75 | Cierniak Nadia | Orzesze | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
76 | Cierniak Ewa | Orzesze | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
77 | Cierniak Lena | Orzesze | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
78 | Sechman Eryk | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
79 | Błaszczyk Igor | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
80 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
81 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
82 | Sas Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
83 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
84 | Betka Jakub | Będzin | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
85 | Mrozek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
86 | Giereś Natan | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
87 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
88 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
89 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
90 | Gajewska Małgorzata | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
91 | Pawlak Zuzanna | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
92 | Krzak Wiktor | Czeladź | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | limit osiągnięty | |
93 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
94 | Skutnik Zuzia | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
95 | Kobylański Marek | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
96 | Pawlik Natalia | Zabrze | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
97 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
98 | Starostka Bartosz | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
99 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
100 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono |
Wyświetleń: 16664