Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chabowski Tomasz Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
2 Serafin Dorota Rokitki Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew / Thales opłacono on-line
3 Kańtoch Weronika Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Team Kreft / Runeda opłacono on-line
4 Kobylińska-Urbaniak Ewa Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Invicta Power Team opłacono on-line
5 Jarzab Agata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+
6 Franche Julien Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
7 Opiela Maria Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
8 Harbaszewska Katarzyna Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
9 Markowski Szymon Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Thales / Biegający Tczew opłacono on-line
10 Nowak Katarzyna Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
11 Zimna Agnieszka Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
12 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
13 Hamrol MAŁGORZATA Kaźmierz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Sportowy Kaźmierz opłacono on-line
14 Narloch Tomasz Starogard Gdanski Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
15 Eliasz Michał Starogard Gdanski Słoneczne popołudnie - 22 km+ Dovista Active Team opłacono on-line
16 Chalecka JOLANTA Braniewo Słoneczne popołudnie - 22 km+
17 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+
18 kropidłowska Magda Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 10.00 PLN
19 Zimna Anna Tczewskie Łąki Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
20 Katana Katarzyna Pruszków Słoneczne popołudnie - 22 km+ Rozbiegany Piastów opłacono on-line
21 Markowska Dorota Reguły Słoneczne popołudnie - 22 km+ Rozbiegany Piastów opłacono on-line
22 Dybuk Agnieszka Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
23 Czapa Magdalena Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
24 Starsierski Tomasz Kielno Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
25 Fornell Tomasz Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Grupa biegowa 65 opłacono on-line
26 Degórski Marcin Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Runeda / D3G opłacono on-line
27 Mazalon Marcin Toruń Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
28 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
29 Rzezak Aleksandra Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
30 Saldana Cristian Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
31 Szreder Marcin Luzino Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
32 Korol Adam Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
33 ŁĘCKI JAN GDYNIA Słoneczne popołudnie - 22 km+ ELITE TEAM opłacono on-line
34 Zientkiewicz Witold Banino Słoneczne popołudnie - 22 km+ Elite Team opłacono on-line
35 Sych Zuzanna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+
36 Falkowski Marek Białystok Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
37 Melzer Zofia Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
38 Melzer Hanna Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
39 Smółkowski Marcin Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ RumiaRunnerTeam opłacono on-line
40 Świątkowski Dariusz Bojano Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
41 Lamcha Anna Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
42 MISZTALEWSKI SEBASTIAN GDYNIA Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
43 Misztalewska IWONA Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
44 Gredke Robert Płońsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego
45 Dawidziuk Adrian Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
46 Czoska Przemysław Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ JARBUD opłacono on-line
47 Wróblewski Adam Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
48 Zduńska Agnieszka Słupsk Słoneczne popołudnie - 22 km+
49 Górniak Jarosław Pogórze Słoneczne popołudnie - 22 km+ JARBUD opłacono on-line
50 Włoszczyński Maciej Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
51 Płachta Tomasz Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Samotny Kojot opłacono on-line
52 Gontarzewski Łukasz Lubnia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
53 Kotowska Sylwia Olsztyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
54 Jurga Damian Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
55 Kępa Jakub Grodzisk Mazowiecki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
56 Michalak Sylwester Michalak Szczęsne Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono on-line
57 Mizgajska-Kępa Katarzyna Grodzisk Mazowiecki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
58 Rutkowska Anna Wałcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wataha Wałcz opłacono on-line
59 Zadrożny Szymon Wałcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wataha Wałcz opłacono on-line
60 Bujak Aleksandra Bolszewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ RUNEDA
61 Kaszuba Katarzyna Czeladź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
62 Kowalczyk Magda Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
63 Dobrowolska Natalia Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
64 Jaworski Krzysztof Słupsk Słoneczne popołudnie - 22 km+
65 GIARO MARCIN GDAŃSK Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
66 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Słoneczne popołudnie - 22 km+ TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI opłacono on-line
67 Bielas Tomasz KOSAKOWO Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wodnik opłacono on-line
68 Gdaniec Sławomir Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
69 Oszywa Marcin Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
70 Janowska Urszula Grudziądz Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
71 Jakubczak Karol Wejherowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ Runeda opłacono on-line
72 Walczynski Robert Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
73 Langowski Roman Grudziadz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Vadain Running Club
74 Kleina Dorota Bojano Słoneczne popołudnie - 22 km+ Bojano Biega 80.00 PLN
75 Kozłowska Ewa Olsztyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ Aniołki Ukiela
76 Michalak Magdalena Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Żarta Wataha opłacono on-line
77 Przyborski Michał Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
78 Bisha Mieczysław Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
79 Gollus Przemysław Gollus Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
80 Kreft Ewa Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Dream Tri Team opłacono on-line
81 Piasecka Agata Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Iron Team opłacono on-line
82 Adamczuk Feliks Szczecin Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
83 Jagoda Anna Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team
84 Śliwka Beata cieszyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ olza cieszyn opłacono on-line
85 Swicarz Monika Swicarz Płock Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
86 Szrajber Malwina Bysław Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
87 Góreczna Julia Tuchom Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
88 Kowalewska Ewelina Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
89 Trzeciecka Magdalena Trzeciecka Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
90 Grębecka Magdalena GDAŃSK Słoneczne popołudnie - 22 km+ Team Kopeć opłacono on-line
91 Stoltmann Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Kobiety w Biegu opłacono on-line
92 Chwiałkowski Wiesław Toruń Słoneczne popołudnie - 22 km+ EiW opłacono on-line
93 Roszman Henryk Orle Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
94 Sadowska Justyna Sulejówek Słoneczne popołudnie - 22 km+
95 Stokarska Beata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegowi Wariaci opłacono on-line
96 Sikorski Wojciech Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ WATAHA opłacono on-line
97 Bartsch Aleksandra Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
98 Kowalczyk Anna Czarny Las Słoneczne popołudnie - 22 km+ Drużyna ML opłacono on-line


Wyświetleń: 23143

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ