Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Garski Kryspin Bytów Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Świat Płytek u Kryspina
2 Garska Joanna Bytów Start indywidualny (jednoosobowy) Świat Płytek u Kryspina
3 Grześlak Joanna Ełganowo Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) BiegaMY opłacono on-line
4 Toczek Agata Gdansk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
5 HALLMANN Aleksandra Gdansk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
6 Banasik Tomasz Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
7 Dębicka Justyna Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
8 Fot Iwona Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
9 Skwiot Agnieszka Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
10 Mielczarek Cezary Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
11 Dworakowski Krzysztof Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
12 Folwarski Andrzej Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
13 Folwarska Małgorzata Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
14 Sitarczuk Mariusz Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
15 JÓZEFOWSKI JACEK GDAŃSK Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
16 Kot Michał Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
17 Giżewski Grzegorz Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) Zmory SP 2 opłacono on-line
18 Manturewicz Joanna Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) architecto team opłacono on-line
19 Dobrzeniecki Rafał Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
20 Banasik Małgorzata Banasik Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Szkoła Podstawowanr 2 z oddziałami sportowymi im.Armii Krajowej opłacono on-line
21 Rejek Włodzimierz Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) Iron Team opłacono on-line
22 Szczuko Emilia Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Qna Team opłacono on-line
23 Lange Katarzyna Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
24 Skakuj Katarzyna Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
25 Czaicki Grzegorz Gdańsk Drużyna 4 osobowa (rodzic + 3 dzieci) Lider z sercem opłacono on-line
26 Szynkiewicz Alina Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
27 Rucińska Agnieszka Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
28 Szynkiewicz Michał Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
29 Lizut-Ambroziak Alicja Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
30 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
31 Niechoćko Agata Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) big yellow adventure Team opłacono on-line
32 Jędrzejewska Monika Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko)
33 Wirgentius Niko Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Domi Team opłacono on-line
34 Kiszewska Dominika Kiszewska Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko)
35 Kudryk Sylwia Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
36 Kudryk Piotr Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
37 Stadnik Violetta Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku opłacono on-line
38 Pacewicz Aleksandra Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
39 Jasiński Daniel Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
40 Wnuk Emilia Gdynia Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
41 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
42 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Start indywidualny (jednoosobowy) Pruszcz Biega opłacono on-line
43 Parandyk Marlena Juszkowo Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
44 Kowalak Katarzyna Kartuzy Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
45 Olszewska Katarzyna Kościerzyna Start indywidualny (jednoosobowy)
46 Bieniasz Stefania Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
47 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Pruszcz Biega / Straszyn Biega opłacono on-line
48 Kulgajuk Ewa Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Pruszcz Biega / Straszyn Biega opłacono on-line
49 Michałowska-Lewińska Anita Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
50 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
51 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
52 Majewska Jolanta Rotmanka Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
53 Kuchta Agnieszka Sopot Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
54 Maszka Ilona Starogard Gdański Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) Samrun Stg opłacono on-line
55 Stangenberg Magdalena Tczew Start indywidualny (jednoosobowy) Invictus3city
56 Tokarski Marek Tczew Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
57 Tokarska Joanna Tczew Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
58 Mroske Oliwia Wejherowo Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
59 Turek Marzena Wocławy Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line


Wyświetleń: 2784

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ