Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cichoń Eryk Świętochłowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
2 Mikuśkiewicz Emilia Mikołów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
3 Adamczyk Lena Ruda Ślaska Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) Przedszkole opłacono
4 Adamczyk Maja Czyżówka Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Victoria Trzebinia opłacono
5 Agdan Jan Czeladź Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
6 Aleksy Antonina Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie opłacono
7 Antecki Maksymilian Tychy Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
8 Barbara Anna Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008)
9 Bernacka-Miozga Lena Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
10 Betka Jakub Będzin Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
11 Bielański Jakub Ornontowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
12 Bielański Maciej Ornontowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
13 Bielec Agnieszka Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
14 Bielecki Fabian Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Sparta Katowice opłacono
15 Bieńkowska Minnie Salisbury Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Czewarun TiM opłacono
16 Bieńkowski Mieszko Salisbury Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Czewarun TiM opłacono
17 Binio Marcel Chruszczobród Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
18 Bitner Elenka Piasek Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
19 Bladowski Igor Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
20 Bogucki Filip Chorzów Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
21 BOROWIAK BRUNO KATOWICE Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
22 Brudnowska Maja Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
23 Brudnowska Milena Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
24 Bubalik Piotr Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
25 Bujoczek Milena Bytom Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
26 Burek Daniel Siemianowice śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Vege Runners
27 Błaszczyk Igor Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
28 Cebula Anna Czeladź Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
29 Cenkier Weronika Łaziska Górne Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) MOSIR Łaziska Górne opłacono
30 Chrapek Anna Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa 15 Katowice opłacono
31 Ciepiela Krzysztof Wojkowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) iRun Cadence opłacono
32 Ciepiela Maja Wojkowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) iRun Cadence opłacono
33 Cierniak Ewa Orzesze Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
34 Cierniak Lena Orzesze Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
35 Cierniak Nadia Orzesze Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
36 Cieśla Wiktoria Piekary Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
37 Ciukaj Martyna Świętochłowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) #redlips opłacono
38 Cymara Alicja Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
39 Cymara Maja Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
40 Cyrus Ula Rybnik Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
41 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
42 Czerech Nicola Będzin Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) RMF4RT GLADIATORS opłacono
43 Czerech Xavier Będzin Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) RMF4RT GLADIATORS opłacono
44 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
45 Dabrowska Tosia Bedzin Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
46 Danowska Zofia Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
47 Dejas Paulina Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP nr 37 Katowice opłacono
48 Doboszyńska Zofia Tychy Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SMS Tychy opłacono
49 Duda Julia Siemianowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
50 Duda Kamil Siemianowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp nr 13 Siemianowice Śląskie opłacono
51 Dyląg Tymoteusz Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
52 Dyląg Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
53 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
54 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
55 Dyrka Mateusz Przeczyce Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
56 Dziadosz Wojciech Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Stadion Śląski opłacono
57 Figiel Magda Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Kojotki Naprzód Janów opłacono
58 Figiel Nikola Bojszowy Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SMS Tychy opłacono
59 Fijołek Alicja Chorzów Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
60 Fijołek Maja Chorzów Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
61 Filipek Karolina Tychy Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Biegnę Byle Dobiec opłacono
62 Filipek Krzysztof Tychy Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Biegnę Byle Dobiec opłacono
63 Filipek Michał Tychy Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) Biegnę Byle Dobiec opłacono
64 Fundament Stanisław Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE opłacono
65 Gabryś Ania Ruda Śląska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
66 Gabryś Paulina Ruda Śląska Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008)
67 Gajda Oliwier Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
68 Gajewska Małgorzata Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
69 Gajewski Mateusz Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
70 Gamza Anna Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) UKS WODNIK opłacono
71 Gębski Kacper Sosnowiec Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej)
72 Gienis Wojciech Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
73 Giereś Natan Mysłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
74 Gilner dawid Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) telegilixTeam opłacono
75 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) TelegilixTeam opłacono
76 Gnacikowska Maja Świętochłowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
77 Gnacikowski Mikołaj Świętochłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
78 Gondek Antoni Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
79 Górnikiewicz Mikołaj Sosnowiec Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
80 Gorol Dominik Siemianowice Sl Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
81 Gorol Paulina Siemianowice Sl Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
82 Grab Laura Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) MK TEAM opłacono
83 Grabowska Dorota Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
84 Grabowski Piotr Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
85 Gralikowska Hanna Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
86 Gromadzki Jakub Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
87 Gwiżdż Anastazja Piekary Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
88 Habel Zofia Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) ProfiAutoTeam opłacono
89 Hajduga Stanisław Sosnowiec Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
90 Hamik Krystian chełm śląski Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Hamster Team opłacono
91 Hamik Oliwier Bieruń Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Hamster Team opłacono
92 Haładyn Marta Miasteczko Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
93 Iwanecki Milan Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Siemianowice opłacono
94 Jakubczyk Adam Gliwice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Dziecięcy Sad opłacono
95 Jakubowska Klaudia Tychy Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SMS Tychy opłacono
96 Jakubowska Paulina Tychy Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) SMS Tychy opłacono
97 Jakubowska Weronika Tychy Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SMS Tychy opłacono
98 Janik Milena Zawiercie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Warto Biegać Zawiercie opłacono
99 Jankowski Natan Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
100 Janowski Franciszek Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SMS opłacono


Wyświetleń: 11424

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ