Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rodzaj niepełnosprawności Do zapłaty
1 Adaszak Sebastian Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
2 ANDRZEJAK OSKAR WRZESNIA Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
3 Baraniecka Agata Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
4 Bekała Henryk Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
5 Bernat Joanna Stare Miasto 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 2. intelektualna
6 BINIEK NIKODEM TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
7 BUCZYŃSKI MICHAŁ DĄBROWICA Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
8 Budzyńska Aleksandra Gniezno 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) dynamic strong
9 Błaszczyk1 mikolaj16 Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
10 CHMIELNICKA NIKOLA KONIN Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
11 Darnikowski Piotr Konin 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
12 Dobosz Małgorzata Warszawa 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
13 DUBANOSOW BARTŁOMIEJ KONIN Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
14 DZIKOWSKI PAWEŁ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
15 FRET MATEUSZ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
16 GAŚĆ ANNA TUREK 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 2. intelektualna
17 Gębczyńska Ograbek Paulina Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie)
18 Gołdyga Damian Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
19 Grzymski Jakub Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
20 GUŹNICZAK FILIP KONIN Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
21 Harasny Mariusz Przykona 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem)
22 JANCZAK KRZYSZTOF KALISZ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
23 JAWORSKI MICHAŁ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
24 Jędrzejewski Tomasz Jastrowie 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
25 JESIOŁOWSKI MICHAŁ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
26 Jurkiewicz Mateusz Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
27 Kąciak Magdalena Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) WTZ SINTUR TUREK 1. ruchowa
28 Kąciak Zbigniew Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
29 Katarzyniak Agata Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
30 Kędzierska Justyna Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
31 Kępska Lidia Konin 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
32 KNOP ADAM WIETCHININ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
33 KNOP KRZYSZTOF WIETCHININ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
34 KOMOROWSKA JULITA TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
35 Korczyński Mariusz Budy Słodkowskie 6a 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
36 Korczyński Mateusz TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
37 Koszewski Aleksander Golina Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
38 Koszewski Jakub Golina Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) Szkoła specjalna Konin 2. intelektualna
39 Kozioł Marcin Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) WTZ SINTUR TUREK 1. ruchowa
40 LASKOWSKI MICHAŁ KALISZ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
41 Lejman Marcin Cisew 169 Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
42 Maćczak Dominika Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
43 Majchrzak Emilian Kazimierz Biskupi 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
44 Maliszewski Filip Gdańsk 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
45 Marach Karol Kościan 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie)
46 MARCINIAK BARTŁOMIEJ ŻARY Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
47 Marczak Krzysztof Ostrów Wielkopolski 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) KSS Mustang Konin 1. ruchowa
48 MARENDZIAK JAKUB CHLEBÓW 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 2. intelektualna
49 Markiewicz Robert Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
50 MICHALAK ALEKSANDRA KAZIMIERZ BISKUPI Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
51 Mirecka Aleksandra Władysławowo 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
52 Mrukowski Dominik Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
53 Murawiak Paweł Sławoszewek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
54 NAPRUSZEWSKI KONRAD KALISZ 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
55 NOWAK DOMINIKA GOLINA Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
56 Nowak Katarzyna Konin 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
57 Nowinowski Marcin Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) WTZ SINTUR TUREK 1. ruchowa
58 Nowotarska Karolina Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
59 Ogrodowczk Kamila Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
60 Oliwiecki Jarosław Dąbie 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) 1. ruchowa
61 Oliwiecki Przemysław Żdżary 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
62 PAPIERSKI ŁUKASZ RYCHWAŁ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
63 PATAN Radosław POZNAŃ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) IKS 2017 Poznań
64 Perlińska Joanna Sławsk 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
65 Perlińska Marlena Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
66 Piskulska Katarzyna Bydgoszcz 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie)
67 PŚCIUK JULIA BRUDZEW Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
68 Purgat Piotr Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
69 RACZYK MIŁOSZ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
70 Rębisz Andrzej Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
71 ROBASZEK WIKTOR PRZYKONA Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
72 Rzempołuch Krzysztof Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
73 SADKOWSKI BARTOSZ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
74 SĘK ADAM GRUDZEW Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
75 SKONIECZNY BARTŁOMIEJ PIEKARY Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
76 SOSIENKO KAMIL KALISZ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
77 Starczyński Sebastian Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
78 STAROŃSKA JOANNA KALISZ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
79 Święcicki Krzysztof Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem)
80 ŚWIERK ADAM TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
81 SYNENKO KLAUDIA BRUDZEW Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
82 Szefler Ireneusz Malec 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
83 Szmagaj Aneta Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 2. intelektualna
84 Szymczak Paulina Dąbrowica Kolonia Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 1. ruchowa
85 TABOREK PAULINA STEFANÓW Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
86 Traczyk Mateusz Konin 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
87 Urbaniak Krystian Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
88 WOJCIECHOWSKA ANNA CHLEBÓW 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 2. intelektualna
89 Wojciechowski Paweł Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
90 Wojciechowski Piotr Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
91 Wojdziak Zuzanka Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
92 Wolska Danuta Lisków Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
93 Wolski Zygmunt Konin 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
94 ŻABIEREK WERONIKA KRAMSK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
95 Zając Mateusz Konin 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
96 Zieliński Władysław Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
97 Ziemiańska Urszula Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
98 Ładniak Anna Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna


Wyświetleń: 1833

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ