Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Szymaniak Tomasz Częstochowa Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy Miejskie Przedszkole Nr 42 w Częstochowie
102 Jasińska Hanna Częstochowa Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki Przedszkole
103 Borek Rafał Częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy
104 Borek Jakub Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy Szkoła Podstawowa nr 35 w Częstochowie
105 Bieniek Weronika Rędziny Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki
106 Bieniek Piotr Rędziny Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy Unia Redziny
107 Godzic Mieszko Częstochowa Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki
108 Korzekwa Szymon Kalej Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy
109 Lesiak Julia Bełchatów Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki
110 Pross Jordan Częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy
111 Gal Damian Częstochowa Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy
112 Gal Sabina Częstochowa Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki
113 Łacny Franciszek Częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy
114 Kłosiński Szymon Kuźnica Lechowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy
115 Figler Lena Kłomnice Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki Szkola Podstawowa w Kłomnicach
116 Ogłaza Wojtek Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy
117 Ogłaza Madzia Częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki
118 Solecka Dominika Częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki Szkoła Podstawowa nr 50 im. W. Sikorskiego w Częstochowie
119 Sil Mieszko Częstochowa Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy
120 Trąbczyński Nikodem Częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy Sp 29 Częstochowa
121 Obrączka Bruno Częstochowa Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy
122 Obrączka Artur Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy
123 Kruk Piotr Częstochowa Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy
124 Żwirek Zosia Częstochowa Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki
125 Kowalska Alicja Częstochowa Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki
126 Kowalski Szymon Częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy
127 Makarowska Zuzanna Częstochowa Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki
128 Durlik Agata Wierzchowisko Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki Przedszkole nr 16 Częstochowa
129 Durlik Bartosz Wierzchowisko Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy SP 48 Częstochowa
130 Pross David Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy
131 Patyk Wiktoria Częstochowa Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki
132 Patyk Aleksander Częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy BBL Częstochowa
133 Lemańska Amelia Częstochowa Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki SP 7 Częstochowa
134 Głowacki Emil Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy Akademia Ruchu Częstochowa - Grupo De Capoeira Camangula
135 Głowacka Aurelia Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki Akademia Ruchu Częstochowa - Grupo De Capoeira Camangula
136 Kwoczała Alicja Częstochowa Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki
137 Hartman Olga Częstochowa Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki
138 Mazurkiewicz Natalia Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki
139 Zawolik Staś Częstochowa Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy
140 Kawecka Hanna Skrajnica Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki
141 Kawecka Weronika Skrajnica Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki
142 Kawecki Jan Skrajnica Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy
143 Makarowski Franciszek Częstochowa Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy
144 Robakowska Zuzanna częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki
145 Binkiewicz Michał Częstochowa Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy
146 Lis Filip Gorzędów Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy
147 Radomska Anastazja Szarlejka Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki niezrzeszony
148 Binkiewicz Mikołaj Częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy
149 Wandzel Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy
150 Kozar Alan Dąbrowa Górnicza Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy
151 Graczyk Mateusz CZĘSTOCHOWA Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy SP Nr 2 Częstochowa
152 DESKA PAULINA CZĘSTOCHOWA Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki SP 7 Częstochowa
153 DESKA KAROLINA CZĘSTOCHOWA Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki MP 33 Częstochowa
154 Popczyk Tomek Wierzchowisko Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy
155 Pąklak Beata Miedźno Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki
156 Pąklak Michał Miedźno Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy
157 Nurzyński Adam Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa w Częstochowie
158 Skiba Natan Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy podstawówka
159 Skiba Gabriel Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy podstawówka
160 Kubik Kamila Częstochowa Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki
161 Mazur Leon Częstochowa Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy Przedszkole
162 Jarosz Karolina Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki
163 Michalski Jan Częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy
164 Bielecki Kacper Czestochowa Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy KS RESPEKT
165 Bielecki Marcel Czestochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy KS RESPEKT
166 Małecki Dominik RUDA ŚLĄSKA Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy
167 Majewska Emilia Częstochowa Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki SP 7 Częstochowa
168 Gąciarek Oliwia Konin Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki
169 Gąciarek Seweryn Konin Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy
170 Tatara Wiktoria Częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki SP 48 Częstochowa
171 Tatara Bartosz Częstochowa Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy SP 48 Częstochowa
172 Folcholc Tymoteusz Borowianka Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy Przedszkole Kotek Leon
173 Folcholc Miłosz Borowianka Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy Szkoła Podstawowa w Białej
174 Wójcik Emilia Częstochowa Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki SP7 Częstochowa
175 Wójcik Marcelina Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki Miejskie Przedszkole nr 33
176 Trąbczyńska Julia Częstochowa Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki SP7 Częstochowa
177 Podwysocki Franciszek Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy
178 Kustal Barbara Częstochowa Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki Nordic Team Częstochowa
179 Cebula Iga Częstochowa Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki
180 Kołodziej Jakub Katowice Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy
181 Woźniak Dominik Częstochowa Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy
182 Suliga Sebastian Częstochowa Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy
183 Dubaj Franciszek Częstochowa Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy
184 Kosmała Filip Kochanowice Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy
185 Kosmała Adam Kochanowice Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy
186 Kosmała Zofia Kochanowice Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki
187 Szymczyk Patrycja Kłomnice Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki
188 Szymczyk Anna Kłomnice Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki
189 Marciński Mateusz Częstochowa Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy
190 Marcińska Maja Częstochowa Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki
191 Wosik Amelia Częstochowa Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki Miejskie Przedszkole nr 14
192 ujma Dagna Częstochowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki UKS pirania
193 Wójtowicz Weronika Częstochowa Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki Szkoła podstawowa nr 7 w Czestochowie
194 Adamska Alicja Częstochowa Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki
195 Szczypiór Małgosia Borowa Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki
196 Szczypiór Grzegorz Borowa Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy
197 Kłosowski Marcin Częstochowa Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy
198 Kłosowska Alicja Częstochowa Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki
199 Kłosowska Eliza Częstochowa Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki
200 Kłosowska Wiktoria Częstochowa Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki


Wyświetleń: 16995

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ