III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - bieg dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Miketa Bartłomiej BLACHOWNIA 400m 2006r. - 2008r. opłacono
2 Snochowska Marysia Bytom 100m 2012r. i młodsze Ekipa na kijach opłacono
3 Bujoczek Milena Bytom 200m 2009r. - 2011r. opłacono
4 Skrzypczyk Olivia Czeladź 100m 2012r. i młodsze opłacono
5 Kurpet Jan Gliwice 100m 2012r. i młodsze wolny strzelec
6 Kurpet Adam Gliwice 100m 2012r. i młodsze wolny strzelec
7 Wieczorek Dominik Katowice 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
8 Kraczla Natalia Katowice 100m 2012r. i młodsze opłacono
9 Kotkiewicz Lena katowice 100m 2012r. i młodsze
10 Pniak Oliwer Katowice 100m 2012r. i młodsze
11 Włochowicz Daniel Piekary Śląskie 200m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś opłacono
12 Hajduk Emilia Piekary slaskie 200m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś opłacono
13 Krupa Dawid Piekary slaskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
14 Kociołek Jakub Piekary Śl. 400m 2006r. - 2008r. opłacono
15 Stencel Szymon Piekary Ślaskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
16 Mitruś Maja Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
17 Mitruś Natasza Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
18 Małkowski Wojciech Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
19 Krupa Nikola Piekary śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
20 Wilk Dominik Piekary Śląskie 400m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś
21 Dawid Piotr Piekary Śląskie 200m 2009r. - 2011r. opłacono
22 Tokarz Ola Piekary Śląskie 400m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś opłacono
23 Tokarz Amelia Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
24 Franki Igor Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
25 Malinowski Filip Piekary śląskie 400m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś opłacono
26 Stasiak Maksymilian Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy durś
27 Straszak Wiktoria Piekary Śląskie 200m 2009r. - 2011r. L opłacono
28 glińska milena piekary śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
29 gliński szymon piekary śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
30 Gross Dorota Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
31 Gross Hanna Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
32 Kożuch Emilia Piekary Śląskie 400m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś opłacono
33 Zawadzki Jan Piekary śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
34 Koszek Andżelika Piekary śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
35 Izydorczyk Hania Piekary Śląskie 200m 2009r. - 2011r. opłacono
36 Szastok Marcin Piekary śląskie 200m 2009r. - 2011r. opłacono
37 Kaczmarczyk Milena Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze
38 Zając Karolina Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
39 Aleksy Tomasz Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
40 Skoczek Natalia Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
41 Szołtysik Jakub Piekary Śląskie 400m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś opłacono
42 Szołtysik Paulina Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
43 Świątek Mateusz Piekary Śląskie 200m 2009r. - 2011r. SPI opłacono
44 Prus Natalia Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
45 Prus Alicja Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
46 Dyrka Mateusz Przeczyce 400m 2006r. - 2008r. opłacono
47 Krupa Zuzanna Radzionków, pow. tarnogórski 100m 2012r. i młodsze opłacono
48 Opiłka Maciej Ruda Śląska 100m 2012r. i młodsze opłacono
49 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska 200m 2009r. - 2011r. opłacono
50 Taisner Milena Ruda Śląska 200m 2009r. - 2011r. opłacono
51 Mrozek Mateusz Ruda Śląska 400m 2006r. - 2008r. opłacono
52 Małecki Dominik Ruda Śląska 100m 2012r. i młodsze opłacono
53 KRÓL WIKTOR RUDA ŚLĄSKA 100m 2012r. i młodsze opłacono
54 KRÓL ZUZANNA RUDA ŚLĄSKA 200m 2009r. - 2011r. opłacono
55 RZYCHOŃ KACPER RUDA ŚLĄSKA 400m 2006r. - 2008r. opłacono
56 Pietrzak Antek Siemianowice Śląskie 100m 2012r. i młodsze
57 Pietrzak Ola Siemianowice Śląskie 100m 2012r. i młodsze
58 Siejda Olaf Siemianowice Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
59 Nagórzański Dawid Siemianowice Śląskie 400m 2006r. - 2008r. MKS SIEMIANOWICZANKA opłacono
60 Łatacz Ksawery Siemianowice Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
61 Szymański Iwo Sosnowiec 200m 2009r. - 2011r.
62 Szumal Laura Tarnowskie Góry 100m 2012r. i młodsze opłacono
63 Szumal Lena Tarnowskie Góry 100m 2012r. i młodsze opłacono
64 Jakubowska Paulina Tychy 100m 2012r. i młodsze SMS Tychy opłacono
65 Jakubowska Weronika Tychy 200m 2009r. - 2011r. SMS Tychy opłacono
66 Jakubowska Klaudia Tychy 200m 2009r. - 2011r. SMS Tychy opłacono
67 Izydorczyk Wojciech Zabrze 100m 2012r. i młodsze opłacono
68 Krawczyk Wojtek zabrze 100m 2012r. i młodsze Malumani


Wyświetleń: 2227

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ