Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baranowski Adam | BANINO | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
2 | Wątka Jakub | BANINO | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
3 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | MKS Truso Elbląg | |
4 | Królik Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
5 | LESZCZYŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | 3Szóstki | |
6 | Matczak Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
7 | Żyromski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
8 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Sp 8 Gdańsk | |
9 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk | |
10 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | SP 76 Gdańsk | |
11 | BIELECKA BARBARA | GDYNIA | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Sp 48 Gdynia | |
12 | Parandyk Anna | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
13 | Parandyk Aleksandra | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
14 | Dardzyński Bartosz | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
15 | Saluk Daria | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
16 | Stachura Lena | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
17 | Rzeżuchowska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
18 | Kaczorowska Maja | juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
19 | Neubauer Kacper | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
20 | Rogowski Michał | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | SP nr 3 Pruszcz Gdański | |
21 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | OSP Kłosowo | |
22 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ZKiW Kulice | |
23 | Kalinowski Łukasz | Łęgowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła podstawowa w Łęgowo | |
24 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | PSP MIŁOBĄDZ | ||
25 | Jelinski Marcel | Nowa Wieś Przywidzka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
26 | Maszka Igor | Osieczna | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Samrun stg | |
27 | Maszka Tymoteusz | Osieczna | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Samrun stg | |
28 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |
29 | Kulgajuk Mateusz | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Pruszcz Biega | |
30 | Butrym Blanka | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | SP nr 2 Pruszcz Gdański | |
31 | Czerwińska Maja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
32 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
33 | Loranty Inga | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
34 | Dalecka Michalina | Pszczółki | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła podstawowa w Pszczółkach | |
35 | Krężel Nikola | Rokitnica | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
36 | MIKOŁAJCZYK Kacper | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | SP Rotmanka | |
37 | Zaborowski Dawid | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła podstawowa w Rotmance | |
38 | Adamczyk Dorian | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła podstawowa w Rotmance | |
39 | Karolczak Alicja | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
40 | Wolny Michalina | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła podstawowa w Rotmance | |
41 | Sierzanowski Filip | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
42 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | |||
43 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | S.P.nr 7 Sopot | |
44 | Jarzabek Michalina | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
45 | Zbrzeźniak Piotr | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
46 | Kaczkowska Lena | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkola podstawowa w Straszyn | |
47 | Kotlicki Konrad | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
48 | Kotlicki Tomasz | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m |
Wyświetleń: 10478