IX Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Korth Marcin Jastarnia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
2 Kujawska Łucja Pruszcz Gdański Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Iron Team
3 Dziemiańczyk Franciszek Białystok Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m SSP 3 Białystok
4 Dziemiańczyk Julian Białystok Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m SSP 3 Białystok
5 Dziemiańczyk Antoni Białystok Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m SSP 3 Białystok
6 Kajak Blazej Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
7 Kajak Alicja Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
8 Ciesiulski Jan Warszawa Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
9 Kotzian Sonia Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
10 Kotzian Oskar Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
11 Szabłowski Grzegorz Juszkowo Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Pruszcz Biega
12 Szabłowska Gabrysia Juszkowo Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Pruszcz Biega
13 Paw Zuzanna Chrzanów Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
14 Wolańska Julia Rumia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
15 Wolańska Lena Rumia Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
16 Kwiatkowska Zofia Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
17 Kwiatkowski Leon Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
18 Wala Karolina Chrzanów Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
19 Wala Małgorzata Chrzanów Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
20 Wala Aleksandra Chrzanów Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
21 Kacik Natalia Banino Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
22 Kacik Olaf Banino Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
23 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Znikajace punkty
24 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Znikajace punkty
25 Grochal Nina Chrzanów Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
26 Klebba Natalia Puck / Łebcz Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Peppa Pig
27 Klebba Szymon Puck / Łebcz Bieg dzieci do 4 lat - 200 m Psi Patrol
28 Trochimczuk Michalina Elbląg Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m SP1 Elbląg
29 Chylaszek Wojciech Gliwice Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
30 Chylaszek Mikołaj Gliwice Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
31 Chylaszek Marta Gliwice Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
32 WĘGIELNIK Antoni GORZÓW WIELKOPOLSKI Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
33 Bzdun Maja Wrocław Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
34 Bzdun Julia Wrocław Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
35 Dąbrowski Staś Nowy Sącz Bieg dzieci do 4 lat - 200 m Visegrad Maraton Rytro
36 Foltynowicz Maksymilian Jastarnia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
37 Foltynowicz Beniamin Jastarnia Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
38 Baranowska Antonina Jastarnia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Baranowski Team
39 Klukowska Magda Lębork Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m UNIA Racing Team Lębork
40 Klukowska Martyna Lębork Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m UNIA Racing Team Lębork
41 Szczekutek Anna Warszawa Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
42 Szczekutek Adam Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
43 Białek Szymon Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
44 Białek Kacper Warszawa Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
45 Szemryk Martyna Gdańsk Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
46 Baranowski Tadeusz Jastarnia Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Baranowski Team
47 Klepacka Kalina Warszawa Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
48 Gątkowska Nikola Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
49 Wójcik Magdalena Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
50 Zalewski Karol Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
51 Kudlicka Lucyna Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
52 Stachelska Hanna Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
53 Mulak Adrian Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
54 Rosłoniec Piotr Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
55 Gliński Oliwier Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
56 Kwiatkowski Ksawery Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
57 Nicińska Lena Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
58 Ładno Natalia Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
59 Ołdak Damian Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
60 Plejznerowski Jakub Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
61 Wroński Kajto Tychy Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Wrońscy Team
62 Plejznerowski Mateusz Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
63 Wrońska Antosia Tychy Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Wrońscy Team
64 Nowak Aleksandra Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
65 Markiewicz Mateusz Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
66 Zając Emilia Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
67 Krupniewski Julian Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
68 Sławiński Mikołaj Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
69 Ołdak Nikola Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
70 Konopacki Franciszek Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
71 Kędzierska Maja Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
72 Głowala Zuzanna Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
73 Donica Patryk Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
74 Dębowska Blanka Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
75 Baciński Aleksander Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
76 Kwiatkowska Lidia Rumia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Sp 4 Rumia
77 Kwiatkowska Helena Rumia Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m WieWiór Team
78 Jastrzembski Krzysztof Gdańsk Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
79 Jastrzembski Stanisław Gdańsk Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
80 Binkiewicz Kajetan Ząbki Bieg dzieci do 4 lat - 200 m BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
81 Binkiewicz Milena Ząbki Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
82 Binkiewicz Malina Ząbki Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
83 PAWELCZYK NICOLA RYBNIK Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
84 Palacz Dawid Bydgoszcz Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
85 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Sp 16 Gdynia
86 Szymański Iwo Sosnowiec Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
87 Bernatek Stas Ustka Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
88 Bernatek Kamil Ustka Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
89 Bienkowski Mateusz Gdansk Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m UKS Żabianka
90 Bienkowski Jakub Gdansk Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m UKS Żabianka
91 KOWALSKI JAKUB BYDGOSZCZ Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
92 KOWALSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSZCZ Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
93 Paszkowska Zuzanna Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
94 Paszkowska Amelia Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m Przedszkole 344 Warszawa
95 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Pruszcz Biega
96 Drzyzga Miłosz Modlnica Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
97 Drzyzga Maksymilian Modlnica Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
98 Łukasiak Leon Warszawa Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
99 Łukasiak Albert Londyn Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
100 Muzyczuk Samuel Gdynia Bieg dzieci do 4 lat - 200 m


Wyświetleń: 810

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ