Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Patalas Angelika Chłapowo PÓŁMARATON opłacono
2 Górecka Mitoraj Justyna Chojnice ROWERY Przyjaciele W Biegu opłacono
3 Mielczarek Agnieszka Człuchów PÓŁMARATON Człuchów opłacono
4 Lademann Maciej Darzlubie PÓŁMARATON opłacono
5 Nitka Dorota Gdańsk PÓŁMARATON C.U.G. opłacono
6 Hebanowski Łukasz Gdynia PÓŁMARATON Padł na Ryj opłacono
7 Skorek-Maszota Weronika Gdynia ROWERY Padł na Ryj opłacono
8 Łukowicz Ewa Gdynia PÓŁMARATON opłacono
9 Wójcik Piotr Gdynia 1/3 MARATONU NW morsik weteran - 40 lecie morsowania opłacono
10 Olesiejuk Marta Gdynia PÓŁMARATON C.U.G. opłacono
11 Laniecki Wiesław Gdynia PÓŁMARATON Arka Gdynia opłacono
12 Martyka Jolanta Gdynia PÓŁMARATON biegamyrazem.pl opłacono
13 Dąbrowski Piotr Gdynia PÓŁMARATON biegamyrazem.pl opłacono
14 Orzoł Kamil Gdynia PÓŁMARATON Party Animals Wilimy opłacono
15 Zalewski Konrad Gdynia PÓŁMARATON opłacono
16 Klopotek Claudia Gdynia PÓŁMARATON opłacono
17 Śmigaj Mirosław Gdynia PÓŁMARATON MIŚ Biega opłacono
18 Ostapczuk Monika Gdynia PÓŁMARATON Nałogowi Pożeracze Kilometrów opłacono
19 Hincka Jacek Gnieżdżewo PÓŁMARATON opłacono
20 Hincka Marzena Gnieżdżewo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
21 Dettlaff Ireneusz GNIEŻDŻEWO PÓŁMARATON LZS/OSP GNIEŻDŻEWO opłacono
22 Nowicki Mieczysław Gościcino PÓŁMARATON opłacono
23 Elmiś Grzegorz Hel PÓŁMARATON Biegacz Portowy Hel opłacono
24 Oreszke Jan Karwia PÓŁMARATON BRW KP PSP opłacono
25 Kuciara Leszek Kuźnica ROWERY opłacono
26 Budzisz Joanna Kuźnica 1/3 MARATONU NW Bez Kija Nie Podchodź opłacono
27 Andryskowski Zdzislaw Lębork PÓŁMARATON Kolarz-Pol opłacono
28 Jaffke Jarosław Łebcz 1/3 MARATONU NW Jaffi z Łebcza opłacono
29 Jaffke Patrycja Łebcz ROWERY Team Jaffke opłacono
30 Karwowska Danuta Mosty PÓŁMARATON Kosakowski Klub HDK opłacono
31 Karwowski Krystian Mosty PÓŁMARATON opłacono
32 Szczypkowski Hieronim Ostrów Wlkp. PÓŁMARATON opłacono
33 Bajda Piotr Połczyno PÓŁMARATON UM Władysławowo opłacono
34 Groenwald Dariusz Połczyno PÓŁMARATON ISKRA Połczyno opłacono
35 Dawidowski Roman Puck 1/3 MARATONU NW opłacono
36 Elwart Roman PUCK PÓŁMARATON Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart opłacono
37 Lessnau Klaudia Puck PÓŁMARATON Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart
38 Kujawski Grzegorz Puck PÓŁMARATON opłacono
39 Lesner Dariusz Puck PÓŁMARATON opłacono
40 Tański Marcin Puck PÓŁMARATON Teamelwart, Hotel Bryza
41 Bernat Antoni Puck PÓŁMARATON opłacono
42 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz PÓŁMARATON Kaszebe Łebcz opłacono
43 Szymański Piotr Władysławowo ROWERY opłacono
44 Szymańska Grażyna Władysławowo ROWERY opłacono
45 Skoczke Maria Władysławowo ROWERY opłacono
46 Skoczke Alfons Władysławowo ROWERY opłacono
47 Rosicki Dariusz Władysławowo ROWERY opłacono
48 Wrzos Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON Virtual Runner Club opłacono
49 Lewińska Dominika Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
50 Kollek Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono
51 Gojke Dawid Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
52 Janowicz Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
53 Kollek Lidia Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
54 Jeka Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
55 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
56 Buczkowski Damian Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
57 Kroll Rafał Władysławowo PÓŁMARATON KORNA BIEGA opłacono
58 Mach Izabela Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono


Wyświetleń: 5115

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ