Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Rodzaj niepełnosprawności | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Fundacja PODAJ DALEJ | |||||||||
1 | Jędrzejewski Tomasz | Jastrowie | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | Fundacja PODAJ DALEJ | 1. ruchowa | ||||
2 | Kępska Lidia | Konin | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | Fundacja PODAJ DALEJ | 1. ruchowa | ||||
3 | Majchrzak Emilian | Kazimierz Biskupi | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | Fundacja PODAJ DALEJ | 1. ruchowa | ||||
4 | Dobosz Małgorzata | Warszawa | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | Fundacja PODAJ DALEJ | 1. ruchowa | ||||
5 | Bernat Joanna | Stare Miasto | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | Fundacja PODAJ DALEJ | 2. intelektualna | ||||
6 | Murawiak Paweł | Sławoszewek | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | Fundacja PODAJ DALEJ | 1. ruchowa | ||||
7 | Zając Mateusz | Konin | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | Fundacja PODAJ DALEJ | 1. ruchowa | ||||
8 | Maliszewski Filip | Gdańsk | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | Fundacja PODAJ DALEJ | 1. ruchowa | ||||
9 | Mirecka Aleksandra | Władysławowo | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | Fundacja PODAJ DALEJ | 1. ruchowa | ||||
Fundacja PODAJ DALEJ | |||||||||
10 | Wolski Zygmunt | Konin | 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) | Fundacja PODAJ DALEJ | 1. ruchowa | ||||
Fundacja Podaj Dalej | |||||||||
11 | Traczyk Mateusz | Konin | 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) | Fundacja Podaj Dalej | 1. ruchowa | ||||
Fundacja Podaj Dalej | |||||||||
12 | Szefler Ireneusz | Malec | 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) | Fundacja Podaj Dalej | 1. ruchowa | ||||
13 | Nowak Katarzyna | Konin | 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) | Fundacja Podaj Dalej | 1. ruchowa | ||||
14 | Oliwiecki Przemysław | Żdżary | 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) | Fundacja Podaj Dalej | 1. ruchowa | ||||
15 | Darnikowski Piotr | Konin | 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) | Fundacja Podaj Dalej | 1. ruchowa | ||||
IKS 2017 Poznań | |||||||||
16 | PATAN Radosław | POZNAŃ | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | IKS 2017 Poznań | |||||
KSS Mustang Konin | |||||||||
17 | Marczak Krzysztof | Ostrów Wielkopolski | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | KSS Mustang Konin | 1. ruchowa | ||||
Szkoła specjalna Konin | |||||||||
18 | Koszewski Jakub | Golina | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | Szkoła specjalna Konin | 2. intelektualna | ||||
WTZ SINTUR TUREK | |||||||||
19 | Maćczak Dominika | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
20 | Nowinowski Marcin | Turek | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | WTZ SINTUR TUREK | 1. ruchowa | ||||
21 | Kozioł Marcin | Turek | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | WTZ SINTUR TUREK | 1. ruchowa | ||||
22 | Rzempołuch Krzysztof | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
23 | Bekała Henryk | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
24 | Zieliński Władysław | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
25 | Jurkiewicz Mateusz | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
26 | Wojciechowski Paweł | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
27 | Wojciechowski Piotr | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
28 | Purgat Piotr | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
29 | Katarzyniak Agata | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
30 | Baraniecka Agata | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
31 | Ziemiańska Urszula | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
32 | Adaszak Sebastian | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
33 | Kędzierska Justyna | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | WTZ SINTUR TUREK | 2. intelektualna | ||||
34 | Kąciak Magdalena | Turek | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | WTZ SINTUR TUREK | 1. ruchowa | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
35 | ŻABIEREK WERONIKA | KRAMSK | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
36 | Gołdyga Damian | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
37 | Nowotarska Karolina | Turek | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | 1. ruchowa | |||||
38 | Markiewicz Robert | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
39 | Kąciak Zbigniew | Turek | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | 1. ruchowa | |||||
40 | Ogrodowczk Kamila | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
41 | KNOP KRZYSZTOF | WIETCHININ | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
42 | Wolska Danuta | Lisków | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
43 | MICHALAK ALEKSANDRA | KAZIMIERZ BISKUPI | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
44 | NOWAK DOMINIKA | GOLINA | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
45 | Rębisz Andrzej | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
46 | Harasny Mariusz | Przykona | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | ||||||
47 | GUŹNICZAK FILIP | KONIN | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
48 | CHMIELNICKA NIKOLA | KONIN | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
49 | BUCZYŃSKI MICHAŁ | DĄBROWICA | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
50 | PŚCIUK JULIA | BRUDZEW | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
51 | DZIKOWSKI PAWEŁ | TUREK | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
52 | WOJCIECHOWSKA ANNA | CHLEBÓW | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | 2. intelektualna | |||||
53 | MARCINIAK BARTŁOMIEJ | ŻARY | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
54 | ROBASZEK WIKTOR | PRZYKONA | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
55 | Perlińska Joanna | Sławsk | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | 1. ruchowa | |||||
56 | JANCZAK KRZYSZTOF | KALISZ | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
57 | STAROŃSKA JOANNA | KALISZ | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
58 | Starczyński Sebastian | Turek | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | 1. ruchowa | |||||
59 | PAPIERSKI ŁUKASZ | RYCHWAŁ | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
60 | LASKOWSKI MICHAŁ | KALISZ | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
61 | NAPRUSZEWSKI KONRAD | KALISZ | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | 1. ruchowa | |||||
62 | SOSIENKO KAMIL | KALISZ | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
63 | SĘK ADAM | GRUDZEW | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
64 | Korczyński Mariusz | Budy Słodkowskie 6a | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | 1. ruchowa | |||||
65 | DUBANOSOW BARTŁOMIEJ | KONIN | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
66 | ANDRZEJAK OSKAR | WRZESNIA | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
67 | Mrukowski Dominik | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
68 | Perlińska Marlena | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
69 | Oliwiecki Jarosław | Dąbie | 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) | 1. ruchowa | |||||
70 | Lejman Marcin | Cisew 169 | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
71 | Błaszczyk1 mikolaj16 | Turek | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | 1. ruchowa | |||||
72 | Koszewski Aleksander | Golina | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
73 | Urbaniak Krystian | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
74 | Ładniak Anna | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
75 | Piskulska Katarzyna | Bydgoszcz | 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) | ||||||
76 | ŚWIERK ADAM | TUREK | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
77 | SKONIECZNY BARTŁOMIEJ | PIEKARY | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
78 | SADKOWSKI BARTOSZ | TUREK | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
79 | RACZYK MIŁOSZ | TUREK | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
80 | TABOREK PAULINA | STEFANÓW | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
81 | Grzymski Jakub | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
82 | GAŚĆ ANNA | TUREK | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | 2. intelektualna | |||||
83 | BINIEK NIKODEM | TUREK | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
84 | KOMOROWSKA JULITA | TUREK | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
85 | SYNENKO KLAUDIA | BRUDZEW | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
86 | KNOP ADAM | WIETCHININ | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
87 | FRET MATEUSZ | TUREK | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
88 | JAWORSKI MICHAŁ | TUREK | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
89 | Korczyński Mateusz | TUREK | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
90 | Marach Karol | Kościan | 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) | ||||||
91 | Święcicki Krzysztof | Turek | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | ||||||
92 | Gębczyńska Ograbek Paulina | Turek | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | ||||||
93 | Szymczak Paulina | Dąbrowica Kolonia | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 1. ruchowa | |||||
94 | Wojdziak Zuzanka | Turek | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | 1. ruchowa | |||||
95 | Szmagaj Aneta | Turek | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | 2. intelektualna | |||||
96 | JESIOŁOWSKI MICHAŁ | TUREK | Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) | 2. intelektualna | |||||
97 | MARENDZIAK JAKUB | CHLEBÓW | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | 2. intelektualna | |||||
dynamic strong | |||||||||
98 | Budzyńska Aleksandra | Gniezno | 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) | dynamic strong |
Wyświetleń: 7579