Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rodzaj niepełnosprawności | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANCZAK KRZYSZTOF | KALISZ | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
2 | STAROŃSKA JOANNA | KALISZ | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
3 | PAPIERSKI ŁUKASZ | RYCHWAŁ | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
4 | LASKOWSKI MICHAŁ | KALISZ | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
5 | SOSIENKO KAMIL | KALISZ | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
6 | SĘK ADAM | GRUDZEW | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
7 | ANDRZEJAK OSKAR | WRZESNIA | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
8 | Mrukowski Dominik | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
9 | Perlińska Marlena | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
10 | Adaszak Sebastian | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
11 | Lejman Marcin | Cisew 169 | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
12 | Kędzierska Justyna | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
13 | Koszewski Aleksander | Golina | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
14 | Koszewski Jakub | Golina | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | Szkoła specjalna Konin | 2. intelektualna | |
15 | Urbaniak Krystian | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
16 | Ładniak Anna | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
17 | Rębisz Andrzej | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
18 | Gołdyga Damian | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
19 | Markiewicz Robert | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
20 | Ogrodowczk Kamila | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
21 | KNOP KRZYSZTOF | WIETCHININ | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
22 | Wolska Danuta | Lisków | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
23 | MICHALAK ALEKSANDRA | KAZIMIERZ BISKUPI | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
24 | NOWAK DOMINIKA | GOLINA | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
25 | ŻABIEREK WERONIKA | KRAMSK | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
26 | DUBANOSOW BARTŁOMIEJ | KONIN | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
27 | GUŹNICZAK FILIP | KONIN | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
28 | CHMIELNICKA NIKOLA | KONIN | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
29 | BUCZYŃSKI MICHAŁ | DĄBROWICA | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
30 | PŚCIUK JULIA | BRUDZEW | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
31 | DZIKOWSKI PAWEŁ | TUREK | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
32 | MARCINIAK BARTŁOMIEJ | ŻARY | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
33 | ROBASZEK WIKTOR | PRZYKONA | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
34 | Maćczak Dominika | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
35 | Rzempołuch Krzysztof | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
36 | Bekała Henryk | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
37 | Zieliński Władysław | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
38 | Jurkiewicz Mateusz | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
39 | Wojciechowski Paweł | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
40 | Wojciechowski Piotr | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
41 | Purgat Piotr | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
42 | Katarzyniak Agata | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
43 | Baraniecka Agata | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
44 | Ziemiańska Urszula | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | |
45 | JAWORSKI MICHAŁ | TUREK | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
46 | FRET MATEUSZ | TUREK | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
47 | KNOP ADAM | WIETCHININ | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
48 | SYNENKO KLAUDIA | BRUDZEW | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
49 | KOMOROWSKA JULITA | TUREK | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
50 | BINIEK NIKODEM | TUREK | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
51 | Grzymski Jakub | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
52 | TABOREK PAULINA | STEFANÓW | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
53 | ŚWIERK ADAM | TUREK | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
54 | SKONIECZNY BARTŁOMIEJ | PIEKARY | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
55 | SADKOWSKI BARTOSZ | TUREK | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
56 | RACZYK MIŁOSZ | TUREK | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
57 | Korczyński Mateusz | TUREK | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
58 | JESIOŁOWSKI MICHAŁ | TUREK | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | ||
59 | Szymczak Paulina | Dąbrowica Kolonia | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 1. ruchowa | ||
60 | Gębczyńska Ograbek Paulina | Turek | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | |||
61 | PATAN Radosław | POZNAŃ | Polska | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | IKS 2017 Poznań |
Wyświetleń: 7575