Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hincka Jacek Gnieżdżewo PÓŁMARATON opłacono
2 Szymański Piotr Władysławowo ROWERY opłacono
3 Szymańska Grażyna Władysławowo ROWERY opłacono
4 Skoczke Maria Władysławowo ROWERY opłacono
5 Skoczke Alfons Władysławowo ROWERY opłacono
6 Rosicki Dariusz Władysławowo ROWERY opłacono
7 Dawidowski Roman Puck 1/3 MARATONU NW opłacono
8 Kuciara Leszek Kuźnica ROWERY opłacono
9 Łukowicz Ewa Gdynia PÓŁMARATON opłacono
10 Lewińska Dominika Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
11 Lademann Maciej Darzlubie PÓŁMARATON opłacono
12 Kujawski Grzegorz Puck PÓŁMARATON opłacono
13 Nowicki Mieczysław Gościcino PÓŁMARATON opłacono
14 Szczypkowski Hieronim Ostrów Wlkp. PÓŁMARATON opłacono
15 Lesner Dariusz Puck PÓŁMARATON opłacono
16 Jeka Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
17 Zalewski Konrad Gdynia PÓŁMARATON opłacono
18 Klopotek Claudia Gdynia PÓŁMARATON opłacono
19 Patalas Angelika Chłapowo PÓŁMARATON opłacono
20 Karwowski Krystian Mosty PÓŁMARATON opłacono
21 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
22 Bernat Antoni Puck PÓŁMARATON opłacono
23 Laniecki Wiesław Gdynia PÓŁMARATON Arka Gdynia opłacono
24 Budzisz Joanna Kuźnica 1/3 MARATONU NW Bez Kija Nie Podchodź opłacono
25 Elmiś Grzegorz Hel PÓŁMARATON Biegacz Portowy Hel opłacono
26 Hincka Marzena Gnieżdżewo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
27 Gojke Dawid Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
28 Janowicz Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
29 Kollek Lidia Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
30 Buczkowski Damian Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
31 Mach Izabela Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
32 Kollek Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono
33 Martyka Jolanta Gdynia PÓŁMARATON biegamyrazem.pl opłacono
34 Dąbrowski Piotr Gdynia PÓŁMARATON biegamyrazem.pl opłacono
35 Oreszke Jan Karwia PÓŁMARATON BRW KP PSP opłacono
36 Olesiejuk Marta Gdynia PÓŁMARATON C.U.G. opłacono
37 Nitka Dorota Gdańsk PÓŁMARATON C.U.G. opłacono
38 Mielczarek Agnieszka Człuchów PÓŁMARATON Człuchów opłacono
39 Groenwald Dariusz Połczyno PÓŁMARATON ISKRA Połczyno opłacono
40 Jaffke Jarosław Łebcz 1/3 MARATONU NW Jaffi z Łebcza opłacono
41 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz PÓŁMARATON Kaszebe Łebcz opłacono
42 Andryskowski Zdzislaw Lębork PÓŁMARATON Kolarz-Pol opłacono
43 Kroll Rafał Władysławowo PÓŁMARATON KORNA BIEGA opłacono
44 Karwowska Danuta Mosty PÓŁMARATON Kosakowski Klub HDK opłacono
45 Elwart Roman PUCK PÓŁMARATON Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart opłacono
46 Lessnau Klaudia Puck PÓŁMARATON Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart
47 Dettlaff Ireneusz GNIEŻDŻEWO PÓŁMARATON LZS/OSP GNIEŻDŻEWO opłacono
48 Śmigaj Mirosław Gdynia PÓŁMARATON MIŚ Biega opłacono
49 Wójcik Piotr Gdynia 1/3 MARATONU NW morsik weteran - 40 lecie morsowania opłacono
50 Ostapczuk Monika Gdynia PÓŁMARATON Nałogowi Pożeracze Kilometrów opłacono
51 Hebanowski Łukasz Gdynia PÓŁMARATON Padł na Ryj opłacono
52 Skorek-Maszota Weronika Gdynia ROWERY Padł na Ryj opłacono
53 Orzoł Kamil Gdynia PÓŁMARATON Party Animals Wilimy opłacono
54 Górecka Mitoraj Justyna Chojnice ROWERY Przyjaciele W Biegu opłacono
55 Jaffke Patrycja Łebcz ROWERY Team Jaffke opłacono
56 Tański Marcin Puck PÓŁMARATON Teamelwart, Hotel Bryza
57 Bajda Piotr Połczyno PÓŁMARATON UM Władysławowo opłacono
58 Wrzos Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON Virtual Runner Club opłacono


Wyświetleń: 5112

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ